Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een groepje van meerkleurig biscuit op houten voet. Onderaan gemerkt.
Een groepje van meerkleurig biscuit op houten voet. Onderaan gemerkt.
Een groepje van meerkleurig biscuit op houten voet. Onderaan gemerkt.
Een groepje van meerkleurig biscuit op houten voet. Onderaan gemerkt.
Kaiser, Germany

Een groepje van meerkleurig biscuit op houten voet. Onderaan gemerkt.

Un groupe de biscuits multicolores sur une base en bois. Marqué en bas.
Dim. h: 17,5 cm
SKU: 2004210001.
Category: Biscuit.
Auction day: 20 April 2021 19:00
Catalogue #1
Estimate: € 40 / 45
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #47
    Goebel, Germany

    “Playmates”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M. I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 53/0.

    Camarades de jeux . Un groupe de biscuits multicolores de la série par M. I. Hummel. Marqué en bas. No 53/0.
    No longer available
    Dim. h: 10 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #3
    Goebel, Germany

    Twee meerkleurig porseleinen vogeltjes. Beide gemerkt onderaan.

    Deux oiseaux en porcelaine multicolores. Tous deux marqués en bas.
    No longer available
    Dim. h: 7 cm
    Estimate: € 30 / 40

Other lots in this auction

  • #414

    “Futuristisch werk”. Gemegnde techniek op papier. Russische school.

    Travail futuriste . Technique mixte sur papier. École russe.
    No longer available
    Dim. 47 x 56 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #201
    Period:

    “Leeuwin op rots”. Een gebeeldhouwd albasten beeld met glazen ogen. Sokkel niet origineel.

    “Lionne sur un rocher”. Sculpture en albätre aux yeux en verre. Socle rapporté.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm (zonder sokkel)
    Estimate: € 800 / 1200
  • #68
    E. Blondeel

    Een handgemaakte maquette van een panneschuit met open ruimte. Gesigneerd. Roer beschadigd.

    Une maquette faite à la main d'un biscuit de casserole avec un espace ouvert. Signé. Gouvernail endommagé.
    No longer available
    Dim. l: 40 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #577

    Een vierhoekige porseleinen balustervaas met meerkleurig decor van geisha’s. Onderaan gemerkt.

    Vase balustre carré en porcelaine à décor de geisha multicolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #333

    Een langwerpige roodkoperen pastijpan met deksel, messingen handvat. XIXde eeuw. Met monogram V.H.

    Un moule à pâté oblong en cuivre rouge avec couvercle, poignée en laiton. XIXème siècle. Avec monogramme V.H.
    No longer available
    Dim. L.38,5 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #206

    Een notelaren eetkamer, bestaande uit een breed buffet met vier rijkelijk gesculpteerde paneeldeuren en laden, een verlengbare tafel met hermenfiguren in de poten en zes stoelen, bekleed met rood fluweel, waarbij twee armtoelen. (Met twee verlengbladen) en en schrijf/- barmeubel met twee paneeldeuren onderaan.

    Une salle à manger en noyer, composée d'un large buffet avec quatre portes à panneaux et tiroirs richement sculptés, une table extensible avec des figures hermes dans les jambes et six chaises, recouvertes de velours rouge, avec deux accoudoirs.) et une unité d'écriture / bar avec deux portes à panneaux en bas.
    No longer available
    Dim. b: 282 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #360

    Een lot van elf porseleinen borden, waarbij vijf met decors van vogels (Hutschenreuther) en zes met decors van zoetwatervissen (Mitterteich). Allen gemerkt onderaan.

    Un lot de onze assiettes en porcelaine, cinq avec des décorations d'oiseaux (Hutschenreuther) et six avec des décorations de poissons d'eau douce (Mitterteich). Toutes marquées en bas.
    No longer available
    Dim. Ø: 20 & 24 cm
    Estimate: € 55 / 75
  • #112

    “Dame met waaier”. Olieverf op doek. Recent werk naar het impressionisme.

    Dame à l'éventail . Huile sur toile. Travaux récents après l'impressionnisme.
    No longer available
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #495

    Een mahoniehouten zevendagenkast in Louis-Philippestijl met een marmeren blad.

    Une armoire sept jours en acajou de style Louis-Philippe avec un dessus en marbre.
    No longer available
    Dim. 122 x 155 x 52 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #576

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis de laine persan noué à la main.
    No longer available
    Dim. 400 x 300 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #348

    Een klokje in de vorm van een vogelkooi met vogeltje. We voegen er een vogelkooi met glazen vogeltje gemonteerd als lamp aan toe.

    Une horloge en forme de cage à oiseaux avec oiseau. Nous ajoutons une cage à oiseaux avec oiseau en verre monté comme lampe.
    No longer available
    Dim. h: 32 en 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #597

    Een gepolychromeerde houten Vara Brahma. Indisch werk.

    Un Vara Brahma en bois polychrome. Travail indien.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling van 20 & 21 April 2021

700 loten in veiling. Tentoonstelling 16 & 17 april - Enkel op afspraak!
Download beschikbaar in .pdf

20 April 2021 19:00
21 April 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 20 April 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More