#427Twee zout, mosterd en azijnstelletjes op achthoekige verzilverde schoteltjes. We voegen, er vier kristallen asbakjes in houdertje aan toe.
Deux garnitures de table comprenant deux salières, deux pots à moutarde, deux vinaigriers sur des plateaux octogonaux argenté. Nous ajoutons quatre petits cendriers en cristal.No longer availableEstimate: € 50 / 70
#205Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en een smaragd baguette van ± 0,70 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants et de baguettes ayant un poids total de ± 1 ct et d’une émeraude en baguette de ± 0,70 ct.No longer availableDim. 7,74 gEstimate: € 1600 / 1800 -
#33Een antieke kandelaar van vol messing. Barok.
#209Een stenen tuinbeeld in de vorm van een adelaar.
#296Een fraaie eendeursvitrine van gefineerd hout met sobere ingelegde versieringen van fruithout. Omstreeks 1900.
Une vitrine avec une porte en bois de placage et incrustations de bois fruitier. +- 1900.No longer availableDim. H: 151 cm, B: 59 cmEstimate: € 140 / 160 -
#229“Koeien in de wei”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Vaches dans le pré". Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 100 / 160 -
#368Een kleine console van meerkleurig aardewerk uit Rouen. Onderaan gemerkt.
#724Mireille Dabée“Griffuzoïde”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 1986.
“Griffuzoïde”. Huile sur carton. Signé et daté 1986.No longer availableDim. 49 x 49 cmEstimate: € 40 / 70 -
#525Paar ballonvormige wandkandelaars.
Une paire de candélabres murales en forme de ballon.No longer availableDim. H: 60 cmEstimate: € 70 / 100