Other lots in this auction
-
#641Een snuffbottle van Chinese lak met een drakendecor. Gesigneerd.
Un flacon laque de Chine, décor de dragons. Signé.No longer availableDim. h: 9 cmEstimate: € 60 / 100 -
#243Pierre-Emmanuel I DielmanPeriod: 1800 - 1858“Schapen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Moutons”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 21 x 29 cmEstimate: € 250 / 400 -
#577Een grote en een kleine siervaas van Tunesisch aardewerk, versierd met meerkleurige vissendecors.
Un grand et un plus petit vase en faïence de Tunisie, décorations de poissons polychrome.No longer availableDim. h: 40 & 61 cmEstimate: € 40 / 50 -
#897Zes boeken, uitgegeven door ASLK als ‘Prijs van de Spaarkas’:- Westerse kunst, van de catacomben tot het einde van de 15e eeuw.- Antieke kunst.- De voorgeschiedenis van Europa.- Westerse kunst van de XVIe tot en met de XXe eeuw.- Renaissance, barok en rococo in Europa.
Un lot de six livres, édition ASLK ‘Prijs van de Spaarkas’:- Westerse kunst, van de catacomben tot het einde van de 15e eeuw.- Antieke kunst.- De voorgeschiedenis van Europa.- Westerse kunst van de XVIe tot en met de XXe eeuw.- Renaissance, barok en rococo in Europa.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#458Twee albums met postzegels allerlei.
Deux albums de timbres postes.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#548Afrikaans masker. Douala, Kameroen.
Un masque africain. Douala, Cameroun.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 40 / 60 -
#81“Felix Timmermans”. Een plaasteren buste. Gesigneerd P. Brauwers.
”Felix Timmermans”. Un buste en plâtre. Signé P. Brauwers.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 60 / 100 -
#65Een briljant van 0,39 ct. Color D SI1. In afgesloten identiteitskaart en met certificaat.
Un brillant de 0,38 ct Color D SI1. Avec carte d’identité et certificat.No longer availableEstimate: € 700 / 900 -
#45Een 18 karaats geel gouden ring bezet met granaat met een gezamenlijk gewicht van ± 2,70 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie d’une grenade ayant un poids total de ± 2,70 ct.No longer availableDim. 8,30 gEstimate: € 400 / 500 -
#893AynsleyEen Engels theeservies van wit, kobaltblauw en verguld porselein, bestaande uit theekopjes met onderschoteltjes en met bordjes. Compleet voor twaalf personen.
Un service à thé anglais en porcelaine cobalt, blanche et dorée, comprenant tasses et sous-tasses et assiettes. Complet pour douze convives.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#273Een antiek gebeeldhouwd houten voetenbankje.
Un repose-pieds antique en bois sculpté.No longer availableDim. 15 x 34 x 18 cmEstimate: € 40 / 50 -
#809Lot van zes kopjes en schoteltjes van Chinees porselein met diverse decors. Enkele kleine schilfertjes en haartjes.
Un lot de six tasses et sous-tasses en porcelaine chinoise, décors divers. Quelques cheveux et éclats.No longer availableEstimate: € 60 / 80

