Similar lots by type
-
#557“Engeltjes op een schelpvormig bootje, getrokken door dolfijnen”. Een bronzen groep op rood marmeren voetstuk naar een werk van Auguste Moreau. Draagt een handtekening.
"Angels on a shell-shaped boat, pulled by dolphins." A bronze group on a red marble base inspired by a work by Auguste Moreau. Bears a signature.No longer availableDim. H. 22 cmEstimate: € 100 / 150 -
#559Een luchter met verguld metalen frame en floraal gesculpteerde details, 4 lichtpunten en geslepen glazen coupes.
A chandelier with a gilded metal frame and floral sculpted details, 4 light points, and cut glass cups.No longer availableDim. 70 cmEstimate: € 80 / 120 -
#211Guglielmo PugiPeriod: 1850-1915Een vrouwenbuste van gesculpteerd albast. Verso gesigneerd. Medio 1900. Gemonteerd op een ovaal spiegeltje.
A sculpted alabaster bust of a woman. Signed on the back. Circa 1900. Mounted on an oval mirror.No longer availableDim. 30 x 28 cmEstimate: € 200 / 300 -
#551Sir Norman Foster Tecno S.p.APeriod: 1935-“Nomos”. Een rechthoekig vintage design glazen eet-vergadertafel op gechromeerd staal en metalen poten. Ontwerp door Sir Norman Foster voor Tecno S.p.A.
"Nomos". A rectangular vintage design glass dining-meeting table on chromed steel and metal legs. Designed by Sir Norman Foster for Tecno S.p.A.No longer availableDim. 74 x 240 x 100Estimate: € 1200 / 1800 -
#699Een meerkleurig porseleinen beeld van een zittende Boeddha.
A multicolored porcelain statue of a seated Buddha.No longer availableDim. 26 cmEstimate: € 50 / 75 -
#696Val Saint LambertEen geslepen kristallen pique-fleur.
A faceted crystal posy holder.No longer availableDim. 17 x Ø 18 cmEstimate: € 80 / 120 -
#340Een laat 19e eeuwse wandelstok in hout met een zilveren handvat, gemerkt 800.
A late 19th-century wooden walking stick with a silver handle, marked 800.No longer availableDim. l 88 cmEstimate: € 40 / 60 -
#531Een driedelig, verguld kunstbronzen schouwgarnituur met klok in Louis XV stijl op marmeren voet, gedragen door 2 putti’s en met beeldje van een haan bovenop. Bijgestaan door 2 sierkandelaars met 3 lichtpunten en putti’s in het decor.
A three-piece, gilded art bronze fireplace set in Louis XV style with clock on marble base, supported by 2 putti and topped with a rooster statue. Accompanied by 2 decorative candelabras with 3 lights each and putti figures in the design.No longer availableDim. 47 cmEstimate: € 200 / 300 -
#349Een amberkleurige glazen art-deco schaal, gemerkt Fait En Belgique.
An amber-colored glass Art Deco bowl, marked Made in Belgium.No longer availableDim. h 13 x l 31 cmEstimate: € 30 / 40 -
#599Een vroeg 20e eeuwse luchter, verre de France stijl, met metalen frame en florale details, een meerkleurig glaspasta centrale coupe en blakers met 4 lichtpunten.
An early 20th-century chandelier, in the style of Verre de France, with a metal frame and floral details, a multi-colored glass paste central bowl, and sconces with 4 light points.No longer availableDim. 91 cmEstimate: € 80 / 120 -
#547Een bronzen beeld van een panter.
A bronze sculpture of a panther.No longer availableDim. 14,5 x 43 cmEstimate: € 175 / 225 -
#215Een hallantaarn met koperen gesculpteerde kap en geslepen glazen bol.
A hall lantern with a copper sculpted cap and cut glass globe.No longer availableDim. 35 x Ø16cmEstimate: € 60 / 80 -
#534Een vintage Memphis stijl design tafel met meerkleurig stalen frame in polygone vormen en vierhoekig glazen tafelblad.
A vintage Memphis style design table with multicolored steel frame in polygon shapes and square glass tabletop.No longer availableDim. 74 x 214 x 98 cmEstimate: € 600 / 800 -
#186Een bronzen luchter met zes armen en kristallen bellen.
A bronze chandelier with six arms and crystal pendants.No longer availableDim. h 60 x Ø 70 cmEstimate: € 80 / 120 -
#541Sir Norman Foster Tecno S.p.APeriod: 1935-“Nomos”. Een rechthoekige vintage design glazen eet-vergadertafel op gechromeerd staal en metalen poten. Ontwerp door Sir Norman Foster voor Tecno S.p.A, 1986.
"Nomos." A rectangular vintage design glass dining-conference table on chromed steel and metal legs. Designed by Sir Norman Foster for Tecno S.p.A, 1986.No longer availableDim. 74 x 275 x 100 cmEstimate: € 1800 / 2200 -
#542Een bronzen beeld op marmeren voet, naar L’Âge d’Airain van Rodin.
A bronze sculpture on a marble base, after Rodin's "The Age of Bronze."No longer availableDim. 54 cmEstimate: € 400 / 450 -
#350Val Saint LambertEen lot van twee kristallen vaasjes, Val Saint Lambert, roze in de massa en kleurloos. Beide onderaan gesigneerd.
A lot of two crystal vases, Val Saint Lambert, pink in the mass and colorless. Both signed at the bottom.No longer availableDim. h 18.5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#561Sir Norman Foster Tecno S.p.APeriod: 1935-“Nomos”. Een ronde vintage design glazen tafel op gechromeerd staal en metalen poten. Ontwerp door Sir Norman Foster voor Tecno S.p.A, 1987.
"Nomos". A round vintage design glass table on chromed steel and metal legs. Designed by Sir Norman Foster for Tecno S.p.A, 1987.No longer availableDim. 74 x Ø 140 cmEstimate: € 600 / 800 -
#670Een Chinees uit speksteen gesculpteerd beeldje van een oude wijze.
A Chinese sculpture carved from soapstone of an old sage.No longer availableDim. 9 cmEstimate: € 40 / 60 -
#605Poul Kjærholm E Kold ChristensenPeriod: 1929-1980“PK 51”. Een vintage design tafel met gefineerd licht eikenhouten blad en geborsteld stalen frame. Ontwerp door Poul Kjærholm voor E Kold Christensen, 1957, Denemarken.
"PK 51". A vintage design table with veneered light oak top and brushed steel frame. Designed by Poul Kjærholm for E Kold Christensen, 1957, Denmark.No longer availableDim. 68,5 x 204 x 102 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#563Een gepatineerd bronzen Art Nouveau lamp in de vorm van een Pierrot met mandoline. Op marmeren voet en melkglazen bol.
A patinated bronze Art Nouveau lamp in the shape of a Pierrot holding a mandolin. On a marble base with a milk glass globe.No longer availableDim. 40 cmEstimate: € 175 / 225 -
#208Een Napoleon III figuraal, gepatineerd en verguld bronzen brule-parfum. Replica, naar een werk van J. Dasté. Gegoten als een met bladeren versierde urn met twee handvaten en deksel, ondersteund door een putto, op rechthoekige basis met Apollo en groteske maskers. Staande op vier C-rollen poten.
A Napoleon III figurative patinated and gilded bronze incense burner. Replica, after a work by J. Dasté. Cast as a leaf-adorned urn with two handles and lid, supported by a putto, on a rectangular base with Apollo and grotesque masks. Standing on four C-scroll legs.No longer availableDim. 110cmEstimate: € 600 / 800 -
#553Een groen glazen Jugendstil vaas met floraal reliëf decor. Klein schilfertje aan bovenrand.
A green glass Art Nouveau vase with floral relief decoration. Small chip on the top edge.No longer availableDim. 37 x Ø 13 cmEstimate: € 120 / 180 -
#165‘Le Cheval De Marly’. Een bronzen groep naar Guillaume Coustou.
'The Horse of Marly.' A bronze group after Guillaume Coustou.No longer availableDim. h 58 x l 55 x d 25 cmEstimate: € 400 / 600
Other lots in this auction
-
#233Val Saint-LambertEen vaas op voet “Gary” van geslepen kristal, in de massa rood gekleurd. Gemerkt.
A crystal vase on a foot "Gary", colored red in the mass. Marked.No longer availableDim. H. 25 cmEstimate: € 80 / 100 -
#511Royal Dux“Jongeman met stijgerend paard”. Een groep van meerkleurige zachte pasta. Onderaan gemerkt met de roze driehoek.
"Young man with rearing horse." A group of multicolored soft paste. Marked at the bottom with the pink triangle.No longer availableDim. h 44 x l 38 cmEstimate: € 300 / 400 -
#545Een vintage travertijnen tafel op twee travertijnen steunen.
A vintage travertine table on two travertine supports.No longer availableDim. 73 x 180 x 90 cmEstimate: € 200 / 300 -
#226Een bruin lederen Chesterfield driezit canapé.
A brown leather Chesterfield three-seater sofa/bed.No longer availableDim. 66 x 210 x 95 cmEstimate: € 300 / 500 -
#318SèvresEen lot van 5 porseleinen borden, handgeschilderd in verschillende uitvoeringen. Telkens gemerkt achteraan.
A lot of 5 porcelain plates, hand-painted in various designs. Each marked on the back.No longer availableDim. + - Ø 24 cmEstimate: € 50 / 80 -
#518Francesco Librizzi FontanaArtePeriod: 2017“Setareh 4401”. Een moderne design tafellamp uit verguld polygoon metalen frame, wit satijnglazen bol en marmeren voet. Ontwerp door Francesco Librizzi voor FontanaArte, 2017.
"Setareh 4401". A modern design table lamp made of gilded polygon metal frame, white satin glass globe, and marble base. Designed by Francesco Librizzi for FontanaArte, 2017.No longer availableDim. 45 x 48 x 45 cmEstimate: € 300 / 400 -
#24Een kunstboek, Romain Malfliet, genummerd 271 op 300 exemplaren. toegevoegd een ets, ‘Onze Lieve Vrouw Presentatie’.
An art book, Romain Malfliet, numbered 271 out of 300 copies. Includes an etching, 'Our Lady Presentation'.No longer availableDim. 27 x 36 cmEstimate: € 30 / 40 -
#120Een 18 kt geelgouden zakhorloge met gegraveerde kast aan de achterkant.
An 18 kt yellow gold pocket watch with an engraved case on the back.No longer availableDim. Bruto: 25,50 gEstimate: € 250 / 30 -
#688Een dienblad met vergulde delen, plexiglas handvatten en een spiegelblad. Gemerkt Brass S.M.C. Milano, gold plated 24 Kt, made in Italy.
A tray with gilded parts, plexiglass handles, and a mirrored tray. Marked Brass S.M.C. Milano, gold plated 24 Kt, made in Italy.No longer availableDim. Ø 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#70Omega Genève AutomaticEen 18 kt geelgouden herenhorloge met 18 kt geelgouden polsband.
An 18 kt yellow gold men's watch with an 18 kt yellow gold bracelet.No longer availableDim. Bruto: 67,22 gEstimate: € 1100 / 1300 -
#494Rigobert Haeck“Abstracte personages.” Gemengde techniek met pastel en potlood.
"Abstract figures." Mixed media with pastel and pencil.No longer availableDim. 34 x 44 cmEstimate: € 100 / 160 -
#623Een bronzen beeldje van een liggende Boeddha.
A bronze sculpted statue of a reclining Buddha.No longer availableDim. 25 cmEstimate: € 60 / 80



