Similar lots by type
-
#30
Drie verschillende kleine zakhorloges waaronder één van zilver. We voegen er negen horloges als hanger of sleutelhanger en één staand klokje aan toe.
Trois montres à gousset dont une en argent. Nous ajoutons une petite pendule et neuf autres montres en pendentifs ou en porte-clefs.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#254
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#406
Een lot van vier groepjes van polychroom biscuit.
Lot de quatre groupes en biscuit polychrome.No longer availableDim. 21 cmEstimate: € 30/40 -
#419
Een achthoekig schaaktafeltje van meersoortig marmer op een gietijzeren voet.
Table à échiquier octogonale en marbre de différentes couleurs et sur piétement en fonte.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#400
Een banjobarometer, gemerkt “Armand Pien”.
Baromètre banjo de la marque “Armand Pien”.No longer availableDim. l: 90 cmEstimate: € 40/60 -
#397
“Christus met de doornkroon.” Olieverf op doek.
“Le Christ à la Couronne d’Epines”. Huile sur toile.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#198
Een groot handgemaakt model van een galjoen.
Grand modèle d’un galion. Fait main.No longer availableDim. l: 107 cmEstimate: € 180/240 -
#378
Een lot figuren uit porselein en aardewerk. O.a. Duits en Italiaans werk.
Lot de personnages en porcelaine et faïence. Travail allemand et italien et autres.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#290
Een vergulde schouwspiegel met gesculpteerde decoratie.
Trumeau doré et sculpté.No longer availableDim. 122 x 78 cmEstimate: € 100/120 -
#94
Vijftien jeneverkruikjes van Delfts aardewerk.
Quinze cruches à genièvre en faïence de Delft.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#409
Een glazenservies van kleurloos kristal met een gegraveerd decor, bestaande uit een karaf, zes borrelglaasjes, zes wijnglazen en zes champagnefluiten.
Service de verres en cristal incolore à décor gravé comprenant une carafe, six gouttes, six verres à vin et six flûtes à champagne.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#277
Een Engelse mahoniehouten spiegel met getorste zuilen circa 1860.
Miroir en acajou orné de deux colonnettes torsadées. Travail anglais vers 1860.No longer availableDim. h 140 cmEstimate: € 160/180 -
#275
Een trumeau van verguld hout met een rocaille in de kuif.
Trumeau en bois doré coiffé d’une coquille sculpté.No longer availableDim. 170 x 90 cmEstimate: € 180/220 -
#383
Een lotje gekleurde glazen, bestaande uit vier borrelglaasjes en vijf hoge glazen op voet.
Petit lot de verres coloriés comprenant quatre gouttes et cinq verres sur hauts pieds.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#367Val St. Lambert
Vier glazen van kleurloos kristal op hoge voet. Gemerkt.
Quatre verres en cristal incolore sur pieds hauts. Avec marque.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40/60 -
#200,1
Een luchtertje van tin en kristal met drie niveaus en vier lichtpunten.
Petit lustre en étain et cristal à trois niveaux et quatre points de lumière.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#270
Een spiegel in mahoniehouten lijst.
Miroir dans un cadre en acajou.No longer availableDim. 150 x 98 cmEstimate: € 50/70 -
#19Imperial Limoges
Een kaststel van porselein met handgeschilderd en verguld decor.
Garniture de cabinet en porcelaine peinte et dorée à la main.No longer availableDim. H: 40 en 30 cmEstimate: € 50/80 -
#35
Een lot van vier verschillende zakhorloges van roestvrij staal.
Un lot de quatre montres à gousset en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#25
Een lot van zestien herenhorloges van roestvrij staal sommige met lederen polsband.
Un lot de seize montres pour homme en acier inoxydable, certaines avec des bracelets en cuir.No longer availableEstimate: € 100/200 -
#305Bleikristall
Een lot van 12 Duitse gekleurde kristallen glazen. 6 grote en 6 kleine.
Lot de douze verres en cristal colorié allemands. 6 grands et 6 petits.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#20
Een lot van veertien dameshorloges van roestvrij staal.
Un lot de quatorze montres pour dames en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 100/200 -
#373
Vijf schelpen en een koraal.
Cinq coquilles et un corail.No longer availableDim. 215 x 138,5 x 45 cmEstimate: € 200/240 -
#15
Een gebedssnoer van verzilverd metaal met talrijke kraaltjes.
Un chapelet en métal argenté.No longer availableEstimate: € 20/25
Other lots in this auction
-
#351
Een paar lampenvoeten van goud- en zwartgepatineerd brons in de vorm van twee siervazen.
Une paire de pieds de lampes en bronze noir et or en forme de vases.No longer availableDim. h: 87 cmEstimate: € 270/350 -
#246
Een verlengbare tafel van gebeeldhouwd eikenhout met vier balusterpoten in verbinding.
Table à allonges en chêne sculpté sur quatre pieds balustres à entretoise.No longer availableDim. 160 (300 verlengd) x 100 cmEstimate: € 120/200 -
#162
Een gebombeerde commode in Lodewijk XV-stijl van zwartgelakt hout met twee laden en een zwart marmeren blad.
Commode bombée de style Louis XV en bois laqué noir ouvrant à deux tiroirs et à tablette en marbre noir.No longer availableDim. b: 100 cmEstimate: € 240/260 -
#279
Een lot van vijf originele navigatiekaarten voor kustwateren:- Little Egg inlet to Hereford inlet (1935)- Saint John bay to Orange bay ande te strait of Belle Isle (1942)- Newfoundland and the adjecent coast of Labrador (1942)- Gulf of St. Lawrence and the tiver to Quebeq (1941)- Cape May to Fenwick island light (1942)Enkele met wrakaanduidingen.
Un lot de cartes navales originales: - Gulfs of Pohai & Liaotung (1950) - Markhab to Sour (1952) - Gulf of Iskanderun to Markhab (1952) - Liao river and entrance (1949) - Kiaochow bay to Lai Chau bay (1952).Certaines ont des indications de navires coulés.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#106
Een eikenhouten kastje met vier deuren en twee laden.
Une armoire en chêne à quatre portes et deux tiroirs.No longer availableDim. 150 x 119 x 47 cmEstimate: € 100/160 -
#360
“Aan de bron. Oriëntalistische scène”. Olieverf op doek naar Henri Vernet.
"Auprès de la source, scène orientale". Huile sur toile d'après Henri Vernet.No longer availableDim. 70 x 56 cmEstimate: € 200/240 -
#4
Een reeks van twaalf glazen van kleurloos en blauw kristal met een geslepen decor.
Une série de douze verres en cristal bleu et cristal incolore, décor taillé.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#77Auguste Moulin & Cie.
Een art deco vaas van meerkleurig en verguld aardwerk. Onderaan gemerkt.
Vase art déco en faïence polychrome et dorée. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 40/60 -
#284
Een handgeknoopt bidkleed van zijde.
Tapis de prière en soie. Noué main.No longer availableDim. 255 x 80 cmEstimate: € 120/200 -
#216
Een eikenhouten bordenkast met drie paneeldeuren onderaan. XIXe eeuw.
Une armoire à service en noyer avec trois portes en dessous. XIXième siècle.No longer availableDim. 216 x 176 x 52 cmEstimate: € 120/200 -
#96
Een verlengbare tafel met vier tapse poten. Inclusief drie verlengbladen van 55 cm.
Une table à pieds gaines, avec trois rallonges de 55 cm.No longer availableDim. l: 188 cmEstimate: € 60/100 -
#147
“Paard van de steengroeve.” Bronzen beeld met steen op marmeren voet.
"Cheval de carrière". Une statue en bronze sur socle en marbre.No longer availableDim. 66 x 34 cmEstimate: € 120/200