Similar lots by type
-
#460
Een houten bedevaartsbeeldje van de Heilige Nilos Stolbenski. Rusland, XIXe eeuw.
Une statuette de pèlerinage en bois de Saint Nilos Stolbensky. Russie, XIXème siècle.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 40/60 -
#98
“Edelhert”. Een bronzen beeld.
Cerf élaphe. Une statue en bronze.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 120/160 -
#71
“Le Sauveteur”. Een beeld van zamak op rood houten sokkel.
Le Sauveteur. Une sculpture en régule sur un socle en bois rouge.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 75/100 -
#191Emile Bruchon
“L’orage’. Een beeld van kunstbrons op houten voetstuk.
L'orage. Une statue en régule sur un socle en bois.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 75/100 -
#463
Een paar boekensteunen met bronzen olifanten.
Une paire de serre-livres aux éléphants en bronze.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 460/480 -
#501
Een gebeeldhouwd houten pleurante naar voorbeeld van het graf van Isabella van Bourbon.
Une pleurante en bois sculpté sur le modèle de la tombe d'Isabelle de Bourbon.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 40/60 -
#427
“Vrouwelijk naakt”. Een beeldje van gesneden ivoor. Op onyxen sokkeltje.
Nu féminin. Une figurine en ivoire sculpté. Sur un socle en onyx.No longer availableDim. h: 26,5 cm (m.s.)Estimate: € 100/150 -
#438
Een stenen grafbeeldje, afkomstig van de Ashanti te Ghana. Op sokkel.
Une statue funéraire en pierre, des Ashanti au Ghana. Sur un piédestal.No longer availableDim. h: 24,5 cmEstimate: € 200/300 -
#159Roger Sr. PintensPeriod: 1931 - 2014
“Uilenfamilie”. Een grote groep van gehamerd koper en gepatineerd brons. Gemonogrammeerd ‘R.P.’.
“Famille Hibou”. Grand groupe en cuivre martelé et bronze patiné. Monogrammé 'R.P.'.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 800/1000 -
#141Maurice JansegersPeriod: 1903 - 1989
“Vrouwelijk naakt”. Een levensgroot bronzen beeld. Gesigneerd en met bronsstempel.
Nu féminin. Une statue en bronze. Signé et avec cachet de bronze.No longer availableDim. h:60 cm; l: 120 cmEstimate: € 1000/1500 -
#121A. Puyt
Een bronzen beeld van een garnaalvisser. Gesigneerd.
Une sculpture en bronze d'un pêcheur de crevettes. Signée.No longer availableDim. H:75cmEstimate: € 250/400 -
#176
“Moeder met kind”. Een groengepatineerd gipsen beeld. Achteraan gesigneerd. Kleine barst in de basis.
Mère à l'enfant. Une statue en plâtre patiné vert. Signée au dos.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 80/120 -
#417
“Dame met pioen”. Een gesneden beeldje van Chinees ivoor op houten sokkeltje.
Dame à la pivoine. Une figurine chinoise en ivoire sculpté sur un socle en bois.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 150/200 -
#410Erik DejonckheerePeriod: °1948
“Personnage”. Een aardewerken kunstwerk op plaatstalen voetstuk. Achteraan gesigneerd en gedateerd 1988. (Eén vinger te herstellen maar niét manco).
Personnage. Une œuvre d'art en faïence sur un socle en tôle. Signée et datée 1988 au dos. Un doigt cassé.No longer availableDim. 150 x 35 cmEstimate: € 750/950 -
#465
“Flamingo’s”. Een groep van meerkleurig biscuit.
Flamants roses. Un groupe en biscuit multicolore.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 60/80 -
#148Emile Laporte
“Jongen met haan”. Een bruingepatineerd bronzen beeld. Gesigneerd.
Garçon au coq. Une statue en bronze à patine brune. Signée.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 750/1000 -
#511
Zittend meisje van terra cotta. Gemonogrammeerd E.L.
Fille assise en terre cuite. Monogrammée E.L.No longer availableDim. H:38cmEstimate: € 35/45 -
#459
Een houten bedevaartsbeeldje van de Heilige Nilos Stolbenski. Rusland, XIXe eeuw.
Une statuette de pèlerinage en bois de Saint Nilos Stolbensky. Russie, XIXème siècle.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 40/60 -
#116Maurice JansegersPeriod: 1903 - 1989
“Vrouwelijk naakt”. Een beeld van bruingepatineerd gips. Achteraan gesigneerd en gedateerd 1969. Basis in een hoek gebarsten.
Nu féminin. Une statue en plâtre à patine brune. Signée et datée 1969 au dos.No longer availableDim. h: 108 cmEstimate: € 400/600 -
#458
Bronzen cartelklok. Klein letsel aan de wijzerplaat, uurwerk vervangen. Tijdperk Napoleon III. Met sleutel.
Pendule cartel en bronze. Cadran légèrement endommagé, mouvement remplacé. Epoque Napoléon III. Avec clé.No longer availableDim. H. 60 cmEstimate: € 60/80 -
#448
“De bronstijd”. Een zwartgepatineerd bronzen beeld naar het werk van Rodin.
L'âge du bronze. Une statue en bronze à patine noire d'après l'oeuvre de Rodin.No longer availableDim. h: 103 cmEstimate: € 1700/1900 -
#440
Een bronzen lantaarn met bol glas en versierd met strikken en kwispels.
Une lanterne en bronze à verre bombé et décorée de noeuds et de tresses.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 320/360 -
#408
Een Tibetaanse muzikant van verguld brons.
Un musicien tibétain de bronze doré.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 50/75 -
#443
Een Kylinbeeld van gesculpteerd nefriet. Chinees werk.
Une statue Kylin de néphrite sculptée. Travail chinois.No longer availableDim. l: 38 cmEstimate: € 120/160
Other lots in this auction
-
#1
Drie eenden polychroom hout.
Trois canards en bois polychrome.No longer availableDim. L:15-25cmEstimate: € 40/60 -
#163
Drie menuhouders van porselein en biscuit. Eén met een los porseleinen menublad, geflankeerd door een jongen in een hangmat. De andere een paar met putti achter grote druivenbladeren en gemerkt van Volkstedt-Rudolstadt. Omstreeks 1900.
Trois supports de menu en porcelaine et biscuit. L'un avec un plateau de menu en porcelaine, flanqué d'un garçon dans un hamac. L'autre une paire de putti derrière de grandes feuilles de vigne et marqué Volkstedt-Rudolstadt. Vers 1900 .No longer availableDim. 17,5 & 11,5 cmEstimate: € 90/120 -
#374Theo TobiassePeriod: 1927 - 2012
“Dame met fruitmand”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd H.C. 3/30.
Dame à la corbeille de fruits. Une lithographie. Signée et numérotée H.C. 3/30.No longer availableDim. 54x70cmEstimate: € 50/80 -
#302Paul Claes
“Zandvliet”. Potloodtekening. Gesigneerd en gedateerd.
Zandvliet. Dessin au crayon. Signé et daté.No longer availableDim. 17 x 24 cmEstimate: € 35/45 -
#393
Een paar vazen met meerkleurig en verguld Satsuma-decor. Chinees fabrikaat. Onderaan gemerkt.
Paire de vases à décor de Satsuma multicolore et doré. Fabrication chinoise. Marqué en bas.No longer availableDim. H:60cmEstimate: € 100/150 -
#264Jules RamboPeriod: 1896 - 1974
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1955.
Nature morte aux fleurs. Huile sur toile. Signée et datée 1955.No longer availableDim. 60 x 54 cmEstimate: € 60/100 -
#535
Drie houten Boeddhistische beeldjes. Een knielende monnik (Muromachi, Japan), een Indische vrouwenfiguur (Jugarat) en een Guanyin.
Trois statues bouddhistes en bois. Un moine agenouillé (Muromachi, Japon), une figure féminine indienne (Jugarat) et un Guanyin.No longer availableDim. H. 30-29-18 cmEstimate: € 50/80 -
#364Jeroen Olthof
“Beginsel”. Gouache op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘91.
Début. Gouache sur papier. Signé et daté '91.No longer availableDim. 30 x 30 cmEstimate: € 60/80 -
#249J. Mommaerts
“Haveningang”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘63.
“Entrée du port”. Huile sur panneau. Signé et daté '63.No longer availableDim. 33 x 42 cmEstimate: € 80/120 -
#450
Hoofd van Boeddha. Zwart gepatineerd brons op houten sokkel.
Tête de Bouddha. Bronze patiné noir sur socle en bois.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 400/500 -
#548
Een paar gietijzeren kanonnetjes als boekensteuntjes.
Une paire de canons en fonte comme serre-livres.No longer availableDim. H:10cmEstimate: € 40/50 -
#275
Een halssnoer van verschillende kleuren parels met bijpassende armband en zilveren slot.
Collier de perles de différentes couleurs et bracelet assorti. Fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 150/250