#557Een porseleinen servies met vergulde randen. Limoges France.
#446AfghanEen Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
An oriental woolen carpet. Hand knotted.No longer availableDim. 320 x 260 cmEstimate: € 100 / 120 -
A brass floor lamp with green painted parts, circa 1950, with 3 fish head feet.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#506SaroukEen handgeknoopt Iraanse tapijt, Gemerkt MMZ, Made in Iran, genummerd 25657.
#347Willy VandersteenEen lot van 95 soft- + 1 hardcover Suske & Wiske strips. Diverse nummers en uitgaven.
A lot of 95 softcover + 1 hardcover Suske & Wiske comic strips. Various issues and editions.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#414“Naakt.” Geïnspireerd op het werk van San Yu. Gemengde techniek. Apocrief gesigneerd. Vouw in het papier.
#669Een ovaal houten salontafel met onderschap.
#688Een rood groene en zwarte vaas. Jaren 60/70.
#239“De verboden lectuur”. Een pastel op papier.
#294Stephan GorisHerder met kudde in bosdreef”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#415Een eikenhouten opbergkoffer met deksel en lade.
An oak chest with cover and drawer.No longer availableDim. 52 x 101 x 44cmEstimate: € 40 / 60 -
#411Een oosterse marionet in hout met de vorm van een olifant.
An Eastern wooden marionette in the shape of an elephant.No longer availableDim. h 17 x l 25 cmEstimate: € 30 / 40