Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een groepje van meerkleurig aardewerk in de vorm van twee kinderen. Onderaan gemerkt met de roze driehoek.
Royal Dux

Een groepje van meerkleurig aardewerk in de vorm van twee kinderen. Onderaan gemerkt met de roze driehoek.

Groupe en faïence polychrome en forme de deux enfants. Marque sous la base au triangle rose.
Dim. h: 26 cm
SKU: 0812150087.
Category: Aardewerk.
Auction day: 8 December 2015 19:00
Catalogue #87
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Royal Dux

  • #46
    Royal Dux

    Een groep van een jong koppel van beigegepatineerd aardewerk. Schade. Onderaan gemerkt.

    Groupe d’un jeune couple en faïence à patine beige. Dégâts. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 59 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #268
    Royal Dux

    Twee aardewerken siervazen in art nouveaustijl, versierd met twee vrouwen in hoogreliëf op de buik. Onderaan gemerkt.

    Deux vases en faïence de style art nouveau décorés sur la panse de deux femmes en relief. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 350 / 00

Other lots in this auction

  • #268
    Royal Dux

    Twee aardewerken siervazen in art nouveaustijl, versierd met twee vrouwen in hoogreliëf op de buik. Onderaan gemerkt.

    Deux vases en faïence de style art nouveau décorés sur la panse de deux femmes en relief. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 350 / 00
  • #268
    Royal Dux

    Twee aardewerken siervazen in art nouveaustijl, versierd met twee vrouwen in hoogreliëf op de buik. Onderaan gemerkt.

    Deux vases en faïence de style art nouveau décorés sur la panse de deux femmes en relief. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 350 / 00
  • #268
    Royal Dux

    Twee aardewerken siervazen in art nouveaustijl, versierd met twee vrouwen in hoogreliëf op de buik. Onderaan gemerkt.

    Deux vases en faïence de style art nouveau décorés sur la panse de deux femmes en relief. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 350 / 00
  • #268
    Royal Dux

    Twee aardewerken siervazen in art nouveaustijl, versierd met twee vrouwen in hoogreliëf op de buik. Onderaan gemerkt.

    Deux vases en faïence de style art nouveau décorés sur la panse de deux femmes en relief. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 350 / 00
  • #268
    Royal Dux

    Twee aardewerken siervazen in art nouveaustijl, versierd met twee vrouwen in hoogreliëf op de buik. Onderaan gemerkt.

    Deux vases en faïence de style art nouveau décorés sur la panse de deux femmes en relief. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 350 / 00
  • #268
    Royal Dux

    Twee aardewerken siervazen in art nouveaustijl, versierd met twee vrouwen in hoogreliëf op de buik. Onderaan gemerkt.

    Deux vases en faïence de style art nouveau décorés sur la panse de deux femmes en relief. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 350 / 00
  • #268
    Royal Dux

    Twee aardewerken siervazen in art nouveaustijl, versierd met twee vrouwen in hoogreliëf op de buik. Onderaan gemerkt.

    Deux vases en faïence de style art nouveau décorés sur la panse de deux femmes en relief. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 350 / 00
  • #268
    Royal Dux

    Twee aardewerken siervazen in art nouveaustijl, versierd met twee vrouwen in hoogreliëf op de buik. Onderaan gemerkt.

    Deux vases en faïence de style art nouveau décorés sur la panse de deux femmes en relief. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 350 / 00
  • #268
    Royal Dux

    Twee aardewerken siervazen in art nouveaustijl, versierd met twee vrouwen in hoogreliëf op de buik. Onderaan gemerkt.

    Deux vases en faïence de style art nouveau décorés sur la panse de deux femmes en relief. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 350 / 00
  • #268
    Royal Dux

    Twee aardewerken siervazen in art nouveaustijl, versierd met twee vrouwen in hoogreliëf op de buik. Onderaan gemerkt.

    Deux vases en faïence de style art nouveau décorés sur la panse de deux femmes en relief. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 350 / 00
  • #268
    Royal Dux

    Twee aardewerken siervazen in art nouveaustijl, versierd met twee vrouwen in hoogreliëf op de buik. Onderaan gemerkt.

    Deux vases en faïence de style art nouveau décorés sur la panse de deux femmes en relief. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 350 / 00
  • #268
    Royal Dux

    Twee aardewerken siervazen in art nouveaustijl, versierd met twee vrouwen in hoogreliëf op de buik. Onderaan gemerkt.

    Deux vases en faïence de style art nouveau décorés sur la panse de deux femmes en relief. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 350 / 00
View all auction items ›

Veiling van 8 & 9 december 2015

Deze veiling is volledig - 801 loten.

8 December 2015 19:00
9 December 2015 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 8 December 2015 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More