Similar lots by type
-
#450Durso, BelgiumEen groot lot oude speelgoedsoldaatjes, bestaande uit infanterie, matrozen, fanfare, een rijkswachter, Churchill, Eisenhouwer, Koning Boudewijn, .... Kleine beschadigingen.
Grand lot de soldats miniatures de l’infanterie, de la marine, des musicien, un gendarme, Churchill, Eisenhower, le Roi Baudouin etc. Petits dégâts.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#401SteiffEen speelgoed gordeldier. Gemerkt en genummerd 2074/3500.
Un tatou en peluche. Marque et numéro 2074/3000.No longer availableDim. L 70 cmEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#249Karel Van LerberghePeriod: 1893 - 1953“Hoevelandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage à la ferme”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 20 x 27 cmEstimate: € 80 / 120 -
#756Een rond bijzettafeltje van taxushout op centrale poot, eindigend in drie voluten.
Table d’appoint ronde en bois d’if sur pied central se terminant en trois volutes.No longer availableDim. Ø: 60 cmEstimate: € 160 / 180 -
#677Een classicistische vrouwenbuste van donkergepatineerd brons.
Buste de femme classique en bronze à patine foncée.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 60 / 100 -
#189“Jachttafereel”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Scène de chasse”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 56 x 61 cmEstimate: € 80 / 120 -
#179Jules Vilain“Zicht op de kaden van Honfleur”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1947.
“Vue des quais à Honfleur”. Huile sur toile. Signé et datée 1947.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#540Val St. LambertEen vaas van gerookt en zwart kristal. Tijdperk art deco. Kleine randschade. Onderaan gemerkt.
Vase en cristal noir et fumé. Epoque art déco. Petit éclat à la base. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 100 / 150 -
#579“Zicht op de kaaien”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Omgeving Van Mieghem.
“Vue des quais” Huile sur toile marouflée. Entourage de Van Mieghem.No longer availableDim. 19,5 x 24,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#726Een eikenhouten Westfaals hoekkastje met een gevitreerd deurtje. XIXe eeuw.
Encoignure en chêne à porte vitrée. Westphalie, XIXe siècle.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#563Een Chinese pot van blauw en wit porselein. Deksel ontbreekt. XIXe eeuw.
Pot chinois en porcelaine bleue et blanche. Couvercle manque. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 55 / 65 -
#245Een parelhalssnoer met een platina slot bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct.
Collier de perles au fermoir en platine serti de brillants ayant un poids total de ± 0,80 ct.No longer availableEstimate: € 800 / 1000 -
#51Een lot geslepen kristal bestaande uit een kleurloze coupe en een coupe, een vaas en een asbak rood gekleurd in de massa. De laatste gemerkt Val St. Lambert.
Lot de cristal taillé comprenant une coupe incolore et une coupe, un vase et un cendrier colorés rouge dans la masse. Le dernier avec la griffe de Val St. Lambert.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#17Een bamboetafeltje met tegels, versierd met vissen.
Table en bambou à tablette en carreaux de faïence décorés de poissons.No longer availableDim. l: 82 cmEstimate: € 30 / 40


