Other lots in this auction
-
#128
Een paar Chinees porseleinen tuinstoeltjes met bloemendecors.
Une paire de chaises de jardin en porcelaine de Chine avec des décorations florales.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 100/150 -
#123
Een groot gevarieerd lot Franstalige stripverhalen en tijdschriften.
Grand lot très varié d’albums de bandes dessinées et d’hebdomadaires en Français.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#270
Een 18 karaats wit gouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2,90 ct. en tien saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 3 ct.
Un bracelet en or blanc 18 carats serti de brillants d'un poids combiné de + - 2,90 ct. Et de dix saphirs d'un poids combiné de + - 3 ct.No longer availableDim. 14,24 gEstimate: € 2200/2400 -
#44
“Personage”. Een ingekleurde studie op papier. Draagt handtekening ‘Willy Sluiter’. (1873 - 1949)
Personnage . Une étude colorée sur papier. Porte une signature: Willy Sluiter . (1873 - 1949)No longer availableDim. 13,5 x 9 cmEstimate: € 80/120 -
#324
“Stilleven met veldbloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd
Nature morte aux fleurs sauvages . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 87 x 66 cmEstimate: € 40/60 -
#172Louis CrépinPeriod: 1828-1887
“Dorpslandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1879.
Paysage de village . Huile sur toile. Signé et daté 1879.No longer availableDim. 35 x 43 cmEstimate: € 300/500 -
#151
Een paar Afrikaanse ivoren vrouwenbeelden op houten sokkel. Met CITES-certificaat. 5,246 kg.
Paire de statues africaines en ivoire sur socle en bois. Avec certificat CITES. 5,246 kg.No longer availableDim. h: 56 & 38 cmEstimate: € 500/600 -
#89
Compositie in rood, wit en zwart. Achteraan gemerkt IMI en IK90.
Composition en rouge, blanc et noir. Marqué à l'arrière IMI et IK90.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 100/120 -
#136
Een halfrond buffet met drie deuren en laden in de gordel. XIXde eeuw. Mahoniehout. Marmeren blad.
Buffet demi-lune à trois portes et tiroirs en ceinture. XIXème siècle. Acajou. Dessus en marbre.No longer availableDim. 97 x 160 x 62 cmEstimate: € 200/300 -
#312Goebel, Germany
“Baker’s delight”. Een groep van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt. Model no. 2162. Beperkte oplage op 5000 exemplaren.
Baker's Delight . Un groupe de biscuits multicolores de la série M.I. Hummel. Marqué. Modèle n ° 2162. Edition limitée à 5000 exemplaires.No longer availableDim. h: 19,5 cmEstimate: € 280/300 -
#301
“Een nieuw begin”. Bronzen groepje van een man en een vrouw.
Un nouveau départ . Groupe en bronze d'un homme et d'une femme.No longer availableDim. H. 25 cmEstimate: € 40/60 -
#245
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,60 ct.No longer availableDim. 5,44 gEstimate: € 600/700