Similar lots by type
-
#60Amélie Van AsscheEen 18 karaats geel gouden broche met een handgeschilderd herenportret op ivoor.
Broche en or jaune 18 ct présentant un portrait d’homme miniature sur ivoire.No longer availableDim. 5 x 4 cmEstimate: € 150 / 250 -
#207Een lot zilveren bestek, bestaande uit twee pollepels, zes grote lepels, zes kleine lepels, zeventien koffielepels, zes grote vorken, vier kleine vorken en twaalf kleine messen.
Un lot de couverts en argent, comprenant deux louches, six grandes cuillères, six petites cuillères, dix sept cuillères à dessert, six grandes fourchettes, quatre petites fourchettes et douze petits couteaux.No longer availableDim. 2423,25 gEstimate: € 600 / 800 -
#327Een karaf van geslepen kleurloos kristal met 925‰ sterling zilveren montuur en een in zeskant geslepen stop.
Une carafe en cristal taillé incolore à monture en argent 925‰ et bouchon taillé hexagonal.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 90 / 140 -
#317Een reeks van vier kandelaartjes van kleurloos Muranoglas met sterling zilveren voet.
Une série de quatre chandeliers en verre de Murano sur pieds en argent Sterling.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 65 / 75 -
#198Een gedeeltelijk bestek van zilver, bestaande uit 20 kleine vorken, 16 kleine lepels, 19 grote lepels en 22 grote vorken.
Une partie d’un couvert en argent, comprenant 20 petites fourchettes, 16 petites cuillères, 19 grandes cuillères et 22 grandes fourchettes.No longer availableDim. 4107,94 gramEstimate: € 1000 / 1200 -
#113Een paar kleurloos kristallen flacons met sterling zilveren stop. Engelse keuren.
Deux flacons en cristal incolore avec bouchons en argent Sterling. Poinçons anglais.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 120 / 150 -
#181Een lot bestaande uit een suikerstrooier van massief zilver, met keuren van Sheffield, 1894, maker: William Hutton & Sons, een grote theepot van massief zilver met apocriefe keuren van Londen, 1810, maker: Thomas Johnson en een roomkannetje van Sheffield plate.
Un lot comprenant un saupoudroir à sucre en argent massif, poinçons Sheffield, 1894, par William Hutton & Sons, une grande théière en argent massif avec poinçons apocryphes de Londres, 1810, par Thomas Johnson et une crémière , Sheffield plate.No longer availableDim. bruto 1083,69 gEstimate: € 300 / 400 -
#217Twee tweedelige slabestekken van ivoor, waarbij één set met zilveren handvatten. Evenals een zilveren taartschep en een ivoren brievenopener met zilveren heft. We voegen er een handspiegel en borstel, een opengewerkte taartschep, enkele kleine lepeltjes en een suikertangetje van verzilverd metaal aan toe.
Deux couverts à salade en ivoire, dont un couvert avec poignées en argent. En plus, une pelle à tarte, un coupe-papier avec une poignée en ivoire et argent. Nous ajoutons un petit miroir à main, une brosse, une pelle à tarte, quelques petites cuillères et une pince à sucre en métal argenté.No longer availableEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#80Een 18 karaats geel gouden schakelarmband met de naam Jozef.
Un bracelet à maillons en or jaune 18 ct avec une inscription: Jozef.No longer availableDim. 22,95 gEstimate: € 500 / 600 -
#550Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet twee gele diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. met een aquamarijn.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de deux diamants jaune ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 5,29 gEstimate: € 300 / 400 -
#228Een klein tafelklokje van brons en glas. Frankrijk.
Une petite pendule de table en bronze et verre.No longer availableDim. h: 8 cmEstimate: € 150 / 180 -
#249“Zittende burgervrouw met kanten kapje”. Olieverf. Olieverf op schilderskarton. Omstreeks 1880.
”Femme bourgeoise assise avec capuche en dentelle”. Huile sur carton. +- 1880.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 120 / 160 -
#321Een jongetje en een meisje van brons op voetstuk in Lodewijk XV-stijl.
Un jeune homme et une jeune fille en bronze sur socle, style Louis XV.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#95Een glazen coupe met zilveren rand.
Une coupe en verre avec un rebord en argent.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#372Edmond Van Dooren‘De Barmhartige’ . Lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
”Le Miséricordieux”. Une lithographie, signée hors planche.No longer availableDim. H: 41,5 L: 38 cmEstimate: € 80 / 100 -
#211Een tuinbank van witgepatineerd gietijzer, versierd met hondenkoppen.
Un banc de jardin en fer forgé blanc, décoration de têtes de chiens.No longer availableDim. b: 150 cmEstimate: € 600 / 700 -
#531Twee Oosterse donderbussen. Ingelegd.
Deux tromblons orientaux. Incrustés.No longer availableEstimate: € 200 / 260 -
#467Twee Chinese snuffbottles, waarbij een glazen met een dopje van zilver en turkoois en een ander van geëmailleerd metaal. We voegen er een rood glazen parfumflesje in koperen montuur aan toe.
Deux flacons à parfum chinois, dont un en verre et bouchon en argent et turquoise, et un autre en métal émaillé. Nous ajoutons un flacon à parfum en verre rouge avec monture en cuivre.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#444C. Heulebos“Vrouwen aan een kerkje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1949.
”Femmes devant l’église”. Huile sur panneau. Signé et daté 1949.No longer availableDim. 25 x 37 cmEstimate: € 60 / 100 -
#276Een eikenhouten tweedeursvitrinekast met gebogen kap. XIXe eeuw.
Une vitrine en chêne à deux portes. Corniche en chapeau gendarme. XIXe siècle.No longer availableDim. 212 x 112 x 45 cmEstimate: € 80 / 120

