Similar lots by type
-
#183“Uil op een stronk”. Een beeldje van bruingepatineerd brons op een marmeren sokkel. Naar een werk van Milo.
“Hibou sur une branche”. Statuette en bronze ) patine brune sur socle en marbre. D’après une oeuvre de Milo.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 60 / 100 -
#203“Officier” & “Dame met parasol”. Een paar beeldjes van verguld brons met ivoren handjes en gezicht en op onyxen voetstukken.
“Officier” et “Dame à l’ombrelle”. Paire de statuettes en bronze doré aux mains et visages en ivoire et sur socles en onyx.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 1500 / 1600 -
#668Een lamp met een bloemenvormig kapje, gedragen door een geisha van zamak en ivoirine op een voetstuk van meersoortig marmer.
Une lampe avec abat jour en forme de fleur portée par une geisha en régule et ivoirine sur socle en marbre.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 80 / 120 -
#594Een staande Boeddha van gepolychromeerd hout op een voetstuk van groen marmer. Omstreeks 1800.
Bouddha debout en bois polychrome sur base en marbre vert. Vers 1800.No longer availableDim. h: 188 cmEstimate: € 1000 / 1400 -
#197Een beeldje van donkergepatineerd brons in de vorm van een uil op een paar boeken. Het uiltje openend in twee helften rond een vrouwelijk naakt. Naar een werk van Bergman.
Statuette en bronze à patine foncée représentant un hibou sur des livres. Il ouvre en deux et révèle un nu féminin. D’après une oeuvre de Bergman.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 260 / 280 -
#191Edouard DrouotPeriod: 1859 - 1945“De ploeger”. Een groep van groengepatineerd brons op zwart marmeren sokkel. Gesigneerd.
“Le laboureur”. Un groupe en bronze patiné vert sur socle en marbre noir. Signé.No longer availableDim. l: 65 cmEstimate: € 1400 / 1600 -
#219“Omhelzing”. Een gestileerd beeld van gietijzer.
“Embrassement”. Sculpture stylisée en fonte.No longer availableDim. h:Estimate: € 180 / 220 -
#803Een stenen vrouwenbuste op korinthische zuil.
Un buste féminin sur socle en forme de colonne corinthienne.No longer availableDim. h 127 cmEstimate: € 300 / 400 -
#247“De waterdraagster”. Een bronzen beeldje op groen marmeren voetstuk. Manco.
“La porteuse d’eau”. Une statue en bronze sur socle en marbre vert.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 50 / 80 -
#187Charles LevyPeriod: 1820 - 1899“De mijnwerker”. Een beeld van bruingepatineerd brons op groen marmeren sokkel.
“Le mineur”. Une statue en bronze patiné sur socle en marbre vert.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 500 / 600 -
#208Een verstelbare design bureaulamp.
Lampe de bureau design réglable.No longer availableEstimate: € 500 / 550 -
#298Richard AuriliPeriod: 1813-1914Een meisjesbuste van gesculpteerd albast op een grijs marmeren sokkel. Achteraan gesigneerd.
Un buste féminin en albâtre sur socle en marbre gris. Signé à l’arrière.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 120 / 180 -
#188Jean-Baptiste CarpeauxPeriod: 1827 - 1875Een bronzen kinderbuste op zwart marmeren sokkel. Gesigneerd.
“Le petit boudeur”. Bronze à patine brune. Sur socle en marbre. Signé.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 250 / 350 -
#424Een arend van bruingepatineerd zamak op een voetstuk van bergkristal.
Un faucon en régule sur pied de cristal de roche.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 80 / 100 -
#631Paul SerstéPeriod: 1910 - 2000“Afrikaanse man met hoed”. Een buste van terracotta op houten sokkel.
“Africain au chapeau”. Buste en terre cuite sur socle en bois noirci.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 100 / 150 -
#237Een lampenvoet in de vorm van een putto van brons op een voetstuk van rood marmer. Naar een werk van Moreau.
Un pied de lampe en forme de putto en bronze sur piédestal en marbre rouge. D’après une oeuvre de Moreau.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 150 / 200 -
#178Bastian“De arbeider”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.
“L’ouvrier”. Une statue en bronze patiné. Signée.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 440 / 500 -
#168“Stijlvol koppel”. Een beeld van goudgepatineerd gips naar een ontwerp van Fisher. Austin Productions Inc, 1987.
“Couple stylé”. Une statue en plâtre à patine dorée d’après une oeuvre de Fisher. Austin Productions Inc, 1987.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 80 / 140 -
#193“Knielend naakt”. Een beeld van donkergepatineerd brons naar een werk van Henri Laurens.
“Nu agenouillé”. Sculpture en bronze à patine foncée d’après l’oeuvre de Henri Laurens.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#243“De fluitspeelster”. Een beeldje van zamak op sokkel van bruin marmer.
“La joueuse de flûte”. Une statue en régule sur socle en marbre brun.No longer availableDim. l: 30 cmEstimate: € 50 / 80 -
#613Een kleine commode van gefineerd hout met twee laden, versierd met inlegwerk en met een marmeren blad.
Une petite commode en placage avec deux tiroirs et une tablette de marbre. Décor incrusté.No longer availableDim. b: 66 cmEstimate: € 120 / 200 -
#801Een stenen wandornament in de vorm van een zittende Boeddha in lotushouding.
Ornement mural en pierre représentant le Bouddha assis sur une feuille de lotus.No longer availableDim. H 60 cmEstimate: € 120 / 180 -
#732“Drinkende monnik”. Een beeld van meerkleurig gips.
“Moine buvant”. Statuette en plâtre polychrome.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 40 / 60 -
#257Een bronzen piedestal in art nouveaustijl met een beeld van een jonge vrouw in het midden.
Un piédestal en bronze style art nouveau avec, au milieu, une statue représentant une femme.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 60 / 100
Other lots in this auction
-
#692Drie vintage reiskoffers in verschillende formaten.
Trois valises vintage en formats différents.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#599Een gesculpteerde eetkamer in Mechelse renaissancestijl, bestaande uit een lange buffet met vier deuren en vier laden, een tafel met zes stoelen en een tweedeursvitrine.
Salle à manger en chêne sculpté de style Renaissance malinoise comprenant un long buffet à quatre portes et quatre tiroirs, une table et sich chaises et une vitrine à deux portes.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#773Een set van zes koperen steelpannetjes van oplopende grootte.
Un lot de six casseroles en cuivre de taille croissante.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#239Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983“Stoomschepen in de haven van Rotterdam”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paquebot dans le port de Rotterdam”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 64 x 93 cmEstimate: € 200 / 300 -
#104Petrus Leopold PiparPeriod: 1924 - 2006“De Aardappelboer”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Le marchand de pommes de terre”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 74 x 53 cmEstimate: € 120 / 200 -
#530Een pompoenvormig theepotje van Chinees porselein en verzilverd metaal, versierd met een blauw en wit bloemendecor en met een aapje op het deksel.
Théière de forme citrouille en porcelaine de Chine et métal argenté, décor bleu et blanc de fleurs et d’un singe sur le couvercle.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 50 / 60 -
#460Een aardewerken vaas in art nouveaustijl. Gesigneerd ‘Canti”.
Vase en faïence de style art nouveau. Signé Canti.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 30 / 36 -
#756Twee handgeknoopte Oosterse karpetjes.
Deux carpettes d’Orient. Nouées main.No longer availableDim. 187 x 100 & 180 x 105 cmEstimate: € 30 / 50 -
#446Een lot van tien worteldoeken van Kashmir.
Un lot de dix pièces en cachemire.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#716MeshkinPerzische wollen loper. Handgeknoopt.
Un couloir persan en laine. Fait main.No longer availableDim. 347 x 108 cmEstimate: € 40 / 60 -
#170Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet diamanten baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de baguettes de diamant ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 3,59 gEstimate: € 700 / 800 -
#226Een kleine gefineerde klapsecretaire in transitionstijl met twee grote en twee kleine laden onder het klapblad.
Un petit secrétaire à pente en placage style transition avec deux grands tiroirs et deux petit tiroirs en dessous de l’abattant.No longer availableDim. b: 77 cmEstimate: € 120 / 180

