Other lots in this auction
-
#813AmphoraEen aardewerken vaasje met een meerkleurig bloemendecor in reliëf. Onderaan gemerkt. Barst in de rand.
Un vase en faïence, décor de fleurs polychrome en relief. Marque sous la base. Fissure au rebord.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 45 / 55 -
#452“La cantinière des pilotes” & “Ma grand’ tante”. Twee lithografieën naar werken van Félicien Rops.
”La cantinière des pilotes” & “ Ma grande tante”. deux lithographies d’après des oeuvres par Félicien Rops.No longer availableDim. 22,5 x 15 & 19,5 x 14 cmEstimate: € 40 / 60 -
#44Ben Van Os“Kerkje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Petite église”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 24 x 30 cmEstimate: € 70 / 100 -
#20Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 2,29 gEstimate: € 450 / 550 -
#213Twee ivoren beeldjes, vermoedelijk van de heilige Barbara van Nicomedië. Afgebeeld met een burchttoren met drie vensters en met een zwaard. Onderaan gemonogrammeerd.
Deux statues en ivoire, probablement représentant de la sainte Barbara de Nicomédie. Représentation d’une tour de forteresse à trois fenêtres et une épée. Monogrammée en dessous.No longer availableDim. H: 15 cmEstimate: € 200 / 240 -
#864Val St. LambertEen kristallen lampenvoet, groen gekleurd in de massa. Gemerkt.
Pied de lampe en cristal coloré vert dans la masse. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 40 / 60 -
#531Een Chinese koro van brons, getooid met een tempelleeuw.
Un Koro chinois en bronze, décoration d’un lion de temple.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 70 / 80 -
#407Wim BosPeriod: 1906 - 1974Een art nouveau bureaustel van messing, bestaande uit een inktpot met porseleinen recipiënt, een presse-papier met grijs marmer en een vloeiblok.
Une garniture de bureau Art Nouveau, comprenant un encrier à récipient en porcelaine, un presse-papier en marbre gris et un buvard.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 35 / 45 -
#485Theepot van Rouen porselein met polychroom decor. Onderaan gemerkt.
Une théière en porcelaine de Rouen, décor polychrome.No longer availableDim. h: 11,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#181E. Rousseau“Pijproker met lantaarn”. Een bronzen beeld. Gesigneerd.
”Fumeur de pipe et lanterne”. une statue en bronze. Signée.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 320 / 380 -
#292M. Van Paemel“Poort in het bos”. Pastel op papier. Gesigneerd.
”Portillon dans les bois”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 62 x 50 cmEstimate: € 60 / 80 -
#200Een 18 karaats wit gouden ketting met bloemvormige hanger en bijpassende ring bezet met diamanten en markiezen met een gezamenlijk gewicht van ± 4 ct.
Une chaîne en or blanc 18 ct et pendentif en forme de fleur et bague assortie sertie de diamants et marquises ayant un poids total de ± 4 ct.No longer availableDim. 20,54 gEstimate: € 2500 / 3500

