#677
#265
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 1,65 gEstimate: € 500/600 -
#415Goum
Een Perzisch kleedje van zijde.
#38
Een lot van zes albums met chromo’s.
Un lot de six albums de chromos.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#333Delft
#711
Een Imari schotel met meerkleurig decor van bloemen.
Un plat Imari à décor polychrome de fleurs.No longer availableDim. Ø: 40 cmEstimate: € 20/30 -
#629
Een oude bajonet met een volledig stalen handgreep. Geen merktekens.
#161
#287
Een aardewerken vorm voor een ijslam.
#46
Een paar handgeknoopte Perzische karpetjes van wol.
#552
“Stilleven met bloemen”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening ‘Amiet’ en datum ‘49.
“Nature morte aux fleurs”. Aquarelle sur papier. Porte la signature ‘Amiet’ et la date ‘49.No longer availableDim. 51 x 33 cmEstimate: € 120/140 -
#84
“Geanimeerd herberginterieur”. Olieverf op doek. Vlaamse school.
”Scène d’un intérieur d’auberge”. Huile sur toile. Ecole Flamande.No longer availableDim. 42 x 50 cmEstimate: € 200/280