Other lots in this auction
-
#693
Een voorouderhoofdje van terra cotta. Komaland (Ghana).
Une tête d’ancêtre en terre cuite. Pays des Koma, Ghana.No longer availableDim. H. 6,5 cmEstimate: € 150/180 -
#374
“Sleepboot in de haven” & “Hoeve aan het water”. Twee etsen, respectievelijk van John Michaux en Albert Baertsoen. Beide gesigneerd buiten de plaat.
“Remorqueur dans le port” et “Ferme au bord de l’eau”. Deux eaux-fortes respectivement par John Michaux et Albert Baertsoen. Signées hors planche.No longer availableDim. 30 x 40 - 40 x 25 cmEstimate: € 60/80 -
#446
Twee antieke houten haardstoeltjes.
Deux petites chaises en bois antique.No longer availableDim. H. 90 - 70 cmEstimate: € 40/50 -
#119
“Personages op het strand omstreeks 1900.” Olieverf op doek. Met monogram.
“Personnages sur la plage vers 1900”. Huile sur toile. Avec monogramme.No longer availableDim. 61 x 91 cmEstimate: € 80/120 -
#249Lea Steppe
“Vaas met rozen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vase aux roses”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 39 x 33 cmEstimate: € 50/60 -
#831
Een lot kristal: een grote kleurloze fruitcoupe, een kleurloos vaasje, een rood vingerkommetje en een paarse asbak.
Lot de cristaux contenant une coupe à fruits et un petit vase incolores, un rince-doigts rouge et un cendrier pourpre.No longer availableDim. L. 37 cmEstimate: € 30/40 -
#281
Twee stuks Brussels aardewerk, bestaande uit een XVIIIe eeuwse schotel van ‘De Moriaen’ en een XIXe eeuwse klepkan met tinnen deksel.
Deux pièces en faïence de Bruxelles: un plat du XVIIIe siècle par De Moriaen et une chope du XIXe siècle à couvercle en étain.No longer availableDim. Ø: 32 cmEstimate: € 140/180 -
#280
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct. en een grijze Tahiti parel.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,70 ct et d’une perle grise de Tahiti.No longer availableDim. 10,26 gEstimate: € 900/1000 -
#522
“Dame met hoed”. Aquarel op papier.
“Femme au chapeau”. Aquarelle sur papier.No longer availableDim. 20 x 15 cmEstimate: € 60/100 -
#272Jan CamphuisPeriod: 1917 - 1985
“Oorlogsstilleven met voedselbonnen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘43.
“Nature morte de la guerre aux bons de ravitaillement”. Huile sur toile. Signée et datée ‘43.No longer availableDim. 45 x 35 cmEstimate: € 150/250 -
#411
Een serie van zes glazen van geslepen kristal in zes kleuren. Gaaf.
Suite de six verres en cristal taillé en six couleurs.No longer availableDim. H. 21 cmEstimate: € 60/80 -
#843
B. Gastmans (Heemkundige Kring Mortsel 1989). “Mortsels Stratenboek”. Met bijlage “kaarten en wapenschilden”.
B. Gastmans (Heemkundige Kring Mortsel 1989). “Mortsels Stratenboek”. Avec annexe “kaarten en wapenschilden”.No longer availableEstimate: € 20/22