#688Een rood groene en zwarte vaas. Jaren 60/70.
#47Een handbeschilderd porseleinen bord met de afbeelding van Marie-Antoinette gemerkt Sèvres, Chateau de Versailles. Dit bord heeft een grote restauratie ondergaan.
A hand-painted porcelain plate depicting Marie-Antoinette, marked Sèvres, Chateau de Versailles. This plate has undergone extensive restoration.No longer availableDim. Ø 26 cmEstimate: € 60 / 80 -
#219Philippe SwyncopPeriod: 1878-1949“Portret dame met hoed”. Een tekening, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
#535Een houten vitrinekast, 2 deurs boven en onderaan.
#30Een akoya parelhalssnoer met zilveren slot.
#303Een lot van 5 oude houten hoedenvormen.
#418ImariEen Japans porseleinen dekselvaas met rood, blauw en goud decor.
#352Een handgeknoopt Perzisch karpet van zijde. Met een Arabische tekst.
#558Een Chinees porseleinen vaas met drakenfiguur in het decor.
A Chinese porcelain vase with a dragon motif in the design.No longer availableDim. 43 x Ø25cmEstimate: € 125 / 175