#538Paar compotes met famille rose decor. Beide met een haartje.
#477Een siervaas van geslepen kleurloos kristal.
#106Een tweeledig meubel met twee paneeldeuren.
#590Een ronde notenhouten tafel in Empirestijl met een zwart marmeren blad.
#513Val St. LambertEen grote vaas van kristal, geel gekleurd in de massa.
#259Dominique d’OrangePeriod: °1948“Tuingezicht met tafel en stoeltje”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1996.
”Scène de jardin, table et chaises”. Huile sur toile. Signée et datée 1996.No longer availableDim. 100 x 100 cmEstimate: € 320 / 380 -
#344Nestor ReymenPeriod: 1872 - 1953“Het uitkomen van de tunnel”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#462Pjieroo Roobjé“Personages”. Litho. Gesigneerd.
”Personnages”. Une lithographie. Signée.No longer availableDim. 28 x 12 cmEstimate: € 30 / 40