#223Een replica markiezenkostuum. Met broek en hoed. Handwerk.
A replica marquis costume. With trousers and hat. Handcrafted.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#154Franz De VadderPeriod: 1862-1936“Heidelandschap”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd “1901”.
"Heath landscape". A painting, oil on canvas. Signed and dated at the bottom "1901".No longer availableDim. 53 x 73cmEstimate: € 300 / 500 -
#482JW“Romantisch portret met fruit”. Een schilderij, olieverf op paneel. Gemonogrammeerd JW.
"Romantic portrait with fruit." A painting, oil on panel. Monogrammed JW.No longer availableDim. 40 x 30cmEstimate: € 100 / 120 -
#646Een eikenhouten commode met 3 laden.
#305Een houten schildersezel.
A wooden easel.No longer availableDim. 167 x 62cmEstimate: € 100 / 140 -
#97Paul Kedelv Flygsfors glassworks“Coquille”. Een vintage vaas met roos wit in de massa. Met vervaagd label en onderaan gemerkt.
#238DelvauxEen lot van 2 Delvaux portemonnees in oranje leder.
A plastic vintage clock in chrome finish on a tulip base marked Staiger West Germany.No longer availableDim. h 22 cmEstimate: € 40 / 60