Similar lots by type
-
#700
Een handgeknoopte Perzisch wollen loper. Slijtage.
Couloir persan en laine. Noué main. Usures.No longer availableDim. 357 x 110 cmEstimate: € 120/200 -
#770
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Petite carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 156 x 106 cmEstimate: € 40/60 -
#720Ardebil
Een wollen tapijt met geometrisch motief. Handgeknoopt. Enige slijtage. Azerbeidzjan.
Tapis en laine à motif géométrique. Noué main. Quelques usures. Azerbaïdjan.No longer availableDim. 256 x 170 cmEstimate: € 100/120 -
#460Caucaze
Een Turks wollen tapijt met geometrisch motief. Handgeknoopt.
Tapis turque en laine à motif géométrique. Noué main.No longer availableDim. 150 x 120 cmEstimate: € 40/60 -
#490Zandjan
Perzisch wollen tapijt. Handgeknoopt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 317 x 213 cmEstimate: € 120/200 -
#555Mahal
Perzisch wollen tapijt met centraal medaillon en rozenstruiken. Handgeknoopt.
Tapis persan en laine? Noué main. Décor au médaillon central et roses.No longer availableDim. 404 x 368 cmEstimate: € 120/200 -
#470
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Carpette persane en laine. Noué à la main.No longer availableDim. 154 x 115 cmEstimate: € 60/100 -
#560Goum
Een handgeknoopt Perzisch karpet van zijde.
Carpette persane en soie. Nouée main.No longer availableDim. 165 x 110 cmEstimate: € 400/600 -
#480
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Carpette persane en laine. Noué à la main.No longer availableDim. 212 x 127 cmEstimate: € 50/80 -
#780
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Petite carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 128 x 80 cmEstimate: € 20/30 -
#1010
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 336 x 120 cmEstimate: € 100/160 -
#725Mahal
Een handgeknoopt wollen tapijt. Shah Abass-motief.
Tapis persan en laine. Noué main. Motif Shah Abass.No longer availableDim. 290 x 204Estimate: € 120/200 -
#510Isfahan
Een handgeknoopt tapijt van wol en zijde.
Carpette d’Orient en laine et soie. Nouée main.No longer availableDim. 105 x 70 cmEstimate: € 120/200 -
#450Mahal
Oosters wollen tapijt met geometrisch motief. Handgeknoopt. Slijtage.
Tapis d’Orient en laine à motif géométrique. Noué main. Usures.No longer availableDim. 263 x 165 cmEstimate: € 100/120 -
#716
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 266 x 142 cmEstimate: € 100/120 -
#550Hereke
Een klein Turks zijden tapijt met gouddraad.
Petit tapis turque en soie et fil d’or. Noué main.No longer availableDim. 82 x 54 cmEstimate: € 300/400 -
#540Heriz
Perzisch wollen tapijt. Handgeknoopt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 416 x 292 cmEstimate: € 200/300 -
#590Nain
Een handgeknoopt tapijt van wol.
Tapis persan en laine, noué main.No longer availableDim. 188 x 118 cmEstimate: € 400/600 -
#670Indo-Meshed
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 290 x 198 cmEstimate: € 100/120 -
#680Indo-Meshed
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 344 x 251 cmEstimate: € 100/160 -
#710Mahal
Perzisch wollen tapijt met centraal medaillon. Handgeknoopt.
Tapis persan en laine à médaillon central. Noué main.No longer availableDim. 392 x 263 cmEstimate: € 200/260 -
#440Sparta
Een handgeknoopt Arabisch wollen karpetje.
Petite carpette arabe en laine. Nouée main.No longer availableDim. 141 x 87 cmEstimate: € 30/50 -
#530Heriz
Perzisch wollen tapijt. Handgeknoopt.
Tapis persan. Noué main.No longer availableDim. 405 x 317 cmEstimate: € 200/300 -
#690Kirman
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Centraal medaillon op roze veld.
Tapis persan en laine. Noué main. Décor au médaillon central sur fond rose.No longer availableDim. 340 x 262 cmEstimate: € 100/160
Other lots in this auction
-
#657
Vijf diverse ivoren bustes. Afrikaans werk, begin XXste eeuw.
Cinq bustes en ivoire. Travail africain, début XXième siècle.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#622
“Naakt in interieur”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Sierk Schröder.
”Nu dans un intérieur.” Huile sur toile. Porte une signature: Sierk Schröder.No longer availableDim. 38 x 28 cmEstimate: € 200/300 -
#74
“Gesprek aan de haard”. Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd.
“Conversation près du foyer”. Huile sur toile. Signée illisiblement.No longer availableDim. 39 x 48 cmEstimate: € 100/120 -
#261
Een Russisch scheepskompas in metalen behuizing. Gemerkt MSP en gedateerd 1955.
Boussole de bateau russe dans son boîtier en métal. Marque MSP et datée 1955.No longer availableEstimate: € 160/200 -
#223
Schemerlamp gedragen door een vrouwenfiguur, genaamd Thaïs. Gesigneerd Puyt. Met glazen kap en gemonteerd op elektriciteit. H. 61,5 cm (zonder lampekap).
Lampadaire porté par une femme classique “Thaïs”. Signé Puyt. Abat-jour en verre. Monté à l’électricité. H. 61,5 cm (sans abat-jour).No longer availableEstimate: € 100/150 -
#996
Hangkastje van notenhout, tijdperk Lodewijk XV. Een deurtje en een lade onderaan.
Petit meuble à suspendre en noyer d’époque Louis XV. Une porte et un tiroir vers le bas.No longer availableDim. H.66 cmEstimate: € 100/150 -
#943
Een paar bas reliëfs voorstellende een moeder en een jonge sater. Hout en gips. Lichte beschadigingen aan de nek/hanger.
Une paire de bas-reliefs représentant une mère et enfant satire. Bois et plâtre. Légers dégâts au cou.No longer availableDim. h: 93 cmEstimate: € 80/120 -
#907
Twee verschillende balustervazen van Chinees porselein met een famille-rosedecor. Onderaan gemerkt.
Deux vases balustre différents en porcelaine de Chine avec décor famille-rose. Marque en dessous.No longer availableDim. h: 47 & 49 cmEstimate: € 40/60 -
#1049
Een armstoel van witgepatineerd hout met bijpassend voetbankje.
Un fauteuil en bois patiné blanc et repose-pied assorti.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#469Willem Vermandere
“De verzoener”. Een linosnede. Artiestenproef, gesigneerd.
“Le réconciliateur”. Linogravure. Epreuve d’artiste signée.No longer availableDim. 19,5 x 14 cmEstimate: € 40/60 -
#966
Een tweedeurskast van gesculpteerd eikenhout. Tijdperk Lodewijk XV.
Armoire à deux portes en chêne sculpté. Epoque Louis XV.No longer availableDim. 123 x 136 x 64 cmEstimate: € 200/300 -
#734Tibaut, Bruxelles
Theodoliet van messing.
Théodolite en laiton.No longer availableEstimate: € 80/100