#120Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,92 ct. D/E VVS1.
An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 1.92 ct. D/E VVS1.No longer availableDim. 10,54 gEstimate: € 2000 / 2200 -
#393Een lot van 5 tafellampen, koper en verchroomd metaal.
#111Roberta De CamerinoEen vintage kalfslederen handtas. Gemerkt.
A vintage calf leather handbag. Marked.No longer availableDim. 27 x 25 cmEstimate: € 200 / 300 -
#58Wolfers FréresEen zilveren beker met florale decoratie, draagt een naamopschrift ‘Marthe’ en onderaan gemerkt met 3 sterren in een driehoek (Wolfers), 800‰.
A silver cup with floral decoration, engraved with the name 'Marthe' and marked at the bottom with 3 stars in a triangle (Wolfers), 800‰.No longer availableDim. h 8.5 cm 115 gramEstimate: € 80 / 120 -
#30Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,62 ct.
An 18kt white and yellow gold ring set with diamonds weighing approximately 0.62 ct in total.No longer availableDim. 6,65 gEstimate: € 900 / 1000 -
#145Een 18 kt geelgouden hanger, horoscoop van een stier.
An 18 kt yellow gold pendant, zodiac sign of a Taurus.No longer availableDim. 4,45 gEstimate: € 200 / 300 -
#84“Heidezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Heidezicht." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 59 x 74 cmEstimate: € 100 / 200 -
#28Een bronzen beeld van een schrijvende jongen op marmeren sokkel, gemerkt C Marcie.
#170Een lange parelhalssnoer met 18 karaats geelgouden slot.
"Two Apples," a painting, oil on panel, signed R. Boudry.No longer availableDim. 24 x 26 cmEstimate: € 80 / 120