Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een groot formaat spiegel in Napoleon III stijl met houten geornamenteerd kader en druivelaars in het reliëf.

Een groot formaat spiegel in Napoleon III stijl met houten geornamenteerd kader en druivelaars in het reliëf.

A large mirror in Napoleon III style with a wooden ornate frame and grapevines in relief.
Dim. 172 x 96 cm
SKU: 1911240264.
Auction day: 19 November 2024 19:00
Catalogue #264
Estimate: € 150 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #175
    Gilson Superautomatique

    Een 18 kt geelgouden herenhorloge met 18 kt geelgouden polsband.

    An 18 kt yellow gold men's watch with an 18 kt yellow gold wristband.
    No longer available
    Dim. Bruto: 70,45 g
    Estimate: € 2600 / 3000
  • #29

    “Bezoekt Kortrijk, eeuwenoud centrum der Vlas-en Leiestreek” (100 x 60 cm). Toeristische affiche. Steendruk. Ed. Léon Beyaert-Sioen, Kortrijk 1958 . Een portret in fotolitho van Walraf te Antwerpen en een ontwerp voor een altaar m.b.t. de Bloedprocessie te Brugge d.d. 1938fd

    "Visit Kortrijk, centuries-old center of the Flax and Leie region" (100 x 60 cm). Tourist poster. Lithograph. Publ. Léon Beyaert-Sioen, Kortrijk 1958. A portrait in photolitho by Walraf in Antwerp and a design for an altar related to the Blood Procession in Bruges dated 1938fd.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 90
  • #103

    Een antieke tempelsteen met nis, vermoedelijk Aziatisch.

    An antique temple stone with niche, possibly Asian.
    No longer available
    Dim. 26 x 21 x 13 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #67
    V Pierre

    Een paar kunstbronzen tafellampen. Onderaan met label “Creation V. Pierre”.

    A pair of art bronze table lamps. Labeled "Creation V. Pierre" at the bottom.
    No longer available
    Dim. 51 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #210

    Een halssnoer met licht groene Barok parels.

    A necklace with light green Baroque pearls.
    No longer available
    Dim. L: 27 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #379
    Leonor Fini
    Period: 1907 - 1996

    “Mad cat”, een gravure op papier,, gesigneerd buiten de plaat Leonor Fini.

    "Mad cat", an engraving on paper, signed outside the plate by Leonor Fini.
    No longer available
    Dim. 9.5 x 17 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #300

    Een 18 kt geelgouden ring met filigraanwerk bezet met een citrine van +- 15 ct.

    An 18 kt yellow gold ring with filigree work set with a citrine of approximately 15 ct.
    No longer available
    Dim. 14 g
    Estimate: € 800 / 1000
  • #255
    Monvis Swiss Made

    Een 18 kt geelgouden dameshorloge met 18 kt geelgouden polsband.

    An 18 kt yellow gold ladies watch with an 18 kt yellow gold bracelet.
    No longer available
    Dim. Bruto: 16 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #174
    Willy Vandersteen

    “De Snoezige Snowijt”. Een originele Suske & Wiske tekening op papier, onderaan gesigneerd, genummerd 1/1 en gedateerd 1974.

    "The Lovely Snow White." An original Suske & Wiske drawing on paper, signed at the bottom, numbered 1/1, and dated 1974.
    No longer available
    Dim. 43,5 x 30 cm
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #72

    Een Torarol op dierenhuid. Herkomst Zuid-Tunesië.

    A Torah scroll on animal skin. Origin South Tunisia.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #387

    Een antiek tabaksblik, Vieil-Anvers, Cachet bleu voor Verellen fréres & Co. Circa 1920.

    An antique tobacco tin, Vieil-Anvers, Cachet bleu for Verellen fréres & Co. Circa 1920.
    No longer available
    Dim. 27 x 47 x 21 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #309

    “Boslandschap met vergezicht”. Een schilderij, olieverf op doek, 19e eeuw.

    "Forest landscape with a view". A painting, oil on canvas, 19th century.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 120 / 180
View all auction items ›

Antiekveiling van 19 November 2024

Veiling volledig - 400 loten Tentoonstelling: Vr. 15 & Zat. 16 november van 10.00 tot 17.00.

19 November 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 November 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More