#141Een lot zilveren bestek, bestaande uit diverse messen, vorken, lepels en opdienlepels. Gemerkt DB (Henri De Bist - Mechelen) 800‰ en DB A. Bijgevoegd lepel en vorkje gemerkt A835 W.
A lot of silver cutlery, including various knives, forks, spoons, and serving spoons. Marked DB (Henri De Bist - Mechelen) 800‰ and DB A. Also included a spoon and fork marked A835 W.No longer availableDim. 3215g - 800‰Estimate: € 1400 / 1600 -
#38Val Saint LambertVaas uit de kristalfabriek Val-Saint-Lambert, gemaakt met de galvanoplastie-techniek, kobaltblauw glas bekleed met messing en een art-nouveau decor. Het glas vertoont enkele barsten in de hals.
Vase from the Val-Saint-Lambert crystal factory, made using the galvanoplasty technique, cobalt blue glass covered with brass and an art-nouveau design. The glass shows some cracks in the neck.No longer availableDim. h 17 x Ø 8.5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#155Een 18 kt geelgouden hanger, horoscoop van een weegschaal.
An 18 kt yellow gold pendant, horoscope of a Libra.No longer availableDim. 6,25 gEstimate: € 300 / 400 -
#8Gabriels BiljartsEen paar vintage carambole keuen, waarvan 1 gemerkt Imperator - René Gabriels. In lederen draagkoker. Lederen strip naar het slotje gescheurd.
A pair of vintage carom cues, one marked Imperator - René Gabriels. In leather carrying case. Leather strip torn towards the clasp.No longer availableDim. 78 cmEstimate: € 40 / 60 -
#393Een lot van 5 tafellampen, koper en verchroomd metaal.
#262Een paar grote vintage Chinees porseleinen vazen met theatraal decor en vergulde ornamenten. Op bijhorend houten sokkels.
A pair of large vintage Chinese porcelain vases with theatrical decoration and gilded ornaments. On accompanying wooden pedestals.No longer availableDim. 63 x Ø 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#153“ΤΗΣ ΚΑΙΝΗΣ ΔΙΑΘΗΚΗΣ ΑΠΑΝΤΑ NOVI TESTAMENTI” Het nieuwe testament in Grieks en Latijn. Een editie uit 1622 door Ioannes Billium (John Bill) in London. Deze editie heeft notities door Robertus Stephanus (Robert Estienne), Joseph Scaliger, en Isaac Casaubon.
"The New Testament of the Novum Testamentum" in Greek and Latin. An edition from 1622 by Ioannes Billium (John Bill) in London. This edition includes notes by Robertus Stephanus (Robert Estienne), Joseph Scaliger, and Isaac Casaubon.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#357ChristofleEen verzilverde schaal, onderaan gemerkt “Christofle France”.
A silver-plated dish, marked "Christofle France" on the bottom.No longer availableDim. 7 x 37 cmEstimate: € 60 / 90 -
#165Een 18 kt geelgouden herenring bezet met een solitair van +- 1 ct.
An 18 kt yellow gold men's ring set with a solitaire diamond of approximately 1 ct.No longer availableDim. 12,90 gEstimate: € 1200 / 1500 -
#174Willy Vandersteen“De Snoezige Snowijt”. Een originele Suske & Wiske tekening op papier, onderaan gesigneerd, genummerd 1/1 en gedateerd 1974.
"The Lovely Snow White." An original Suske & Wiske drawing on paper, signed at the bottom, numbered 1/1, and dated 1974.No longer availableDim. 43,5 x 30 cmEstimate: € 1000 / 1200