Similar lots by type
-
#461
Een gesculpteerde ivoren slagtand in de vorm van een jongen in de bekken van twee krokodillen.
Une défense en ivoire sculptée représentant un garçon aux abois de deux crocodiles.No longer availableDim. l: 59 cmEstimate: € 100/120 -
#468
Een paardenkar en en ossenkar van fijn gesculpteerd ivoor.
Deux charrues en ivoire sculpté.No longer availableDim. l: 12 cmEstimate: € 20/30 -
#458
Een leeuwtje van gesculpteerd ivoor.
Un petit lion en ivoire sculpté.No longer availableDim. l: 7,5 cmEstimate: € 60/80 -
#128
Een bureaustel van hardhout en ivoor met inktpotjes en een vloeiblok.
Une garniture de bureau en bois exotique et ivoire, et un buvard.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#718
Een lot ivoor, bestaande uit vier beeldjes, een krokodilletje en enkele brievenopeners. Grotendeels Afrikaans.
Un lot d’objets en ivoire, comprenant quatre statuettes, un petit crocodile et coupe papiers. En grande partie d’origine africaine.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#447
Twee verschillende Chinese wijzen en een reeks olifantjes van gesculpteerd ivoor.
Une file d’éléphants et deux sages en ivoire sculpté.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#203
“Officier” & “Dame met parasol”. Een paar beeldjes van verguld brons met ivoren handjes en gezicht en op onyxen voetstukken.
“Officier” et “Dame à l’ombrelle”. Paire de statuettes en bronze doré aux mains et visages en ivoire et sur socles en onyx.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 1500/1600 -
#374
Een ivoren Christusbeeld op zwart houten kruis. Afrikaans werk. Eerste helft XXe eeuw.
Un Crucifix en ivoire sur une croix en bois noir. Oeuvre africaine. Première partie XXième siècle.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 20/30 -
#712Romain SteppePeriod: Antwerpen, 1859-1927
“De afvaart”. Olieverf op ivoor. Gesigneerd.
“Le départ”. Huile sur ivoire. Signé.No longer availableDim. 13,5 x 18 cmEstimate: € 200/250 -
#697
Een slagtand van gesculpteerd ivoor in de vorm van dieren en personages. We voegen er een antiloop van gesculpteerd ivoor aan toe. Afrikaans werk. Eerste helft XXe eeuw.
Une défense en ivoire sculptée en forme de personnages et animaux. Nous ajoutons une antilope sculptée en ivoire. Travail africain. début XXième siècle.No longer availableEstimate: € 50/70 -
#61
Een kruithoorn met ivoren stop.
Une corne à poudre avec bouchon en ivoire.No longer availableDim. l: 28 cmEstimate: € 60/80
Other lots in this auction
-
#529I. Deruwe
“Moderne compositie”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Composition moderne”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 95 x 70 cmEstimate: € 80/100 -
#701
Lot Afrikaans houtsnijwerk bestaande uit : een hoge asbak van ebben, opgebouwd uit twee rijen van drie gebeeldhouwde hoofden (H. 42 cm), 3 vaasjes op voetstuk (H. ± 21 cm), 2 zittende figuren (H. 34 & 23 cm), een hoofd in hoogreliëf (H. 40 cm) en een kleine krijger ten voeten uit (H. 18 cm).
Un lot de sculptures en bois africaines comprenant un cendrier en ébène (H. 42 cm), 3 petits vases sur pied (H. +- 21 cm), 2 figures assises (H. 24-23 cm), une tête en haut relief (H. 40 cm) et un petit guerrier en pleine longueur (H. 18 cm).No longer availableEstimate: € 50/100 -
#178Bastian
“De arbeider”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.
“L’ouvrier”. Une statue en bronze patiné. Signée.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 440/500 -
#291
Een paar appliques van verguld brons met twee lichtpunten in Empirestijl en versierd met een dameshoofd in profiel.
Deux appliques en bronze doré à deux points lumineux, style Empire, décor de tête de femme en profile.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 100/120 -
#667
Twee grote waaiers, waarbij één met een handgeschilderd decor van kraanvogels en de andere met een landschap.
Deux grands éventails, dont un avec décor peint à la main de grues et l’autre avec un décor de paysage”.No longer availableDim. b: 155 & 130 cmEstimate: € 60/100 -
#624
Een lot van drie replica’s van oude scheepvaartinstrumenten, bestaande uit een sextant, een verrekijker en een kompas met zonnewijzer. Allen in houten etuis.
Lot de trois répliques d’instruments de bord anciens comprenant un sextant, une longue vue et une boussole au cadran solaire. Dans leurs étuis de bois.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#248
Een schouwpendule van rood marmer met bronzen leeuwenkoppen met ringen aan de zijkant. Werkende staat.
Une garniture de cheminée en marbre rouge à têtes de lions aux anneaux sur les cotés. En état de marche.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 40/60 -
#42
Een rechthoekige lap van Brugse rosalinekant. Begin XXe eeuw. In kader.
Une pièce rectangulaire en dentelle rosaline brugeoise. Début XXième siècle. Encadrée.No longer availableDim. 43 x 27 cmEstimate: € 150/200 -
#282J. Derk
“Watergemaal St. Jansland, Nederland”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘79.
“Watergemaal St Jansland, Nederland “ Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘79.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 30/50 -
#356
Mechanisch wandtapijt.
Tapisserie mécanique.No longer availableDim. 164 x 134 cmEstimate: € 50/80 -
#534Isa Van der ZeePeriod: °1928
“Compositie”. Gemengde techniek. Gesigneerd.
“Composition”. Techniques mixte. Signée.No longer availableDim. 62 x 43 cmEstimate: € 100/120 -
#164Adrianus Cornelis Van NoortPeriod: 1914 - 2003
“Urk te Nederland”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Urk, Pays Bas”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 18 x 24 cmEstimate: € 200/240