#344Een spiegel met vergulde lijst.
A mirror with gilded frame.No longer availableDim. 54 x 49Estimate: € 35 / 45 -
#428Een plastic vintage klokje in chrome uitvoering op tulpvoet gemerkt Staiger West Germany.
A plastic vintage clock in chrome finish on a tulip base marked Staiger West Germany.No longer availableDim. h 22 cmEstimate: € 40 / 60 -
#215Een groot wandtapijt met jonkheren te paard in het bos.
A large tapestry with noblemen on horseback in the forest.No longer availableDim. h 195 x b 220 cmEstimate: € 150 / 250 -
#658Lopez y MorenoEen paar porseleinen beeldjes van Spaanse makelij.
#668PaesaDrie porseleinen beeldjes, waarvan twee een paar vormen.
#590Een 18 karaats geelgouden ring bezet met peridot van 5,76 ct. en briljanten van 0,14 ct. Met certificaat.
An 18 karat yellow gold ring set with a 5.76 ct peridot and 0.14 ct diamonds. With certificate.No longer availableDim. 5,60 gEstimate: € 450 / 550 -
#210Een paar 18 karaats witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2 ct.
A pair of 18-karat white gold earrings set with approximately 2 carats of diamonds.No longer availableDim. 7,16 gEstimate: € 1400 / 1500 -
#641Een lot van 4 wijwatervaten van Brussels porselein. Waaronder één met Mariabeeldje.
#46Een vintage houten ladenkastje met handbeschilderd bloemendecor en vergulde details. 5 schuifladen.
#442“Message to Tony (aha).” Collage, Gemengde techniek op paneel.
#671HamadanEen Oosterse handgeknoopte loper van wol.
#615Een Vlaamse eikenhouten opbergkoffer met gesculpteerde zijpanelen.
A Flemish oak storage chest with sculpted side panels.No longer availableDim. 57 x 114 x 47Estimate: € 75 / 125