#355“Ghau”. Een verguld Tibetaanse reisaltaartje.
#378Een kunststof mannequinpop op glazen voet, demonteerbaar.
A plastic mannequin on a glass base, detachable.No longer availableDim. h 164 cmEstimate: € 40 / 60 -
#337“Fu Xing”. Een Chinees porseleinen beeldje.
#271Een Chinees aardewerken bord, in de geest van Wan-Li.
A Chinese earthenware plate, in the style of Wan-Li.No longer availableDim. Ø 39 cmEstimate: € 60 / 80 -
#243P. Imans ParisEen houten en linnen paspop met rubberen handen.
#45Een lot van vier zilveren servetringen en een zilveren pollepel.
A lot of four silver napkin rings and a silver ladle.No longer availableDim. 325gEstimate: € 150 / 200 -
#211Een massiek eikenhouten legkast met 2 deuren.
#219Adèle KoekkoekPeriod: 1838-1919“Vrouw bij de haard”, olieverf op doek, gesigneerd.
#217Een houten schrijftafeltje met 2 laden.
A wooden writing desk with 2 drawers.No longer availableDim. 79 x 107 x 55,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#208Een massief houten barkast met Gotisch snijwerk en smeedijzeren beslag.
#285Een set van 7 eikenhouten stoelen met houtgesculpteerde delen waarvan één armstoel.
A set of 7 oak chairs with wooden carved elements, including one armchair.No longer availableDim. 111 x 61 x 60 cmEstimate: € 150 / 250 -
#99Jaak Van Den SeylberghPeriod: 1884-1960“Interieur met open haard”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd J. Van Den Seylbergh.
"Interior with fireplace", a painting, oil on panel, signed J. Van Den Seylbergh.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 120 / 180