#459Een bowl, een theepot en een kannetje van Derby lusterware.
#112Renée PrinzPeriod: 1883 - 1973“Hoevezicht met bloesems. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#189Louis KoopmanPeriod: XIXde eeuw“Spes Patriae. Een optocht van verklede kinderen bij een theater Odéon, voorzien van een oranje en een Nederlandse vlag, als hoop van het vaderland”. Olieverf op paneel. Gesigneerd rechts onderaan.
”Spes Patriae. Une parade d’enfants déguisés devant le théâtre Odéon avec un drapeau hollandais, espoir du patrimoine”. Huile sur panneau. Signé à droite en bas.No longer availableDim. 37 x 47 cmEstimate: € 400 / 600 -
#715Matchbox Series 6, 50, 54, 62 & 73Vier speelgoedautootjes in originele doosjes:- Ford Pick-up- Kennel truck.- Cadillac ambulance.- Mercury Cougar.- 1968 Mercury Station Wagon.
Quatre voitures jouets, emballages d’origine:- Ford Pick-up- Kennel truck.- Cadillac ambulance.- Mercury Cougar.- 1968 Mercury Station WagonNo longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#753Corgi toys 479“Jeep FC-150 hydraulic tower wagon”. Een speelgoedauto in originele doos.
”Jeep FC-150 hydraulic tower wagon”. Une voiture jouet, emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#263Wandtapijtje met twee personages. Handgeweven (slijtage).
Tapis mural , deux personnages. Nouée main ( usures).No longer availableDim. 145 x 180 cmEstimate: € 80 / 120 -
#532Een Chinese houtsnede voorstellende zeven goden.
#316Een oud houten klapladdertje. Omstreeks 1900.
Petite échelle pliante. Vers 1900.No longer availableDim. h: 110 cmEstimate: € 80 / 100