#121Een paar grote coupes op voet van zwart glas.
#295“Man met bugel in de sneeuw”. Een meerkleurig beeldje van glaspasta.
#413Val saint LambertEen Coupe van geslepen mauve kristal.
#323Muller Frères, Luneville.Een vaasje van oranje en blauw glaspasta. Gesigneerd.
Un petit vase en pâte de verre orange et bleu. Signée.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
Un vase en pâte de verre polychrome, décor millefleurs, dans l’esprit du verre Murano.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 70 / 100 -
#651Een vaas van meerkleurig glaspasta in de stijl van het Muranoglas.
Un vase en pâte de verre polychrome dans l’esprit du verre Murano.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 70 / 80 -
#667Daum, NancyEen glazen vaas met een met zuur geëtst en rood gekleurd decor van vruchten en bladeren. Gemerkt op de voet.
#688Modern kunstwerk in glas.
#773Vaasje in glaspasta met gedraaide voet.
Un grand lot de maillons en verre incolore et brun. Italie. Années 60-70. Deux boîtes.No longer availableEstimate: € 200 / 240
#228Een klein tafelklokje van brons en glas. Frankrijk.
#264J. Willems“Jachtstilleven met haas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, chasse et lièvre”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 58 x 74 cmEstimate: € 200 / 400 -
#756Een klein classeermeubeltje met toldeurtje en versierd met sober inlegwerk.
Un petit meuble de classement avec une porte pivotante, décoration incrusté sobre.No longer availableDim. h: 74 cmEstimate: € 60 / 100 -
#261Een pendule van arduin en rood marmer in Napoleon III-stijl.
#754Oosters karpet. Handgeknoopt.
Une carpette d’Orient. Nouée à la main.No longer availableDim. 205 x 130cmEstimate: € 50 / 80 -
#283“Edel koppel”. Twee beelden van massief messing naar de XVIIIe eeuw.
”Couple noble”. Deux statues en laiton massif d’après le XVIIIième siècle.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 40 / 60 -
#223Een butlerspiegel in verguld houten lijst.
#276Een eikenhouten tweedeursvitrinekast met gebogen kap. XIXe eeuw.
Une vitrine en chêne à deux portes. Corniche en chapeau gendarme. XIXe siècle.No longer availableDim. 212 x 112 x 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#191Albert Ernest Carrier - BelleusePeriod: 1824 - 1887“La liseuse”. Een bronzen beeldje.
”La liseuse”. Une statue en bronze.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 360 / 400