Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een groot lot albums met Belgische zegels.- Pax Album met een aantal zegels tussen 1849 en 1943.- Twee Davo-albums met zegels tussen 1849 en 1984, met een aantal velletjes, express-en luchtpost e.d.- 8 Albums met diverse Belgische zegels.

Een groot lot albums met Belgische zegels. - Pax Album met een aantal zegels tussen 1849 en 1943. - Twee Davo-albums met zegels tussen 1849 en 1984, met een aantal velletjes, express-en luchtpost e.d. - 8 Albums met diverse Belgische zegels.

Un grand lot d'albums avec des timbres belges. - Album Pax avec un certain nombre de timbres entre 1849 et 1943. - Deux albums Davo avec des timbres entre 1849 et 1984, avec un certain nombre de feuilles, express et poste aérienne, etc. - 8 Albums avec divers timbres belges.
SKU: 3008220178.
Auction day: 30 August 2022 19:00
Catalogue #178
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #309

    Een messingen beddenpan met gedraaide steel en gedreven deksel.

    Un bassin de lit en laiton avec une tige torsadée et un couvercle repoussé.
    No longer available
    Dim. L:104cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #141

    Een driedelig koperen schouwgarnituur in eclectische stijl, bestaande uit een pendule en twee vierarmige kandelaars. Glas voor de wijzerplaat gebarsten.

    Une cheminée en laiton de trois pièces de style éclectique, composée d'une pendule et de deux chandeliers à quatre bras. Le verre devant le cadran est fissuré.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 240 / 300
  • #464

    “Het rode badpak”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 40/98 buiten de plaat.

    "Le maillot de bain rouge". Une lithographie. Signée et numérotée 40/98 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 17,5 x 15 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #568

    Een knobbelvaas van Chinees porselein met een meerkleurig landschapsdecor. Onderaan gemerkt.

    Un vase pommeau en porcelaine de Chine à décor de paysage multicolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 37,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #308
    Val Saint Lambert

    Een designvaas van kleurloos kristal. Onderaan gemerkt. Ontwerp Guido Bon.

    Un vase design en cristal incolore. Marqué en bas. Conception Guido Bon.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #53

    Een lot van vier verschillende kleine terrines van meerkleurig en verguld Frans porselein op schoteltjes. Drie van Parijs en één van Limoges.

    Lot de quatre petites terrines différentes en porcelaine de France multicolore et dorée sur soucoupes. Trois de Paris et un de Limoges.
    No longer available
    Dim. h: 11 - 19 cm Ø: 12 - 20 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #288

    Een vaas van iriserend paars glas met een met zuur geëtst en verguld bloemendecor.

    Vase en verre violet irisé à décor floral gravé à l'acide et doré.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #486

    Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.

    Un tapis en laine chinois noué à la main.
    No longer available
    Dim. 335 x 244 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #642

    Een lot van zeven spaarpotjes van aardewerk en blik.

    Lot de sept tirelires en faïence et étain.
    No longer available
    Dim. h: 10 - 16 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #664

    Vijf schaalmodellen van zeilboten.

    Cinq maquettes de bateaux à voile.
    No longer available
    Dim. 53 x 32 cm - 30 x 35 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #509
    Romain Steppe
    Period: 1859 - 1927

    “Zeegezicht bij avondzon met pakketboot in de verte”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Marine au soleil du soir avec un paquebot au loin". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 50 x 70 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #673

    Een lot van zes verschillende vaasjes van geglazuurd Duits aardewerk, waarbij twee gemerkt van Bay Keramik.

    Un lot de six vases en poterie allemande émaillée différents, dont deux sont marqués par Bay Keramik.
    No longer available
    Dim. h: 11- 20 cm
    Estimate: € 35 / 50
View all auction items ›

Veiling van 30 & 31 Augustus 2022

De catalogus is volledig - 700 loten.   Tentoonstelling: Vrijdag 26 & Zaterdag 27 augustus van 10.00u tot 17.00u.

30 August 2022 19:00
31 August 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 August 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More