#104DeknudtEen vintage geslepen spiegel met houten kader en verguld geornamenteerde details. Met label gemerkt “Deknudt”.
A vintage cut mirror with a wooden frame and gilded ornamental details. Marked with label "Deknudt".No longer availableDim. 125 x 65 cmEstimate: € 120 / 180 -
#101“Lois de Solon”. Een brons gegoten beeld op marmeren voet, zonder bevestiging.
"Lois de Solon". A bronze cast statue on a marble base, without attachment.No longer availableDim. 33 x 38 cmEstimate: € 150 / 250 -
#10Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
An 18 kt white gold ring set with diamonds with a total weight of approximately 0.20 ct.No longer availableDim. 2,36 gEstimate: € 280 / 350 -
#341Flavio PoliEen facet geslepen vaas, Murano Sommerso door Flavio Poli met groen en geel.
A faceted vase, Murano Sommerso by Flavio Poli in green and yellow.No longer availableDim. h 31 cmEstimate: € 80 / 120 -
#136Philippe Starck Aleph"Olly Tango". Een lot van 6 design stoelen met verchroomd metalen buisstructuur en wit gelakte plywood kuip. Onderaan gestempeld: Tango / Aleph, Made in Italy. Ontwerp door Philippe Starck 1994, voor Aleph / Italië. Enkele verfschilfers aanwezig.
#188Een massief houten antiek schoolbankje.
#235Een 18 kt witgouden schakelarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2,80 ct.
An 18 kt white gold link bracelet set with diamonds with a total weight of approximately 2.80 ct.No longer availableDim. 46,45 gEstimate: € 2800 / 3000 -
#115Een zilveren bloemvormige beweegbare broche met gouden spels sluiting bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
A silver flower-shaped movable brooch with a gold pin closure set with old cut diamonds with a total weight of approximately 0.50 ct.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#99Jaak Van Den SeylberghPeriod: 1884-1960“Interieur met open haard”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd J. Van Den Seylbergh.
"Interior with fireplace", a painting, oil on panel, signed J. Van Den Seylbergh.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 120 / 180 -
#313Een amberkleurige glazen mandje met gietijzeren handvat met bloemen. Gemerkt ‘Belgique’.
An amber glass basket with a cast iron handle decorated with flowers. Marked "Belgique".No longer availableDim. h 26, Ø 22 cmEstimate: € 60 / 90 -
#266Een massief midden eikenhouten eettafel in landelijke stijl.
A solid oak dining table in rustic style.No longer availableDim. 75,5 x 221 x 111 cmEstimate: € 200 / 300