#736Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#696GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#630Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#826Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#705Een antiek handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#716Een handgeknoopt Oosters karpet van gemerceriseerd katoen.
#616Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#655Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Slijtage.
#846Een handgeknoopte wollen loper.
#656Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#724Een handgeknoopte Perzisch wollen karpet.
#640HerizOosters tapijt met geometrisch motief. Handgeknoopt.
#785HamadanOosterse wollen loper. Handgeknoopt.
#626LillihanOosterse wollen tapijt. Handgeknoopt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 320 x 170 cmEstimate: € 120 / 200
#659Een mechanisch wandtapijt met een pastorale scène. Omstreeks 1900.
#175Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Bracelet à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 27,35 gEstimate: € 750 / 850 -
#316Een gebeeldhouwd eikenhouten buffetkast met onderaan een paneeldeur en een lade en bovenaan twee gevitreerde deuren.
Buffet en chêne sculpté, le bas à une porte pleine et un tiroir, le haut à deux portes vitrées.No longer availableDim. 220 x 90 x 50 cmEstimate: € 120 / 200 -
#728Een lot van drie Brusselse hoornvaasjes onder stolp.
#161Jimmy ChooEen zwart lederen handtas. Met stofhoes.
Sac à main en cuir noir. Avec sac protecteur.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#276Een paar Jugendstil kuipzetels, met roze fluweel bekleed. Evenals twee dito bijzetstoeltjes. Beide subtiel ingelegd met een weinig parelmoer. Begin XXste eeuw.
Paire de crapauds art nouveau recouvert de velours. Ainsi que deux chaises volantes semblables, les deux subtilement incrustées de nacre. Début XXe siècle.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#28Een vaas van opaalglas met een meerkleurig decor van een valkenier te paard.
#407Een paar personages die een koe melken van gepolychromeerd Delfts aardewerk. Eén hoofdje gerestaureerd. XIXe eeuw.
Paire de personnages qui traient une vache en faïence polychrome de Delft. Une tête restaurée. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 120 / 200 -
#245Een paar 18 karaats roze gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or rose 18 ct serties de brillants ayant un poids total de ± 0,70 ct.No longer availableEstimate: € 650 / 750 -
Table en noyer sur quatre pieds sculptés avec entretoise en H. Aux allonges. Ainsi que quatre chaises en chêne et cuir noir aux pieds tournés et dossiers sculptés. Style Henri II, fin XIXe siècle. 6 allonges en sapin inclus.No longer availableDim. 282 x 105 x 75 cmEstimate: € 120 / 200