Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een groete vaas van geslepen kleurloos kristal. Schilfer aan de rand.

Een grote vaas van geslepen kleurloos kristal. Schilfer aan de rand.

Un grand vase en cristal taillé incolore. Eclat au bord.
Dim. h: 36 cm
SKU: 3005170123.
Category: Kristal.
Auction day: 30 May 2017 19:00
Catalogue #123
Estimate: € 30 / 40
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #378
    Val St. Lambert

    Een vierdelig toiletstelletje van geslepen kristal, groen gekleurd in de massa.

    Une garniture de toilette en cristal taillé, couleur verte dans la masse.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #739
    Val St. Lambert

    Een lampenvoet van roze kristal. Gemerkt.

    Un pied de lampe de cristal rose. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #762
    Val Saint Lambert

    Twee verschillende vazen van geslepen kristal, groen gekleurd in de massa.

    “Deux vases différents en cristal taillé colorés vert dans la masse.
    No longer available
    Dim. h: 15 & 20 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #774
    Val Saint Lambert

    Een coupe van geslepen groen kristal. Gemerkt.

    Coupe en cristal taillé colorée verte dans la masse. Avec marque et étiquette.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 180
  • #409
    Val St. Lambert

    Een lot kristal, bestaande uit twee verschillende vazen van kleurloos en roze kristal en een kleurloos geslepen mandje. Eén vaas gemerkt onderaan.

    Un lot d’objets en cristal, comprenant deux vases en cristal rose et incolore, et un petit panier en cristal taillé. Un vase marqué à la base.
    No longer available
    Dim. h: 20 - 30 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #372

    Een vaas van kleurloos en mauve kristal. Tijdperk art deco. Vermoedelijk Val St. Lambert. Kleine schilfer onderaan.

    Un vase en cristal mauve et incolore. Art déco. Probablement Val St. Lambert. Petit éclat en dessous.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #423

    Een lampenvoet van groen kristal. Onderaan gemerkt. Met lampenkap van Laura Ashley.

    Un pied de lampe en cristal vert. Marque à la base. Abat-jour Laura Ashley.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm (zonder kap)
    Estimate: € 40 / 50
  • #797

    Vijf verschillende asbakken van kleurloos kristal, waarbij vier gemerkt van Val St. Lambert.

    Cinq cendriers en cristal incolore, dont quatre qui sont marqués Van St. Lambert,
    No longer available
    Estimate: € 25 / 30
  • #392
    Val St. Lambert

    Een driedelig toiletstelletje van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.

    Une garniture de toilette en cristal incolore taillé. Marqué.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 35
  • #361

    Een lot kleurloos kristal en glaswerk, bestaande uit twee drageoirs, vier verschillende karaffen en een kleine punchbowl met lepel.

    Un lot de cristal et verre comprenant deux drageoirs, quatre carafes et un bol à punch avec cuillère.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #399

    Een lot kleurloos glas en kristal, waaronder een kandelaar van Val St. Lambert.

    Un lot de cristal et verre incolores, comprenant un chandelier Val St. Lambert.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #749

    Een lot kleurloos kristal, bestaande uit twee asbakken, een karaf en een deels gesatineerd vaasje.

    Un lot d’objets en cristal incolore, comprenant deux cendriers, une carafe et un petit vase partiellement satiné.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #740

    Een kristallen vaas.

    Vase allongé en cristal rouge.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #691

    Een designcoupe van geslepen kleurloos kristal naar een ontwerp van R. Lapsys.

    Une coupe design e cristal taillé incolore d’après R. Lapsys.
    No longer available
    Dim. Ø: 28 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #619

    Een paar bronzen girandoles met acht lichtpunten in twee niveaus en met kristallen pendeloques.

    Paire de girandoles en bronze à huit lumières sur deux niveaux, ornés de pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 78 cm
    Estimate: € 280 / 300
  • #763

    Drie verschillende designcoupes van gegoten kristal in blauw, mauve en rood. Eén gemerkt Val St. Lambert, één van Villencourt en één zonder merk.

    Trois coupes design en cristal bleu, mauve et rouge. Une est marquée Val St Lambert, une autre Villecourt et la troisième est sans marque.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 70
  • #379
    Val St. Lambert

    Een vaas van geslepen kleurloos en mauve kristal. Gemerkt. Zeer kleine schilfers onderaan.

    Un vase en cristal taillé mauve et incolore. Avec marque. Petits éclats sur le dessus.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #735
    Val St. Lambert

    Een coupe en een vaasje op voet van kleurloos en mauve kristal. Beide gemerkt. Schilfer aan de rand van de coupe.

    Une coupe et un vase en cristal mauve et incolore. Avec marque. Eclat au bord de la coupe.
    No longer available
    Dim. Ø: 25 cm & h: 30 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #751

    Twee verschillende vaasjes en een emmertje van geslepen kleurloos kristal, waarbij de vaasjes met een 835‰ zilveren montuur.

    Deux petits vases différents et un petit seau en cristal taillé incolore, dont les vases avec la monture en argent 835‰.
    No longer available
    Dim. h: 11 - 14 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #382
    Zwiesel

    Drie cilindervormige designvazen van rookbruin kleurig kristal in oplopende hoogtes. We voegen er een een designvaasje in de geest van Murano aan toe. Gemerkt.

    Trois vases design cylindrique en cristal brun fumé. Nous ajoutons un petit vase design style Murano. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 21 - 30 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #694
    Val St. Lambert

    Een vaas op voet van kleurloos kristal met een gegraveerd decor van druivenranken. gemerkt.

    Un vase sur pied en cristal incolore avec un décor gravé de vignes. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #368
    Val St. Lambert

    Een reeks van vijf theeglazen van kleurloos kristal uit de reeks ‘Tiffany’. We voegen er vijf cocktailcoupes van kleurloos kristal aan toe.

    Suite de cinq verres à thé en cristal incolore de la série Tiffany. Nous ajoutons cinq coupes à cocktail en cristal incolore.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #492
    Val St. Lambert

    Een drageoir van kleurloos kristal met een geslepen decor van druivenranken. Gemerkt.

    Un drageoir en cristal incolore et décor taillé représentant des vignes. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #673
    Val St. Lambert

    Een vaas van geslepen kleurloos en groen kristal. Onderaan gemerkt.

    Un vase en cristal taillé incolore et vert. Marque à la base.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 50 / 70

Other lots in this auction

  • #307

    Een lot van 25 medailles en spelden.

    Un lot de 25 médailles et épingles.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #692

    Drie vintage reiskoffers in verschillende formaten.

    Trois valises vintage en formats différents.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #201

    Rozenburg vaasje art nouveau van eierschaalporselein. Onderaan gemerkt, jaarteken 1903. Met waarmerk en decorateursteken. Minuscuul schilfertje aan een oor.

    Petit vase art nouveau en porcelaine dite coquille d’oeuf Rozenburg. Marque d’authenticité, de la date 1903 et du décorateur sous la base. Petit éclat minuscule à une anse.
    No longer available
    Dim. H. 20 cm
    Estimate: € 1800 / 2400
  • #252
    A. Sonck

    “Winters hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Paysage hivernal”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 54 x 75 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #478

    Een Hindoeïstisch godsbeeld van deels blauwgepatineerd brons.

    Divinité bouddhiste partiellement en bronze polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #501

    Een reeks van negen in elkaar passende schaaltjes van meerkleurig en verguld porselein, versierd met meerkleurige decors van personages. In gesculpteerd houten dekseldoos.

    Une série de neuf coupelles qui s’emboîtent en porcelaine polychrome avec dorures, décor de personnages. Dans un coffret à couvercle en bois sculpté.
    No longer available
    Dim. 28 x 27 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #517

    Een Chinese juwelendoos van zwartgelakt hout, versierd met figuren van ivoor en verschillende soorten gesteente.

    Un coffret à bijoux en bois laqué noir, ivoire incrusté et pierres.
    No longer available
    Dim. 32 x 10 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #391
    Wiskemann

    Toiletgarnituur van verzilverd metaal met gegraveerd motief.

    Garniture de toilette en métal argenté, motif gravé.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #176
    C. Brasseur à Paliseul

    Een staande klok met eikenhouten kast. Het werk van gedreven geel koper met geëmailleerde wijzerplaat. Met slinger en gewichten.

    Une horloge de vestibule en chêne. Cadran en cuivre repoussé et émail. Avec balancier et poids.
    No longer available
    Dim. h: 225 cm
    Estimate: € 200 / 350
  • #773

    Een set van zes koperen steelpannetjes van oplopende grootte.

    Un lot de six casseroles en cuivre de taille croissante.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #119
    Bernard Cathelin

    “Bloemenvaas”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 80/175 buiten de plaat.

    “Vase à fleurs”. Une lithographie. Signée et numérotée 80/175 hors planche.
    No longer available
    Dim. 70 x 50 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #164
    Adrianus Cornelis Van Noort
    Period: 1914 - 2003

    “Urk te Nederland”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Urk, Pays Bas”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 18 x 24 cm
    Estimate: € 200 / 240
View all auction items ›

Veiling van 30 & 31 Mei 2017

De veiling is volledig - 815 loten online. .pdf en .xls versies van de catalogus verkrijgbaar op de downloads pagina.

30 May 2017 19:00
31 May 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 May 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More