#555Halesworth, SuggateEen staande klok met mahoniehouten kast. Engeland, XIXde eeuw.
#438Een lot blauw cloisonné bestaande uit twee vazen als lamp gemonteerd en een dekseldoos te gebruiken als twee schalen. Gedecoreerd met paradijsvogels.
Lot of blue cloisonné consisting of two vases mounted as a lamp and a lidded box that can be used as two bowls. Decorated with birds of paradise.No longer availableDim. h 28 cm & Ø 20 cmEstimate: € 100 / 120 -
#77Een paar kleine zilveren kandelaars op vierkante voet.
#300Herdenkingsmunt Boudewijn I 60-40, 1990. “10 ecu”. Centraal geel goud (31,83 g - 900‰) met een zilveren rand (5,3 g - 833‰). In etui.
Commemorative coin Boudewijn I 60-40, 1990. “10 ECU”. Central yellow gold (31.83 g - 900‰) with a silver rim (5.3 g - 833‰). In case.No longer availableEstimate: € 250 / 300 -
#605Een Chinees zwartgelakt bijzettafeltje met glazen blad met verguld geschilderd decor. Krassen aan het glas.
#528Een houten ronde tafel met centrale poot.
#454Dees De BruynePeriod: 1940-1998“Eerste Liefde”, kunstmap “Paul de Wispelaere” “Vrienden Van De Zwarte Panter” met 6 litho’s en tekst.Telkens gemarkeerd 37/60 en gesigneerd “Dees De Bruyne”.
“First Love”, art folder “Paul de Wispelaere” “Friends Of The Black Panter” with 6 lithographs and text. Each marked 37/60 and signed "Dees De Bruyne".No longer availableDim. h 76 cm x 55,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#288Frans Provençaalse, geglazuurde waterkruik, 19e eeuw.
French Provencal, glazed pitcher, 19th century.No longer availableDim. h37cm x Ø28cmEstimate: € 50 / 60