Other lots in this auction
-
#324
Een Madonna met kind en twee hoornvaasjes van deels verguld Brussels porselein. Onder stolp.
Une Vierge à l’Enfant et deux cornets, partiellement dorés en porcelaine de Bruxelles. sous globe.No longer availableDim. 52 x 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#709Herman GrietenPeriod: 1902 - 1969
“Figuren op de heide”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Personnages à la bruyère”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 32,5 x 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#755
Een lot boeken en reproducties met betrekking tot Antwerpen. Waaronder ‘De Antwerpse Tram 1873 - 1979’.
Lot de livres et de reproductions concernant Anvers. Dont “De Antwerpse Tram 1873-1979”.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#694
“Goudfazanten”. Een Chinees borduurwerk op zijde.
“Faisans dorés”. Broderie chinoise sur soie.No longer availableDim. 34,5 x 57,5 cmEstimate: € 50 / 70 -
#327Dr. George Meir
“Pol De Mont, Zijn leven en werk.” & “Pol De Mont, Zijn Poëzie.” 1932. Genummerd 250 van 300.
“Pol De Mont, Zijn leven en werk.” et “Pol De Mont, Zijn Poëzie.” 1932. numéroté 250 de 300.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#328Giraud
Een vijfdelig ensemble van Limogesporselein, versierd met een meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt.
Ensemble cinq pièces en porcelaine de Limoges décoré de fleurs polychromes. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 10 - 23 cmEstimate: € 40 / 50 -
#487
Balustervaas van polychroom Chinees porselein. Decor van kostbaarheden en bloemen. Oren in de vorm van fo-honden. Canton, begin XXde eeuw.
Vase balustre en porcelaine de Chine. Décor d’objets précieux et de fleurs. Anses en forme de chiens de Pho. Canton, début du XXe siècle.No longer availableDim. H. 59,5 cmEstimate: € 400 / 600 -
#720
“Indisch soldaat”. Een gebeeldhouwd hardhouten beeld.
“Soldat indien”. Sculpture en bois dur.No longer availableDim. h: 121 cmEstimate: € 30 / 50 -
#253
Een vierdelig Frans zilveren bestek in etui.
Couvert en argent français quatre pièces. Dans son étui.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#63
Een uitgebreid verzilverd metalen bestek voor twaalf personen, versierd met een Lodewijk XV-motief.
Vaste couvert en métal argenté pour douze personnes. Décor de style Louis XV.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#610
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 415 x 245 cmEstimate: € 300 / 500 -
#474
Een Indische tangka met scènes uit het leven van Boeddha. Gouache op zijde.
Tangka d’Inde représentant des scènes de la vie du Bouddha. Gouache sur soie.No longer availableDim. 56 x 38 cmEstimate: € 300 / 500