Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een groepje van Saksisch porselein.

Een groepje van Saksisch porselein.

Un groupe en porcelaine de Saxe.
Dim. h: 19 cm
SKU: 2603190078.
Auction day: 26 March 2019 19:00
Catalogue #78
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #853

    Een vaas van Booms glas met vergulde lijnen en een korrelstructuur.

    Un vase en verre de Boom, structure granuleuse et lignes dorées.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 24 / 26
  • #469
    Boch Keramis

    Twee vaasjes en een kannetje van aardewerk met een reliëfdecor van bessen. Onderaan gemerkt.

    Deux vases et une verseuse en faïence, décor en relief de baies. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 12,5 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #423

    Een schouwversiering van Staffordshire-aardewerk met twee personages naast een klok.

    Une décoration de cheminée en faïence Staffordshire, deux personnages et une pendule.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #40

    Een twee kleuren 18 karaats gouden sleutelzakhorloge met gedreven bloemen versierd. In origineel etui.

    Montre à clé en or à deux couleurs. Décor repoussé de fleurs. Dans son étui d’origine.
    No longer available
    Dim. bruto: 50,80 g
    Estimate: € 600 / 700
  • #163

    Een bronzen plaquette in art-decostijl.

    Une plaquette en bronze Art Déco.
    No longer available
    Dim. 41 x 18 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #148

    Een wandklok van gebeeldhouwd en zwartgelakt perenhout. Zwarte woud.

    Une horloge murale en poirier sculpté et laqué noir. Forêt Noire.
    No longer available
    Dim. h: 76 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #399
    G. Goovaerts

    “Winters zicht te Schilde”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1942.

    ”Vue hivernale à Schilde”. Huile sur panneau. Signé et daté 1942.
    No longer available
    Dim. 36 x 46 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #278

    Een balustervormige zuil van zwart marmer.

    Une colonne balustre en marbre noir.
    No longer available
    Dim. h: 106 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #240

    Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een centrale diamant van ± 0,50 ct. en diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.

    Une bague en or jaune 18 ct sertie d’un diamant central de ± 0,50 ct et de diamants ayant un poids total de ± 0,60 ct.
    No longer available
    Dim. 5 g
    Estimate: € 1300 / 1500
  • #680
    René Hansoul
    Period: 1910 - 1979

    “Hoevelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Paysage et fermette”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 60 x 70 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #272
    F. Rotsaert

    “Hoeve te Ganshoren”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd en gedateerd 1930.

    ”Fermette à Ganshoren”. Huile sur toile marouflée. Signée et datée 1930.
    No longer available
    Dim. 37 x 46 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #878

    Een theeservies van wit, zwart en verguld porselein, bestaande uit een koffiepot, theepot, melkkannetje, suikerpot, acht kopjes en twaalf onderbordjes. We voegen er een zilveren suikertang aan toe.

    Service à thé en porcelaine noire, blanche et dorée comprenant une cafetière, une théière, un pot à lait, un sucrier, huit tasses et douze soucoupes. Nous ajoutons une pince à sucre en argent.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 Maart 2019

De veiling is volledig - 900 loten. Catalogus is verkrijgbaar in .xls en .pdf op de downloads pagina

26 March 2019 19:00
27 March 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 March 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More