Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een groot eikenhouten buffet in Régencestijl met twee paneeldeuren onder  drie laden. Medio XIXde eeuw.

Een groot eikenhouten buffet in Régencestijl met twee paneeldeuren onder drie laden. Medio XIXde eeuw.

Grand buffet en chêne de style Régence avec deux portes pleines en dessous de trois tiroirs. Milieu du XIXe siècle.
Dim. H. 140 x 163 x 56 cm
SKU: 0402200196.
Category: Aardewerk.
Auction day: 4 February 2020 19:00
Catalogue #196
Estimate: € 120 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #672

    Een eikenhouten balpoottafel in barokke stijl, uittrekbaar tot 18 plaatsen, met 2 verlengbladen. Kruisverbinding in H, gesculpteerde gordel. Daarbij een serie van vier eikenhouten barokstoelen uit het midden van de XIXde eeuw, zeven dito iets jonger, vier bijpassende armstoelen en een soortgelijke armstoel met getorst houtwerk. Allemaal met bruin leder bekleed.

    Table baroque à quatre pieds boules, allongeable jusqu’à 18 places, avec 2 allonges. Entretoise en H, ceinture sculptée. Ainsi qu’une série de 4 chaises baroques en chêne (milieu du XIXe siècle), 7 chaises semblable mais plus jeune, quatre fauteuils et un fauteuil à boiserie torsadée. Les chaises recouvertes de cuir brun.
    No longer available
    Dim. 150 x 100 x 80 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #236

    Een groot klapbureau in Lodewijk XV-stijl. Klapblad en drie laden, rijkelijk versierd met gebeeldhouwde rocailles. Voluutpoten. Binnenin talrijke kleine laden. Vroeg XIXd eeuw.

    Grand bureau à abattant de style Louis XV. Abattant et trois tiroirs richement sculptés et décorés de rocailles. Pieds volutes. L’abattant cache nombreux petits tiroirs. Début XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. H. 122 x 130 x 64 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #681

    Een bronzen vaas met cloisonné versiering en met twee oortjes. China, XIXde eeuw.

    Vase en bronze décoré de cloisonné et avec deux anses. Chine, XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. H. 30 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #24

    Een set van 6 theelepeltjes van sterling zilver (925‰) en email in diverse kleuren. Deens werk. In etui.

    Série de six cuillères à thé en argent sterling massif (925 ‰) et émail de couleurs différentes. Travail danois. Dans leur cassette.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #841

    Een reeks van vijf Duitse kruiken van meerkleurig aardewerk met reliëfdecors.

    Suite de cinq cruches allemandes en grès polychrome à décors en relief.
    No longer available
    Dim. H. 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #464

    Een vijfdelig setje van roodgeglazuurd Belgisch aardewerk. Jaren ‘60.

    Garniture cinq pièces en faïence belge à glaçure rouge. Années ‘60.
    No longer available
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #743

    Een lot van twee kruiken van Keuls steengoed en een aardewerken vuurpotje. XIX eeuw.

    Deux cruches en grès de Cologne et un petit pot à feu en faïence. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 50 / 70 cm
  • #434
    Old Lamps, Italy

    Een messingen staande lamp met grote bolle kap van melkglas. Medio XXste eeuw.

    Lampadaire en laiton avec grand abat-jour en opaline. Milieu du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. H. 145 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #266

    Een massieve eikenhouten vitrinekast in twee delen, onderaan twee paneeldeuren en sledepoten, bovenaan twee beglaasde deuren met latwerk. Vroeg XIXde eeuw.

    Vitrine à deux corps en chêne massif, le dessus à deux portes pleines et sur pieds patins, le dessus à deux portes vitrées avec lattes. Début du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. H. 176 x 129 x 54 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #222

    Een sobere eikenhouten secretaire-bibliotheek met klapblad. Achter het klapblad zes kleine laden, eronder twee deuren. Bovenaan een opzet met twee beglaasde deuren. Medio XIXde eeuw.

    Sobre bibliothèque-secrétaire à abattant, cachant six petits tiroirs. Le bas à deux portes pleines, le haut à deux portes vitrées. Milieu du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. H. 176 x 104 x 50 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #53

    Een zilveren sigarettendoos met gewafeld motief. Gemerkt en 835‰ en een geguillocheerde zilveren sigarettenkoker (191,45 g). Gemerkt en 835‰.

    Boîte à cigarettes en argent à motif gaufré. Poinçon et 835‰ ainsi qu’une boîte à cigares en argent guilloché (191,45 g) avec poinçon et 835‰.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #771

    Drie wijzen van polychroom Chinees porselein. XXste eeuw.

    Trois sages en porcelaine de Chine polychrome. XXe siècle.
    No longer available
    Dim. H. 40 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #828

    Acht bekers en een kruik. Drie Engelse bierpullen, waarvan één met bronzen rand van omstreeks 1800, een prijsbeker met twee oren van “Caius Boat Club Junior Trial Eights” uit 1897 met glazen bodem, een bierpul met metalen deksel gemerkt Royal Copenhagen, een Keulse bierpul van steengoed met deksel van gedreven koper en tin, een tinnen maatbeker van 1/2 liter en een sierkannetje met houten duigen en koperen monturen.

    Huit gobelets et une cruche dont trois chopes anglaises (un à bordure en bronze, vers 1800), une coupe à deux anses du “Caius Boat Club Junior Trial Eights” de 1897 au fond en verre, une chope au couvercle en métal avec marque Royal Copenhagen, une chope en grès de Cologne au couvercle en étain et cuivre, une mesure de 1/2 litre en étain et une cruche décorative en bois et cuivre.
    No longer available
    Dim. H. 17 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #849

    Twaalf stuks Afrikaanse kunst: beeldjes, maskers, een staf met hoofden van gebeeldhouwd hout, een stenen beeldje en een bronzen duiveltje.

    Douze objets d’art africain: statuettes, masques, une crosse aux têtes sculptées, une statuette en pierre et un petit démon en bronze.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #433

    Een tinnen zalfpot met schroefdeksel. Frankrijk, XVIIIde eeuw en een tinnen eetketeltje met hengsel en een deksel in de vorm van een diep bord.

    Pot à onguent en étain à couvercle à visser. France XVIIIe siècle, ainsi qu’une petite chaudière à anse et avec couvercle en forme d’assiette creuse.
    No longer available
    Dim. H. 13 - 17 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #244

    Een lot XIXe eeuws Frans aardewerk, bestaande uit een peper- en zoutvaatje en een karakterkruik van XIXe eeuws Bretoens aardewerk en een XVIIe eeuwse Franse kruik in gemarmerd aardewerk.

    Lot de faïences françaises du XIXe siècle comprenant un poivrier et une salière ainsi qu’une cruche de caractère de Bretagne, XIXe siècle et une cruche française du XVIIe siècle en faïence marbrée.
    No longer available
    Dim. h: 17 - 24 cm
    Estimate: € 90 / 120
  • #768

    Twee kleine bustes en een krokodil van gebeeldhouwd ivoor. Afrikaans werk, eerste kwart XXste eeuw. Herstelling aan krokodil (L. 60 cm).

    Deux petits bustes et un crocodile en ivoire sculpté. Travail africain, premier quart du XXe siècle. Réparation au crocodile (L. 80 cm).
    No longer available
    Dim. L. 60 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #455

    Een zilveren pillendoosje in de vorm van een naturalistisch schelpje. Gemerkt.

    Boîte à pilules en argent en forme de coquille naturaliste.
    No longer available
    Dim. 32,72 g
    Estimate: € 20 / 25
  • #741

    Twee kruiken en een puddingvorm van geglazuurd aardewerk. De eersten rond 1800, de derde XIXe eeuws.

    Deux cruches et une moule à pudding en faïence à glaçure. Les premières vers 1800, la dernière XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm & ø: 30 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #461

    Een grote kleurloze kristallen vaas en een dito langwerpige fruitschaal.

    Grand vase en cristal incolore ainsi qu’une coupe à fruits allongée semblable.
    No longer available
    Dim. H. 35 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #652

    Een smalle vitrinekast van gebeeldhouwd eikenhout met een beglaasde deur boven een paneeldeur. Schuine stijlen, lancierskap, rijkelijk versierd met Régencemotieven. Frankrijk, medio XIXde eeuw.

    Vitrine étroite en chêne sculpté ouvrant à une porte vitrée au dessus d’une porte pleine. Côtés coupés, chapeau en casque de lancier, richement décorée de motifs Régence. France, milieu du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. H. 221 x 99 x 50 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #700

    Een notenhouten tafel met kruisverbinding in H, waarop vier gesculpteerde poten. Verlengbaar. Evenals vier eikenhouten stoelen met bruin leder bekleed, gedraaide poten en gesculpteerde rug. Henri II-stijl, einde XIXde eeuw. 6 grenen verlengbladen bijgevoegd.

    Table en noyer sur quatre pieds sculptés avec entretoise en H. Aux allonges. Ainsi que quatre chaises en chêne et cuir noir aux pieds tournés et dossiers sculptés. Style Henri II, fin XIXe siècle. 6 allonges en sapin inclus.
    No longer available
    Dim. 282 x 105 x 75 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #386

    Een gedraaide houten staande lamp met retrokap. Medio XXste eeuw.

    Lampadaire en bois tourné à abat-jour retro. Milieu du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. H. 175 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #593

    Een verguld koperen beeldje van Hayagriva met zwaard. Op een losse lotussokkel. Sino-Tibetaans werk.

    Statuette en cuivre doré représentant Hayagriva au sabre. Sur un socle lotus détachable. Travail sino-tibétain.
    No longer available
    Dim. H.14,5 cm
    Estimate: € 120 / 150

Other lots in this auction

  • #407

    Een paar personages die een koe melken van gepolychromeerd Delfts aardewerk. Eén hoofdje gerestaureerd. XIXe eeuw.

    Paire de personnages qui traient une vache en faïence polychrome de Delft. Une tête restaurée. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #200

    Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een centrale diamant van ± 0,73 ct. en diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 0,36 ct.

    Une bague en or jaune 18 ct sertie d’un diamant central de ± 0,73 ct et de diamants ayant un poids total de ± 0,36 ct.
    No longer available
    Dim. 3,96 g
    Estimate: € 1600 / 1800
  • #130
    Baume & Mercier Géneve

    Een art deco platina dameshorloge bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2 ct. rond de wijzerplaat en op de armband.

    Montre de dame art déco en platine sertie de brillants ayant un poids tota de ± 2,0à ct entourant le cadran et sur le bracelet.
    No longer available
    Dim. 40,77 g
    Estimate: € 2500 / 3000
  • #408
    Val Saint-Lambert

    Een vaas van geslepen kristal, in de massa groen gekleurd. Gemerkt.

    Vase en cristal taillé coloré vert dans la masse. Avec marque.
    No longer available
    Dim. H. 25,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #91

    Een paardenhoofd van verzilverd brons.

    Tête de cheval en bronze argenté.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #197
    Richard Aurili
    Period: 1813-1914

    “Leeuwin”. Een beeld van gepatineerd terracotta. Gesigneerd.

    “Lionne”. Sculpture en terre cuite patinée. Signée.
    No longer available
    Dim. l: 76 cm
    Estimate: € 320 / 350
  • #420

    Een schakelketting 925 ‰, een armband 1000 ‰ en drie ringen bezet met half edelstenen één van 835 ‰ en twee 925 ‰.

    Bijoux en argent: une chaîne à maillons 925‰, un bracelet 1000‰ et trois bagues aux pierres semi-précieuses, une de 835‰, l’autre 925‰.
    No longer available
    Dim. 52,30 g
    Estimate: € 50 / 100
  • #78

    Een paar verguld bronzen appliques in Lodewijk XV-stijl met telkens twee lichtpunten.

    Paire d’appliques en bronze doré de style Louis XV, chaque fois à deux lumières.
    No longer available
    Dim. l: 38 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #230

    Een paar 18 karaats roze gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,36 ct.

    Paire de boucles d’oreilles en or rose 18 ct serties de brillants ayant un poids total de ± 0,36 ct.
    No longer available
    Dim. 2,90 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #612

    Een antieke hoekkast met onderaan twee paneeldeuren en bovenaan met legplanken.

    Encoignure ancienne, le dessous à deux portes pleines, le dessus étagère.
    No longer available
    Dim. b: 100 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #349

    “Et procidentes adorauerunt eum, De Aanbidding der Wijzen”. Een ets van Witdouc naar een werk van Peter Paul Rubens.

    “Et procidentes adorauerunt eum. L’Adoration des Mages”. Eau-forte par Witdouc d’après Peter Paul Rubens.
    No longer available
    Dim. 47 x 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #95

    Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct.

    Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de brillants ayant un poids total de ± 0,80 ct
    No longer available
    Dim. 2,82 g
    Estimate: € 900 / 1000
View all auction items ›

Veiling 4 & 5 Februari 2020

Catalogus volledig - 850 loten. Catalogus verkrijgbaar in .pdf en .xls

4 February 2020 19:00
5 February 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 4 February 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More