#676
Een gedreven koperen godslamp, versierd met vogeltjes.
Une lampe divine en cuivre martelé, à décor d'oiseaux.No longer availableDim. H:100cmEstimate: € 40 / 50 -
#48Val Saint Lambert
Een drageoir en een vaasje van geslepen en groen gedubbeld kristal. Beide gemerkt.
#319
“Het schip door de eeuwen heen” en “Hollandse schepen”. Twee documentatieboeken.
“Het schip door de eeuwen heen” et “Hollandse schepen”. Deux livres de documentation.No longer availableEstimate: € 30 / 35 -
#583Val Saint Lambert
Een mauve en blauwe schaal van kristal.
#53
Een lot van vier verschillende kleine terrines van meerkleurig en verguld Frans porselein op schoteltjes. Drie van Parijs en één van Limoges.
Lot de quatre petites terrines différentes en porcelaine de France multicolore et dorée sur soucoupes. Trois de Paris et un de Limoges.No longer availableDim. h: 11 - 19 cm Ø: 12 - 20 cmEstimate: € 80 / 100 -
#434
“La recherche de l’absolu”. Pastel op papier. Draagt apocrief monogram rechts onderaan. Enkele lichte beschadigingen.
"La détective de l'absolu". Pastels sur papier. Porte monogramme apocryphe en bas à droite. Quelques dégâts légers.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#294Val Saint Lambert
Een vaas van groen en kleurloos glas.
#201
“Huil niet om mij, Moeder”. Een Russisch icoon. XIXe eeuw.
"Не рыдай Мене, Мати". Une icône russe. XIXème siècle.No longer availableDim. 32 x 26 cmEstimate: € 120 / 200 -
#197
Een paar vintage Engelse syfonflessen.
#306
Een gesculpteerde schildersezel van mahoniehout.
Un chevalet en acajou sculpté.No longer availableDim. h: 145 cmEstimate: € 70 / 90 -
#66
Guéridon en bois laqué noir à un tiroir, décoré d'une marqueterie de style Boulle.No longer availableDim. 79 x 43 x 60 cmEstimate: € 120 / 140 -
#331Val Saint Lambert
Een ijsemmer van kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.
Un seau à glace en cristal incolore. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 19 cm Ø 15 cmEstimate: € 40 / 60