#668Een smeedijzeren staande lamp met een messingen plaquette van Sint Joris.
#169Een smeedijzeren dubbele kandelaar, gemonteerd als staande lamp.
#568Een art deco halluchtertje van koper met drie lichtarmen met glazen kappen.
#588Een tienarmige glazen luchter, versierd met pendeloques.
#228Een Venetiaans glazen luchter met twaalf armen.
#128Een bronzen kandelaar met vijf lichtarmen in de vorm van bloemenranken.
#133Een bronzen girandole met vijf lichtpunten en kristallen pendeloques.
#194Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.
#204Een grote bronzen hall-lantaarn met bol gegraveerd glas.
#212Een bollantaarn met vier lichtpunten.
#631Een grote godslamp van brons en messing. XIXe eeuw.
#518Een bronzen lampenvoet met een Chinees personage.
#628Een halluchtertje met drie lichtpunten en een albasten coupe.
#161Bronzen kerkkandelaar gemonteerd als lamp.
Une paire de girandoles à six bras, décoration de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 190 / 220
#110Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en in briolette geslepen aquamarijn met een gezamenlijk gewicht van ± 5 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de saphirs ayant un poids total de ± 0,50 ct et d’aigue-marine taillée en briolette ayant un poids total de ± 5 ct.No longer availableDim. 5,50 gEstimate: € 900 / 1000 -
#795Made in EnglandTwee dezelfde etuis van bruin leder. Eén met een kaartenspel en één met schoenpoets en borstel.
Deux étuis semblables en cuir brun. L’un contenant un jeu de cartes, l’autre une brosse et une boîte à cire.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#731Een antieke zittende monnik van zwartgepatineerd hout.
#665Zero HalliburtonEen licht beige cosmetica case van aluminium.
#64“Land van Luikstraatje te Brussel”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1914.
”Pays de la rue de Liège à Bruxelles”. Huile sur toile. Signée au verso et datée 1914.No longer availableDim. 52 x 56 cmEstimate: € 100 / 120 -
#207“Vrouwelijk naakt”. Een bronzen beeld in de geest van Botero.
#186Gefineerd meubel in de geest van Boulle met witmarmeren blad.
#72814 boeken m.b.t. de kunsten in Antwerpen. Max Rooses. “Geschiedenis der Antwerpsche Schilderschool”. In-8. Ed. Louis Legros, Antwerpen e.a. 1880. P. Génard. “P.P. Rubens, aanteekeningen over den Grooten Meester en zijne Bloedverwanten”. Ed. Kockx, Antwerpen. En 12 andere.
14 livres sur les arts à Anvers. Max Rooses. “Geschiedenis der Antwerpsche Schilderschool”. In-8. Ed. Louis Legros, Antwerpen e.a. 1880. P. Génard. “P.P. Rubens, aanteekeningen over den Grooten Meester en zijne Bloedverwanten”. Ed. Kockx, Anvers. Et 12 autres.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#738Een bord van Chinees porselein met een meerkleurig bloemendecor. China, XIXe eeuw.
Assiette en porcelaine de Chine à décor polychrome de fleurs. XIXe siècle.No longer availableDim. Ø: 22,5 cmEstimate: € 30 / 40