#128KarlsbaderEen 22-delig porseleinen theeserviesje voor 6 personen met decoraties in goudverf, gemerkt Karlsbader.
A 22-piece porcelain tea set for 6 people with decorations in gold paint, marked Karlsbader.No longer availableDim. h 20 cmEstimate: € 200 / 300 -
#113“La Rencontre”. Een uit kunstbronzen beeld met twee figuren, naar Moreau. Originele hark ontbreekt, door houten versie vervangen.
#355“Ghau”. Een verguld Tibetaanse reisaltaartje.
#198Een massief eikenhouten secretaire met 4 laden.
#212Een zilveren rammelaar 1885 en een belletje gemerkt. G.U. Bermingham.
A silver rattle from 1885 and a bell marked G.U. Bermingham.No longer availableEstimate: € 250 / 400 -
#89Een oude spiegel in deels vergulde kader.
#36Een massief houtgesculpteerd salontafeltje met glazen blad. Indonesisch tafereel met boogschutster.
A solid wood sculpted coffee table with glass top. Indonesian scene with a female archer.No longer availableDim. 43 x 51 x 51 cmEstimate: € 50 / 80 -
#148Steiff, GermanyEen beer, Picknick-Bär, Steiff, nr 420108, Steiff club edition, 1997, Met flesje en bord, in zijn originele verpakking.
A bear, Picknick-Bär, Steiff, no. 420108, Steiff club edition, 1997, With bottle and plate, in its original packaging.No longer availableDim. 35 cmEstimate: € 200 / 300 -
#53Wolfers FréresEen set van 12 zilveren koffielepeltjes in hun originele foudraal. Gemerkt met 3 sterren in een driehoek (Wolfers), 800‰.
A set of 12 silver coffee spoons in their original case. Marked with 3 stars in a triangle (Wolfers), 800‰.No longer availableDim. l 10.5 cm 135 gramEstimate: € 80 / 120