#61
lot tegels Delfts blauw, XIXde eeuws, +-32.
Lot of Delft blue tiles, 19th century, +-32.No longer availableDim. 13 x 13 cmEstimate: € 160/180 -
#626
Een eikenhouten theetafel met ovaal blad. Op wieltjes en uitschuifbaar.
#524
Een vintage eikenhouten, halve maan rolluikkastje. Nederland, 1930.
#502
Een glas in lood raam.
A stained glass window.No longer availableDim. 135 x 105cmEstimate: € 60/80 -
#635
Twee glazen vaasjes, groen gekleurd in de massa en gemerkt D’Avesnes.
#175
#419
“Abstract met gekleurde stippen.” Gemengde techniek op board. Deense school.
“Abstract with colored dots.” Mixed technique on board. Danish school.No longer availableDim. 57 x 51 cmEstimate: € 60/80 -
#265
Een lichtgroene Val Saint Lambert vaas uit de jaren 60 van de vorige eeuw.
#607
Een lot meerkleurig kristallen glazen bestaande uit drie afmetingen.
#448
Een Chinees juwelenkistje van zwart gelakt hout en met parelmoer ingelegde details. 2 deurtjes en lade.
A Chinese jewelery box made of black lacquered wood and mother-of-pearl inlaid details. 2 doors and drawer.No longer availableDim. 31 x 20 x 15cmEstimate: € 120/140 -
#85Delvaux Bruxelles
#15Val Saint-Lambert
Een kristallen vaas rood gekleurd in de massa.
A crystal vase of Val Saint Lambert with red in the masse.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 80/120