#270Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,50 ct. en tanzanite met een gezamenlijk gewicht van +- 1,60 ct.
#87WiskemannEen lot divers Wiskemann bestek, bestaande uit 17 lepels, 17 vorken en 12 messen. Bijgevoegd ronde dienschaal. Allen gemerkt.
A lot of various Wiskemann cutlery, comprising 17 spoons, 17 forks, and 12 knives. Includes a round serving dish. All marked.No longer availableDim. Ø 35 cmEstimate: € 120 / 180 -
#150Een paar 18 kt roosgouden oorbellen bezet met 2 centrale briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,26 ct. HVS2.
A pair of 18kt rose gold earrings set with 2 central brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 1.26 ct. HVS2.No longer availableDim. 1,80 gEstimate: € 1600 / 1800 -
#55Een vintage Marokkaanse Koran doos. Uitgevoerd in koper met verzilverde details en been in het reliëf.
#12“Bloemstilleven”. Een aquarel op papier, onderaan gesigneerd.
"Flower still life". A watercolor on paper, signed at the bottom.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#235Een 18 kt witgouden schakelarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2,80 ct.
An 18 kt white gold link bracelet set with diamonds with a total weight of approximately 2.80 ct.No longer availableDim. 46,45 gEstimate: € 2800 / 3000 -
#393Een lot van 5 tafellampen, koper en verchroomd metaal.
#204Een spiegel met vergulde kader naar barok voorbeeld.
#95Een 18kt witgouden damesring met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,77 ct. E VVS en diamanten princes cut met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct. E. VVS.
An 18kt white gold ladies' ring featuring brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.77 carats, graded E VVS, and princess-cut diamonds with a total weight of approximately 0.50 carats, also graded E VVS.No longer availableEstimate: € 800 / 1000 -
#354Willem Van DortPeriod: 1905 - 1995“Heidezicht met hoeve”, een pasteltekening op papier, gesigneerd W. V. Dort.
"Heath view with farm", a pastel drawing on paper, signed W. V. Dort.No longer availableDim. 28 x 46 cmEstimate: € 50 / 80 -
#113“La Rencontre”. Een uit kunstbronzen beeld met twee figuren, naar Moreau. Originele hark ontbreekt, door houten versie vervangen.
#62Armand Apol“Hoeve met winterlandschap”. Een kleurenets door Armand Apol naar een werk van Valerius de Saedeleer. Gesigneerd “Valerius De Saedeleer” en “Grave par Apol, 1930” in de plaat. Getiteld en genummerd buiten de plaat 137/250.
"Farm with Winter Landscape." A color etching by Armand Apol after a work by Valerius de Saedeleer. Signed "Valerius De Saedeleer" and "Grave par Apol, 1930" in the plate. Titled and numbered outside the plate 137/250.No longer availableDim. 64 x 67 cmEstimate: € 100 / 200