Similar lots by type
-
#306
Twee handgeknoopte Oosterse karpetten van wol.
Deux carpettes d’Orient en laine. Nouées main.No longer availableDim. 210 x 134 & 187 x 148 cmEstimate: € 40/50 -
#266
Drie handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.
Trois carpettes d’Orient en laine. Nouées main.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#755
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 313 x 215 cmEstimate: € 200/300 -
#376
Een lot van vier Oosterse bidkleedjes.
Lot de quatre tapis de prières en laine. Noués main.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#136
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 305 x 195 cmEstimate: € 50/80 -
#366
Een Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
Carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 143 x 108 cmEstimate: € 40/60 -
#622Kirman Lavar
Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#786
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 168 x 134 cmEstimate: € 50/80 -
#166Naïn
Oosters tapijt van wol en zijde. Handgeknoopt. Sha-abbas-motief met een lichtblauwe en naturelle fond.
Tapis persan en laine et soie. Noué main. Motif sha-abbas.No longer availableDim. 350 x 250 cmEstimate: € 400/600 -
#226
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 557 x 356 cmEstimate: € 300/500 -
#116
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Carpette persane en laine. Nouée main.No longer availableDim. 210 x 135 cmEstimate: € 50/80 -
#716
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 300/500 -
#36
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Couloir Bochara en laine. Noué main.No longer availableDim. 424 x 88 cmEstimate: € 100/160 -
#146Yomoud
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt van wol en katoen.
Tapis d’orient en laine et coton. Noué main.No longer availableDim. 250 x 330 cmEstimate: € 200/240 -
#336
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 250 x 143 cmEstimate: € 70/100 -
#356Gabbeh
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 176 x 240 cmEstimate: € 120/180 -
#316Tabriz
Oosters tapijt van wol. Handgeknoopt. Centraal medaillon met een lichtblauwe fond.
Tapis d’Orient en laine. Noué main. Médaillon central sur fond bleu clair.No longer availableDim. 307 x 201 cmEstimate: € 300/500 -
#56
Een lot van vier handgeknoopte Oosterse bidkleedjes van wol en katoen.
Lot de quatre petites carpettes en laine. Nouées main.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#46Mori
Een handgeknoopt wollen karpetje.
Carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 187 x 136 cmEstimate: € 30/40 -
#300
Lage eendeursvitrine van mahoniehout in Empirestijl. Versierd met twee koperen zuiltjes op de stijlen en met enige marqueterie bovenaan.
Vitrine basse à une porte en acajou de style Empire. Décor de deux colonnettes en cuivre sur les pans et d’un peu de marqueterie vers le haut.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#624
Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt met draken in het decor.
Tapis chinois en laine à décor de dragons. Noué main.No longer availableDim. 380 x 282 cmEstimate: € 100/150 -
#325
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 300/400 -
#656Hassinabad
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 220 x 270 cmEstimate: € 100/180 -
#340Indo-Hamadan
Oosterse loper van wol. Handgeknoopt.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 235 x 73 cmEstimate: € 30/50
Other lots in this auction
-
#273Val Saint-Lambert
Een vaas van kleurloos geslepen kristal op verguld koperen voet. Met originele doos.
Vase en cristal taillé incolore sur piédouche doré. Dans la boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#358
Een oude Engelse barometer.
Baromètre anglais ancien.No longer availableDim. l: 81 cmEstimate: € 30/40 -
#309Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983
“Lentelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage de printemps”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 64 x 78 cmEstimate: € 80/100 -
#198Antoine Bofill
“Pijprokende arbeider”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.
“Laboureur fumant”. Statuette en bronze à patine brune. Signée.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 480/520 -
#424
Een paar messingen kandelaars in renaissancestijl, waarvan één gemonteerd als lamp.
Paire de candélabres en laiton de style Renaissance dont un monté en lampe.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#466
Twee gietijzeren jardinières en vierkantige bloempotten.
Deux jardinières et cache-pot carrés en fonte.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#781
Een grote partij strips met o.a. Jommeke, Suske & Wiske, Asterix enz.
Un grand lot de bandes dessinées dont Jommeke, Suske en Wiske, Asterix etc.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#772
Een mahoniehouten stoel in Empirestijl.
Chaise de style Empire en acajou.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#724
Een tweedeurskast van gefineerd hout met twee laden onder een marmeren blad en de deuren versierd met marqueterie.
Armoire à deux portes en bois de placage. Deux tiroirs en dessous de la tablette en marbre. Les portes marquetées.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#593Ecuador
Een geborduurd schapenwollen vestje.
Veste en peau de mouton brodé.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#81Royal Kopenhagen
Vier borden van blauw en wit porselein met winterse scènes. Uit de jaren 1965, 1975, 1976 en 1980.
Quatre assiettes en porcelaine bleue et blanche à décor de scènes hivernaux. Des années 1965, 1975, 1976 et 1980.No longer availableDim. Ø: 18 cmEstimate: € 80/100 -
#227
“Hand”. Een beeld van groengepatineerd brons naar een werk van Rodin.
“Main”. Sculpture en bronze à patine verte d’après un oeuvre de Rodin.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 160/200