Similar lots by type
-
#427
Twee zout, mosterd en azijnstelletjes op achthoekige verzilverde schoteltjes. We voegen, er vier kristallen asbakjes in houdertje aan toe.
Deux garnitures de table comprenant deux salières, deux pots à moutarde, deux vinaigriers sur des plateaux octogonaux argenté. Nous ajoutons quatre petits cendriers en cristal.No longer availableEstimate: € 50/70
Other lots in this auction
-
#529
“Oosterse personages”. Gemengde techniek. Draagt een handtekening: Legrand.
"Personnages d'Orient". Techniques mixtes. Porte une signature: Legrand.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 100/180 -
#377Val St. Lambert
Een roze kristallen vaas. Onderaan gemerkt.
Un vase en cristal rose. Marque à la base.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 25/40 -
#266
Een eikenhouten commode met drie laden in Lodewijk XVI-stijl. Onder het blad een secreet met vier kleine schuifjes. XIXe eeuw.
Une commode en chêne à trois tiroirs, style Louis XVI. En dessous de la tablette se trouve un compartiment secret pour bijoux avec quatre petits tiroirs. XIXième siècle.No longer availableDim. b: 136 cmEstimate: € 400/600 -
#482Bernard CharoyPeriod: °1931
“Portret van een jonge vrouw”. Een lithografie. Artiestenproef, gesigneerd en genummerd 13/25 buiten de plaat.
"Portrait d'une jeune femme". Une lithographie. Epreuve d'artiste, signée et numérotée 13/25 hors planche.No longer availableDim. 60 x 46 cmEstimate: € 100/120 -
#543
Een paar kalebasvazen met een famille rose decor van vogels op een poederblauwe achtergrond. Chinees werk, XIXde eeuw. Onderaan gemerkt in blauw onder glazuur. Eén vaas erg beschadigd aan de hals, gelijmd en met ontbrekende stukken.
Deux gourdes avec décor famille rose d'oiseaux sur fond bleu poudré. Travail chinois, XIXième siècle. Marque en dessous sous couverte. Un vase est endommagé au cou, a été recollé mais petits morceaux manquants.No longer availableDim. H. 26 cmEstimate: € 300/400 -
#24
Een vierdelig koffie- en theestel van Brussels porselein met een bloemendecor.
Garniture à café et à thé en porcelaine de Bruxelles à décor de fleurs.No longer availableEstimate: € 35/50 -
#245
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct. en robijnen met en gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,80 ct et de rubis ayant un poids total de ± 0,70 ct.No longer availableDim. 6,66 gEstimate: € 1600/1800 -
#146Gerard Cornelis, Liège
Een staande klok in eikenhouten kast. Het werk met koperen wijzerplaat. Omstreeks 1800.
Une horloge de vestibule avec un coffre en chêne. Cadran en cuivre. ± 1800.No longer availableDim. h: 246 cmEstimate: € 300/500 -
#131M. Van der Meeren
“Oude vrouw met mand”. Een beeldje van bruingepatineerd brons op houten sokkel. Gesigneerd.
"Vieille femme au panier". Une statue en bronze patiné sur socle en bois.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 100/120 -
#762
Een lot Limogesporselein, bestaande uit een dekseldoos, een poederdoos, een schelpvormig schaaltje, een mesje, een schaaltje met engel, een asbak en een kopje met schoteltje.
Un lot d'objets en porcelaine de Limoges, comprenant une boite à couvercle, un poudrier, un petit plat en forme de coquille, un couteau, un plat avec un ange, un cendrier et une tasse avec soucoupe.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#705
Grote leeuwenkop van gebeeldhouwd hout. Afrikaans werk.
Grande tête de lion en bois sculpté. Travail africain.No longer availableDim. H: 42 cmEstimate: € 100/150 -
#322
Een lot zilverwerk, bestaande uit een coctailstaander met zes lepeltjes en een suikertangetje.
Un lot d'objets en argent, comprenant un porte-cuillères à cocktail et une pince à sucre.No longer availableEstimate: € 60/80