Similar lots by type
-
#409Val St. Lambert
Een lot kristal, bestaande uit twee verschillende vazen van kleurloos en roze kristal en een kleurloos geslepen mandje. Eén vaas gemerkt onderaan.
Un lot d’objets en cristal, comprenant deux vases en cristal rose et incolore, et un petit panier en cristal taillé. Un vase marqué à la base.No longer availableDim. h: 20 - 30 cmEstimate: € 50/80 -
#763
Drie verschillende designcoupes van gegoten kristal in blauw, mauve en rood. Eén gemerkt Val St. Lambert, één van Villencourt en één zonder merk.
Trois coupes design en cristal bleu, mauve et rouge. Une est marquée Val St Lambert, une autre Villecourt et la troisième est sans marque.No longer availableEstimate: € 50/70 -
#423
Een lampenvoet van groen kristal. Onderaan gemerkt. Met lampenkap van Laura Ashley.
Un pied de lampe en cristal vert. Marque à la base. Abat-jour Laura Ashley.No longer availableDim. h: 34 cm (zonder kap)Estimate: € 40/50 -
#694Val St. Lambert
Een vaas op voet van kleurloos kristal met een gegraveerd decor van druivenranken. gemerkt.
Un vase sur pied en cristal incolore avec un décor gravé de vignes. Avec marque.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 40/50 -
#368Val St. Lambert
Een reeks van vijf theeglazen van kleurloos kristal uit de reeks ‘Tiffany’. We voegen er vijf cocktailcoupes van kleurloos kristal aan toe.
Suite de cinq verres à thé en cristal incolore de la série Tiffany. Nous ajoutons cinq coupes à cocktail en cristal incolore.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#774Val Saint Lambert
Een coupe van geslepen groen kristal. Gemerkt.
Coupe en cristal taillé colorée verte dans la masse. Avec marque et étiquette.No longer availableEstimate: € 100/180 -
#691
Een designcoupe van geslepen kleurloos kristal naar een ontwerp van R. Lapsys.
Une coupe design e cristal taillé incolore d’après R. Lapsys.No longer availableDim. Ø: 28 cmEstimate: € 25/35 -
#673Val St. Lambert
Een vaas van geslepen kleurloos en groen kristal. Onderaan gemerkt.
Un vase en cristal taillé incolore et vert. Marque à la base.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 50/70 -
#378Val St. Lambert
Een vierdelig toiletstelletje van geslepen kristal, groen gekleurd in de massa.
Une garniture de toilette en cristal taillé, couleur verte dans la masse.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#372
Een vaas van kleurloos en mauve kristal. Tijdperk art deco. Vermoedelijk Val St. Lambert. Kleine schilfer onderaan.
Un vase en cristal mauve et incolore. Art déco. Probablement Val St. Lambert. Petit éclat en dessous.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 100/150 -
#361
Een lot kleurloos kristal en glaswerk, bestaande uit twee drageoirs, vier verschillende karaffen en een kleine punchbowl met lepel.
Un lot de cristal et verre comprenant deux drageoirs, quatre carafes et un bol à punch avec cuillère.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#740
Een kristallen vaas.
Vase allongé en cristal rouge.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#762Val Saint Lambert
Twee verschillende vazen van geslepen kristal, groen gekleurd in de massa.
“Deux vases différents en cristal taillé colorés vert dans la masse.No longer availableDim. h: 15 & 20 cmEstimate: € 80/120 -
#749
Een lot kleurloos kristal, bestaande uit twee asbakken, een karaf en een deels gesatineerd vaasje.
Un lot d’objets en cristal incolore, comprenant deux cendriers, une carafe et un petit vase partiellement satiné.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#392Val St. Lambert
Een driedelig toiletstelletje van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.
Une garniture de toilette en cristal incolore taillé. Marqué.No longer availableEstimate: € 30/35 -
#382Zwiesel
Drie cilindervormige designvazen van rookbruin kleurig kristal in oplopende hoogtes. We voegen er een een designvaasje in de geest van Murano aan toe. Gemerkt.
Trois vases design cylindrique en cristal brun fumé. Nous ajoutons un petit vase design style Murano. Avec marque.No longer availableDim. h: 21 - 30 cmEstimate: € 40/50 -
#751
Twee verschillende vaasjes en een emmertje van geslepen kleurloos kristal, waarbij de vaasjes met een 835‰ zilveren montuur.
Deux petits vases différents et un petit seau en cristal taillé incolore, dont les vases avec la monture en argent 835‰.No longer availableDim. h: 11 - 14 cmEstimate: € 30/40 -
#619
Een paar bronzen girandoles met acht lichtpunten in twee niveaus en met kristallen pendeloques.
Paire de girandoles en bronze à huit lumières sur deux niveaux, ornés de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 280/300 -
#735Val St. Lambert
Een coupe en een vaasje op voet van kleurloos en mauve kristal. Beide gemerkt. Schilfer aan de rand van de coupe.
Une coupe et un vase en cristal mauve et incolore. Avec marque. Eclat au bord de la coupe.No longer availableDim. Ø: 25 cm & h: 30 cmEstimate: € 60/80 -
#797
Vijf verschillende asbakken van kleurloos kristal, waarbij vier gemerkt van Val St. Lambert.
Cinq cendriers en cristal incolore, dont quatre qui sont marqués Van St. Lambert,No longer availableEstimate: € 25/30 -
#492Val St. Lambert
Een drageoir van kleurloos kristal met een geslepen decor van druivenranken. Gemerkt.
Un drageoir en cristal incolore et décor taillé représentant des vignes. Avec marque.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 40/50 -
#739Val St. Lambert
Een lampenvoet van roze kristal. Gemerkt.
Un pied de lampe de cristal rose. Avec marque.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 30/40 -
#399
Een lot kleurloos glas en kristal, waaronder een kandelaar van Val St. Lambert.
Un lot de cristal et verre incolores, comprenant un chandelier Val St. Lambert.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#379Val St. Lambert
Een vaas van geslepen kleurloos en mauve kristal. Gemerkt. Zeer kleine schilfers onderaan.
Un vase en cristal taillé mauve et incolore. Avec marque. Petits éclats sur le dessus.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 100/150
Other lots in this auction
-
#240
Postzegelalbums. - Helvetia (1845-1979)(Davo, onvolledig). - 1980-1994 (onvolledig). - 1960-1965 (onvolledig). - Oostenrijk (1860-2000)(Davo, onvolledig). Map dubbele (1860- 2000, met ook Bosnië e.a.). - Varia. - 1945-1986 (Davo, zeer onvolledig). - Varia vanaf einde XIXde eeuw. - Frankrijk 1849-1982 (Bourse du Timbre, zeer onvolledig).
Albums aux timbres-poste. - helvetia (1845-1979)(Davo, incomplet). - 1980-1994 (incomplet). - 1960-1965 (incomplet). - Autriche (1860-2000)(Davo, incomplet). Farde doubles (1860- 2000, également Bosnie e.a.). - Varia. - 1945-1986 (Davo, très incomplet). - Varia à partir de la fin du XIXde siècle. - France 1849-1982 (Bourse du Timbre, très incomplet).No longer availableEstimate: € 50/70 -
#137SBS Solingen
Een bestek van deels verguld metaal. Compleet voor twaalf personen met serveerbestekken. In koffer.
Un couvert pour douze personnes en métal partiellement doré. Dans sa ménagère.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#246
Een mahoniehouten commode met vier laden en messingen trekkers.
Une commode en acajou à quatre tiroirs et poignées en laiton.No longer availableDim. b: 120 cmEstimate: € 260/400 -
#484Hugo Duchateau
“Pop art”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 17/225 buiten de plaat.
“Pop Art”. Une lithographie. Signée et numérotée 17/225 hors planche.No longer availableDim. 56 x 56 cmEstimate: € 60/100 -
#798
Een lot verzilverd metaal waaronder een visbestek voor 12 personen, peper en zoutvaatjes, dessert en koffielepeltjes, kleine vergietjes e.a.
Un lot d’objets en métal argenté, comprenant un couvert à poisson pour douze personnes, poivriers et salières; cuillères à café et à dessert, etc...No longer availableEstimate: € 40/80 -
#83
Een replica van een handbescherming van een middeleeuws harnas.
Une réplique d’un gantelet d’une armure médiévale.No longer availableDim. l: 38 cmEstimate: € 35/40 -
#807
Een tuinstel van witgepatineerd ijzer, bestaande uit een tafel en vier stoelen.
Un ensemble de jardin en fer patiné blanc comprenant une table et quatre chaises.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#380
Een grote industriële lamp.
Grande lampe industrielle.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 180/220 -
#176C. Brasseur à Paliseul
Een staande klok met eikenhouten kast. Het werk van gedreven geel koper met geëmailleerde wijzerplaat. Met slinger en gewichten.
Une horloge de vestibule en chêne. Cadran en cuivre repoussé et émail. Avec balancier et poids.No longer availableDim. h: 225 cmEstimate: € 200/350 -
#125
Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger in de vorm van een windhond.
Chaîne en or jaune 18 ct et son pendentif en forme d’un lévrier.No longer availableDim. 9,15 gEstimate: € 200/300 -
#154
“Damesportret”. Met krijt opgehoogde potloodtekening op papier. Onleesbaar gesigneerd. Vermoedelijk Franse school, vroege XIXe eeuw.
“Portrait de dame”. Crayon et craie sur papier. Signature illisible. Probablement école française; début XIXième siècle.No longer availableDim. 20 x 14 cmEstimate: € 150/180 -
#404Koch
Een kleine houten accordeon.
Un petit accordéon en bois.No longer availableDim. h 28 cmEstimate: € 60/100