Other lots in this auction
-
#247Een gefineerde tafel, versierd met verguld bronsbeslag en met een wit marmeren blad.
Une table en bois de placage, montures en bronze doré et tablette en marbre blanc.No longer availableDim. Ø: 77 cmEstimate: € 260 / 300 -
#539“Boslandschap”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Richet en een monogram: D.B.
”Paysage forestier”. Huile sur toile. Porte une signature: Richet et le monogramme D.B.No longer availableDim. 63 x 70 cmEstimate: € 120 / 200 -
#46 topografische gravures.
Six gravures topographiques.No longer availableDim. 38 x 50 cm en kleinerEstimate: € 120 / 180 -
#739Hendrichse“Landschap met een weg aan de rand van het bos”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1899.
”Paysage avec chemin de campagne à la lisière”. Huile sur toile. Signée et datée 1899.No longer availableDim. 67 x 34 cmEstimate: € 100 / 160 -
#223“Knielend naakt”. Een beeld van donkergepatineerd brons naar een werk van Henri Laurens.
”Nu agenouillé”. Une statue en bronze à patine foncée d’après une oeuvre par Henri Laurens.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 650 / 750 -
#613Een paar siervazen van aardewerk met meerkleurig Chinoiseriedecor. Op bronzen voet en met twee bronzen ramskoppen.
Une paire de vases en faïence, décor chinoiserie polychrome. Sur pieds en bronze et deux têtes de béliers.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 160 / 200 -
#753Corgi toys 479“Jeep FC-150 hydraulic tower wagon”. Een speelgoedauto in originele doos.
”Jeep FC-150 hydraulic tower wagon”. Une voiture jouet, emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#516HamadanEen handgeknoopt wollen karpet. Iran.
Une carpette en laine nouée main. Iran.No longer availableDim. 154 x 109 cmEstimate: € 40 / 60 -
#119Jacques Ducrot“Zicht op Binche”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1945.
”Vua à Binche”. Huile sur panneau. Signé et daté 1945.No longer availableDim. 48 x 40 cmEstimate: € 120 / 180 -
#356Een Engelse commode van mahoniehoutfineer met vier gebogen laden.
Une commode anglaise en bois de placage acajou et quatre tiroirs courbés.No longer availableDim. 104 x 108 x 50 cmEstimate: € 120 / 200 -
#94Gaston CoekelbergsPeriod: 1915 - 1985“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1975.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Signée et datée au verso 1975.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 60 / 100 -
#435Alphonse AsselbergsPeriod: 1837-1916“Herder met schapen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Berger et moutons”. Huile sur panneau. Dédicace au verso.No longer availableDim. 15 x 22 cmEstimate: € 200 / 240

