Similar lots by type
-
#773
Een Indiase vaas van blauw en wit aardewerk. Schilfers aan de voet.
Vase indien en faïence bleue et blanche. Eclats au pied.No longer availableDim. H 37 cmEstimate: € 40/60 -
#747
Een sokkel van gepolychromeerd hout met een handgeschilderd landschapsdecor. Chinees werk.
Socle en bois polychrome à décor d’un paysage peint. Travail chinois.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#799
Een paar halsvazen van Chinees porselein met een famille rose decor op gele fond. Schilfers aan de randen.
Paire de vases aux longs cols en porcelaine de Chine à décor famille rose sur fond jaune. Eclats aux bords.No longer availableDim. H 26 cmEstimate: € 120/160 -
#728
Twee Chinese geisha’s van meerkleurig porselein.
Deux geisha en porcelaine de Chine polychrome.No longer availableDim. H 51cmEstimate: € 850/900 -
#435
Een lot van vijf amuletten met afbeeldingen van Boeddha in verschillende materialen.
Lot de cinq amulettes représentant le Bouddha. Différents matériaux.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#721
“Staande Kuan Yin op schildpad”. Een beeldje van monochroom wit porselein naar het Blanc de Chine.
Guanyin débout sur une tortue. Statuette en porcelaine monochrome blanche d’après les blancs de Chine.No longer availableDim. H 46 cmEstimate: € 90/110 -
#421
Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig landschapsdecor versierd.
Vase balustre en porcelaine de Chine au décor polychrome d’un paysage.No longer availableDim. H 44 cmEstimate: € 120/140 -
#371
Twee vierhoekige schotels van Imariporselein. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw.
Deux plats carrés en porcelaine d’Imari. Marque sous la base. XIXe siècle.No longer availableDim. 32 x 32 cmEstimate: € 200/300 -
#446
Een grote kalebasvaas van Chinees aardewerk met een groen vleermuisdecor op bruine fond.
Grande gourde en faïence chinoise décorée de chauve-souris en vert sur fond brun.No longer availableDim. H 80 cmEstimate: € 80/120 -
#29
Een Mariabeeldje van gesculpteerd ivoor op een houten voetstuk.
Statuette de Marie en ivoire sculpté sur socle en bois. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 120/200 -
#795
Een vaasje van meerkleurig Perzisch aardewerk.
Petit vase en faïence persane polychrome.No longer availableDim. H 27 cmEstimate: € 55/65 -
#660
Een lot Afrikaans ivoor, bestaande uit een buste van een stamhoofd, twee siervaasjes, een antilope, een kameel, enz. We voegen er een rood koperen olifantje aan toe.
Lot d’ivoires africains comprenant un buste de chef, deux vases décoratifs, un antilope, un chameau etc. Nous ajoutons un petit éléphant en cuivre rouge.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#45
Twee Chinese kommetjes van blauw en wit porselein met een vis in het decor.
Deux bols chinois en porcelaine bleue et blanche décorés d’un poisson.No longer availableDim. Ø: 13,5 cmEstimate: € 40/60 -
#723
Een paar Chinese dekselpotten van blauw en wit porselein.
Paire de pots couverts en porcelaine de Chine bleue et blanche.No longer availableDim. H 51 cmEstimate: € 180/220 -
#426
Een schaaltje op voet van Chinees porselein met een meerkleurig decor van een vogel tussen bloemen. Onderaan gemerkt.
Petit plat sur pied en porcelaine de Chine au décor polychrome d’un oiseau entouré de fleurs. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 14 cmEstimate: € 42/48 -
#615
Een netsuke van gesculpteerd hout in de vorm van een draak.
Netsuké en bois sculpté en forme de dragon.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#796
Een klein halsvaasje van Chinees porselein met een famille rose decor.
Petit vase au long col en porcelaine de Chine à décor famille rose.No longer availableDim. H 20 cmEstimate: € 55/65 -
#742
Een Chinees theeservies van blauw en wit porselein met figuren in het decor. Voor 14 personen.
Service à thé en porcelaine de Chine bleue et blanche décorée de personnages. Pour 14 personnes.No longer availableEstimate: € 20/40 -
#585
Een bolvormig benen pillendoosje met een maritiem thema versierd. Chinees werk.
Boîte sphérique en os à décor maritime. Travail chinois.No longer availableDim. H 5 cmEstimate: € 30/50 -
#781
Een Chinese presenteervitrine van gesculpteerd hardhout, bovenaan versierd met twee draken.
Vitrine de présentation chinoise en bois de fer sculpté. Le dessus décoré de deux dragons.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 40/50 -
#515
Een ivoren pillendoosje met twee gesculpteerde schildpadjes op het deksel.
Boîte à pilules en ivoire surmontée de deux tortues sculptées.No longer availableDim. l: 7 cmEstimate: € 40/50 -
#475
Een netsuke van gesculpteerd ivoor in de vorm van twee konijntjes.
Netsuké en ivoire sculpté en forme de deux lapins.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#718
Een paar zeshoekige dekselvazen van Chinees blauw en wit porselein met landschappen in cartouches op de buik.
Paire de vases couverts hexagonaux en porcelaine de Chine bleue et blanche aux paysages dans des cartouches sur la panse.No longer availableDim. H 41 cmEstimate: € 120/140 -
#602
Een vaas van Japans porselein met een meerkleurig decor van kraanvogels.
Vase en porcelaine du Japon à décor polychrome de grues.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 700/800
Other lots in this auction
-
#80
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met drie briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,65 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de trois brillants ayant un poids total de ± 0,65 ct.No longer availableDim. 2,59 gEstimate: € 350/550 -
#113
Een paar hoornvazen van meerkleurig en verguld porselein. Brussel, Omstreeks 1900.
Paire de cornets en porcelaine polychrome et dorée. Bruxelles, vers 1900.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 80/120 -
#779
Een ééndeurskastje van gefineerd hout en versierd met bronsbeslag en marqueterie en een beige marmeren blad.
Meuble à une porte en bois de placage décorée de bronzes et de marqueterie. Tablette en marbre beige.No longer availableDim. B 75 cmEstimate: € 40/50 -
#165
Een art deco hangertje en ketting van platina bezet met een solitaire van ± 0,25 ct. en kleine diamantjes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,10 ct.
Pendentif art déco et chaîne en platine serti d’un solitaire de ± 0,25 ct et de petits diamants ayant un poids total de ± 0,10 ct.No longer availableDim. 3,25 gEstimate: € 600/800 -
#538
“De paddestoelverzamelaar”. Netsuké van gesculpteerd ivoor. Japan, Mei-ji. Onderaan gemerkt.
“Le ramasseur de champignons”. Netsuké en ivoire sculpté. Japon, Mei-ji. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 5 cmEstimate: € 80/120 -
#206Goum
Perzisch wollen tapijt met een gestileerd tuinmotief. Handgeknoopt.
Tapis peran en laine au décor d’un jardin stylisé. Noué main.No longer availableDim. 360 x 275 cmEstimate: € 800/1200 -
#687
Een paar zg. “Button Chairs” van bruin leder en hout. Naar een ontwerp van Finn Juhl.
Paire de chaises dite “button chairs” en cuir brun et bois. D’après un modèle de Finn Juhl.No longer availableDim. H 85 cmEstimate: € 1200/1400 -
#21
Een lot meerkleurig biscuit, bestaande uit zes verschillende personages.
Lot de biscuits polychromes comprenant six personnages différents.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#743Rosenthal
Een gedeeltelijk servies van wit porselein met vergulde rand.
No longer available -
#738
“Omhelzing”. Beeld van donker gepatineerd brons. Naar een werk van A. Archipenko.
“L’étreinte”. Sculpture en bronze à patine foncée. D’après un oeuvre par Archipenko.No longer availableDim. H 70 cmEstimate: € 1300/1500 -
#315
Een 18 karaats tweekleurige gouden slavenarmband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Bracelet d’esclave en or à deux couleurs 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 61,35 gEstimate: € 1300/1400 -
#99
“Voorlezende moeder in een interieur. Olieverf op paneel. XIXe eeuw. Verfschade.
“Mère lisant à ses enfants dans un intérieur”. Huile sur panneau. XIXe siècle. Usures à la peinture.No longer availableDim. 40 x 34 cmEstimate: € 120/200