Similar lots by type
-
#747Een sokkel van gepolychromeerd hout met een handgeschilderd landschapsdecor. Chinees werk.
Socle en bois polychrome à décor d’un paysage peint. Travail chinois.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#421Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig landschapsdecor versierd.
Vase balustre en porcelaine de Chine au décor polychrome d’un paysage.No longer availableDim. H 44 cmEstimate: € 120 / 140 -
#799Een paar halsvazen van Chinees porselein met een famille rose decor op gele fond. Schilfers aan de randen.
Paire de vases aux longs cols en porcelaine de Chine à décor famille rose sur fond jaune. Eclats aux bords.No longer availableDim. H 26 cmEstimate: € 120 / 160 -
#728Twee Chinese geisha’s van meerkleurig porselein.
Deux geisha en porcelaine de Chine polychrome.No longer availableDim. H 51cmEstimate: € 850 / 900 -
#781Een Chinese presenteervitrine van gesculpteerd hardhout, bovenaan versierd met twee draken.
Vitrine de présentation chinoise en bois de fer sculpté. Le dessus décoré de deux dragons.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 40 / 50 -
#773Een Indiase vaas van blauw en wit aardewerk. Schilfers aan de voet.
Vase indien en faïence bleue et blanche. Eclats au pied.No longer availableDim. H 37 cmEstimate: € 40 / 60 -
#371Twee vierhoekige schotels van Imariporselein. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw.
Deux plats carrés en porcelaine d’Imari. Marque sous la base. XIXe siècle.No longer availableDim. 32 x 32 cmEstimate: € 200 / 300 -
#615Een netsuke van gesculpteerd hout in de vorm van een draak.
Netsuké en bois sculpté en forme de dragon.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#29Een Mariabeeldje van gesculpteerd ivoor op een houten voetstuk.
Statuette de Marie en ivoire sculpté sur socle en bois. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 120 / 200 -
#585Een bolvormig benen pillendoosje met een maritiem thema versierd. Chinees werk.
Boîte sphérique en os à décor maritime. Travail chinois.No longer availableDim. H 5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#721“Staande Kuan Yin op schildpad”. Een beeldje van monochroom wit porselein naar het Blanc de Chine.
Guanyin débout sur une tortue. Statuette en porcelaine monochrome blanche d’après les blancs de Chine.No longer availableDim. H 46 cmEstimate: € 90 / 110 -
#45Twee Chinese kommetjes van blauw en wit porselein met een vis in het decor.
Deux bols chinois en porcelaine bleue et blanche décorés d’un poisson.No longer availableDim. Ø: 13,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#795Een vaasje van meerkleurig Perzisch aardewerk.
Petit vase en faïence persane polychrome.No longer availableDim. H 27 cmEstimate: € 55 / 65 -
#742Een Chinees theeservies van blauw en wit porselein met figuren in het decor. Voor 14 personen.
Service à thé en porcelaine de Chine bleue et blanche décorée de personnages. Pour 14 personnes.No longer availableEstimate: € 20 / 40 -
#660Een lot Afrikaans ivoor, bestaande uit een buste van een stamhoofd, twee siervaasjes, een antilope, een kameel, enz. We voegen er een rood koperen olifantje aan toe.
Lot d’ivoires africains comprenant un buste de chef, deux vases décoratifs, un antilope, un chameau etc. Nous ajoutons un petit éléphant en cuivre rouge.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#475Een netsuke van gesculpteerd ivoor in de vorm van twee konijntjes.
Netsuké en ivoire sculpté en forme de deux lapins.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#796Een klein halsvaasje van Chinees porselein met een famille rose decor.
Petit vase au long col en porcelaine de Chine à décor famille rose.No longer availableDim. H 20 cmEstimate: € 55 / 65 -
#446Een grote kalebasvaas van Chinees aardewerk met een groen vleermuisdecor op bruine fond.
Grande gourde en faïence chinoise décorée de chauve-souris en vert sur fond brun.No longer availableDim. H 80 cmEstimate: € 80 / 120 -
#723Een paar Chinese dekselpotten van blauw en wit porselein.
Paire de pots couverts en porcelaine de Chine bleue et blanche.No longer availableDim. H 51 cmEstimate: € 180 / 220 -
#602Een vaas van Japans porselein met een meerkleurig decor van kraanvogels.
Vase en porcelaine du Japon à décor polychrome de grues.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 700 / 800 -
#426Een schaaltje op voet van Chinees porselein met een meerkleurig decor van een vogel tussen bloemen. Onderaan gemerkt.
Petit plat sur pied en porcelaine de Chine au décor polychrome d’un oiseau entouré de fleurs. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 14 cmEstimate: € 42 / 48 -
#718Een paar zeshoekige dekselvazen van Chinees blauw en wit porselein met landschappen in cartouches op de buik.
Paire de vases couverts hexagonaux en porcelaine de Chine bleue et blanche aux paysages dans des cartouches sur la panse.No longer availableDim. H 41 cmEstimate: € 120 / 140 -
#515Een ivoren pillendoosje met twee gesculpteerde schildpadjes op het deksel.
Boîte à pilules en ivoire surmontée de deux tortues sculptées.No longer availableDim. l: 7 cmEstimate: € 40 / 50 -
#435Een lot van vijf amuletten met afbeeldingen van Boeddha in verschillende materialen.
Lot de cinq amulettes représentant le Bouddha. Différents matériaux.No longer availableEstimate: € 80 / 100
Other lots in this auction
-
#181Jacob PetitEen man en een vrouw van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt J.P. Parijs, XIXde eeuw. (toegeschreven aan).
Un homme et une femme en porcelaine polychrome. Marque sous la base: J.P. Paris, XIXe siècle (attribuées à).No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 180 / 220 -
#700QuartzEen 18 karaats geel gouden dameshorloge met 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Montre à bracelet en or jaune 18 ct. Bracelet également en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 99,85 gEstimate: € 2000 / 2200 -
#289Médard TytgatPeriod: 1916-1997“Vissersboot in de haven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1975.
“Bateau de pêche dans le port”. Huile sur panneau. Signé et daté 1975.No longer availableDim. 52 x 70 cmEstimate: € 100 / 120 -
#308Twee siermandjes van meerkleurig biscuit, versierd met een jongen en een meisje in reliëf. We voegen er een aardewerken terrine in de vorm van een vis aan toe.
Deux corbeilles en biscuit polychrome décorées d’un garçon et d’une fille en relief. Nous ajoutons une terrine en faïence en forme de poisson.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#200Rolex Oyster PerpetualCosmograph Daytona. Een automatisch herenpolshorloge van wit staal. Witte wijzerplaat en bezel. In oorspronkelijke groene doos en kartonnen beschermdoos. Met garantiebewijs Z004878 - 116520, uitgereikt te Rotterdam in 2006. Met handleiding, labeltjes en een extra schakeltje voor de armband. Cal. 4130.
Cosmograph Daytona Automatique. Montre à bracelet homme en acier blanc. Cadran et lunette blancs. Dans la boîte d’origine verte et boîte de protection en carton. Preuve de garantie Z004878 - 116520, transmise à Rotterdam en 2006. Avec instructions, étiquettes et lien de bracelet extra. Cal. 4130.No longer availableEstimate: € 3000 / 5000 -
#285Een halssnoer van barokke zoutwaterparels met zilveren slot.
Collier de perles d’eau douce baroques. Fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#697“De sultan en zijn favoriet”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Draagt onleesbaar handtekening.
“Le sultan et sa favorite”. Huile sur toile marouflée. Porte une signature.No longer availableDim. 21 x 17 cmEstimate: € 120 / 160 -
#413Twee wandelende popjes van kunststof, waarvan één opwindbaar met een sleutel in de vorm van een egel en een ander in de vorm van een meisje.
Deux automates à clé en plastique, l’un un hérisson, l’autre une petite fille.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 40 / 60 -
#87Royal DuxEen groepje van meerkleurig aardewerk in de vorm van twee kinderen. Onderaan gemerkt met de roze driehoek.
Groupe en faïence polychrome en forme de deux enfants. Marque sous la base au triangle rose.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 80 / 120 -
#640Een reeks van veertien champagnefluiten van kleurloos geslepen kristal. Vermoedelijk Val St. Lambert.
Suite de quatorze flûtes à champagne en cristal taillé incolore. Probablement Val St-Lambert.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#359P. Bosmans“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 58 x 118 cmEstimate: € 40 / 60 -
#724L. Meys“Stilleven met fruit”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte aux fruits”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 37 x 37 cmEstimate: € 100 / 150

