#369“Kerkinterieur”, een schilderij, olieverf op doek, rechts onder gesigneerd.
"Church Interior", a painting, oil on canvas, signed lower right.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 50 / 80 -
#136Philippe Starck Aleph"Olly Tango". Een lot van 6 design stoelen met verchroomd metalen buisstructuur en wit gelakte plywood kuip. Onderaan gestempeld: Tango / Aleph, Made in Italy. Ontwerp door Philippe Starck 1994, voor Aleph / Italië. Enkele verfschilfers aanwezig.
#288Ets. VAN DER HEYDEN SA.Een apothekers weegschaal in houten vitrinekast met gewichtjes. Gemerkt Ets. VAN DER HEYDEN SA.
A pharmacist's scale in a wooden display case with weights. Marked Ets. VAN DER HEYDEN SA.No longer availableDim. 43x30x50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#220Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,77 ct.
A pair of 18 kt white gold earrings set with diamonds with a total weight of approximately 0.77 ct.No longer availableDim. 5,32 gEstimate: € 1100 / 1200 -
#290Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,38 ct.
A pair of 18 kt yellow gold earrings set with diamonds with a total weight of approximately 0.38 ct.No longer availableDim. 5,72 gEstimate: € 600 / 650 -
#278Een messingen Thaise Boeddha.
A brass Thai Buddha.No longer availableDim. h 42 cmEstimate: € 140 / 260 -
#359“Zodiac”, een lithografie van Alphonse Mucha door de ateliers Carta in U.S.A.. Uitgave van 1997, met certificaat.
#151SolexEen oldtimer Solex bromfiets met benzinemotor label gemerkt “Velosolex” en Brown zadel. Model 1700, medio 1960.
A vintage Solex moped with a gasoline engine, labeled "Velosolex" and Brown saddle. Model 1700, from the mid-1960s.No longer availableDim. 95 x 157 cmEstimate: € 400 / 600 -
#333Een lot van 4 Disney chromo-albums door De Beukelaer, en 3 door Meurisse, zijnde; “Tijl Uilenspiegel”, “Assepoester” & “De Witte”.
A lot of 4 Disney chromo albums by De Beukelaer, and 3 by Meurisse, including; "Tijl Uilenspiegel", "Cinderella" & "De Witte".No longer availableEstimate: € 80 / 120