#170Een lange parelhalssnoer met 18 karaats geelgouden slot.
#346Een eikenhouten armstoel met gesculpteerde delen op leeuwenpoten.
An oak armchair with sculpted elements on lion's feet.No longer availableDim. 113 x 67 x 75 cmEstimate: € 50 / 70 -
#211Een massiek eikenhouten legkast met 2 deuren.
#212Een zilveren rammelaar 1885 en een belletje gemerkt. G.U. Bermingham.
A silver rattle from 1885 and a bell marked G.U. Bermingham.No longer availableEstimate: € 250 / 400 -
#199Rafael GorsenPeriod: 1942-2020“De kwelling”. Een schilderij, olieverf op doek gemaroufleerd, onderaan gesigneerd.
#339“Heidezicht”. Een schilderij, aquarel op papier, onderaan gesigneerd.
"Heidezicht": A painting, watercolor on paper, signed at the bottom.No longer availableDim. 34 x 48 cmEstimate: € 80 / 120 -
#275Een octagonaal bijzettafeltje in albast met floraal inlegwerk in malachiet.
#135Een paar 18 kt geelgouden oorbellen.
A pair of 18 kt yellow gold earrings.No longer availableDim. 4,97 gEstimate: € 200 / 300 -
#115Een zilveren bloemvormige beweegbare broche met gouden spels sluiting bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
A silver flower-shaped movable brooch with a gold pin closure set with old cut diamonds with a total weight of approximately 0.50 ct.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#228Een vintage metalen verstelbare anglepoise stijl bureaulamp.
A vintage metal adjustable anglepoise style desk lamp.No longer availableDim. 92 cmEstimate: € 120 / 180 -
#123Henry FugèrePeriod: 1872-1944“Nu à la grappe”. Art Deco keramieken craquelée beeldje. Onderaan gesigneerd.
"Nu à la grappe" translates to "Now with the bunch". Art Deco crackleware ceramic figurine. Signed at the bottom.No longer availableDim. 35 x 38 cmEstimate: € 200 / 300 -
#20Een halssnoer met verschillende kleuren parels en met zilveren slot. 925‰.
A necklace with various colored pearls and a silver clasp. 925‰.No longer availableDim. L: 29 cmEstimate: € 60 / 100