Other lots in this auction
-
#522“Compositie met tekst”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd M.B.
”Composition et texte”. Huile sur toile. Monogramme M.B.No longer availableDim. 56 x 41 cmEstimate: € 100 / 120 -
#496Een metalen luchtertje met drie lichtarmen en een centraal lichtpunt, eindigend in bloemvormige glazen kapjes.
Un petit lustre en métal à trois bras et un point lumineux central, se terminant en abat-jours en verre en forme de fleurs.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 20 / 30 -
#437Een lot militaria, bestaande uit: Een Kwartiermuts Belgische Artillerie (Periode 1939 - 1945); Een officiersriem Belgisch leger in originele doos (± 1950) en een soviet patronendoos (periode 1939 - 1945).
Un lot de matériel de l'armée, comprenant un bonnet de quartier Artillerie Belge (période 1939 -1945), une ceinture d’officier de l’armée belge dans son emballage d’origine (+- 1950) et une boîte à munitions Soviet ( période 1939 - 1945).No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#761Een lot van vijf kleine koekoeksklokjes van hout en kunststof. Enkele slingertjes en sleuteltjes manco.
Un lot de cinq coucous en bois et plastique. Quelques balanciers et clés manquants.No longer availableDim. h: 10 - 16 cmEstimate: € 25 / 45 -
#387Een lot met zeven verschillende kleine reisklokjes in diverse uitvoeringen. Met sleuteltjes.
Un lot de sept pendules de voyage, divers. Avec clés.No longer availableDim. h: 8 - 20 cmEstimate: € 70 / 100 -
#647Een klein balustervaasje van Chinees porselein met een wit decor van bloemen en vlinders op gele fond. Onderaan gesigneerd.
Petit vase balustre en porcelaine de Chine à décor blanc de fleurs et d’oiseaux sur fond jaune. Signé sous la base.No longer availableDim. h: 17, 5 cmEstimate: € 200 / 240 -
#660Een gebeeldhouwd eikenhouten credenza met een hoornblazer op het paneeldeurtje en met een lade eronder.
Crédence en chêne sculpté avec un sonneur du cor sur la porte panneau et un tiroir en dessous.No longer availableDim. h: 164 x 70 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#617Een zittende guanyin met ruyi van monochroom wit porselein in de stijl van het blanc-de-Chine.
Un Guan Yin assis et ruyi en porcelaine blanche, style Blanc-de-Chine.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 220 / 260 -
#767Een vijfdelig koffie- en theestel van porselein met een handgeschilderd bloemendecor en vergulde details. Omstreeks 1900.
Garniture à café et à thé en porcelaine à décor de fleurs peintes à la main et au détails dorés. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#77536; 37; 38 & 39 Matchbox SeriesVier speelgoedautootjes in originele doosjes:- Opel Diplomat.- Dodge beestenwagen.- Honda motorfiets op aanhangwagen.- Ford tractor.
Quatre voitures jouets, emballages d’origine:- Opel Diplomat.- Dodge fourgon animalier.- Honda moto sur remorque.- Ford tracteur.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#506Een lot van vier Oosterse handgeknoopte tapijten.
Quatre carpettes orientales nouées main.No longer availableDim. 128 x 84 124 x 75 94 x 70 88 x 63 cmEstimate: € 40 / 50 -
#162R. Heymans“Brug”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Pont”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 100 / 120

