#468Een zamakken beeld met geblinddoekte vrouw en putti.
#125Edmond Verstraeten“Bosrand bij herfst.” Olieverf op doek. Draagt monogram E.V. gedateerd 1930.
#47Een handbeschilderd porseleinen bord met de afbeelding van Marie-Antoinette gemerkt Sèvres, Chateau de Versailles. Dit bord heeft een grote restauratie ondergaan.
A hand-painted porcelain plate depicting Marie-Antoinette, marked Sèvres, Chateau de Versailles. This plate has undergone extensive restoration.No longer availableDim. Ø 26 cmEstimate: € 60 / 80 -
#576MuresEen handgeknoopt Oosters loper van wol met een geometrisch motief.
A hand-knotted oriental carpet made of wool with a geometric motif.No longer availableDim. 309 x 93 cmEstimate: € 60 / 100 -
#546HamadanEen handgeknoopt Oosters dozar karpet van wol.
#147Een uit albast gesculpteerde Art Deco tafellamp met twee windhonden.
#33Een volledig bestek voor 12 personen, verzilverd metaal, Russische merken. Bestaande uit 12 grote messen, 12 kleine messen, 12 grote vorken, 12 kleine vorken,12 grote lepels, 12 kleine lepels, 12 koffielepels en een pollepel.
A complete set of silver-plated tableware for 12 people, with Russian marks. Includes 12 large knives, 12 small knives, 12 large forks, 12 small forks, 12 large spoons, 12 small spoons, 12 teaspoons, and a ladle.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#1Een verzilverd metalen fazant als tafelversiering. Met glazen oogjes.
#215Een groot wandtapijt met jonkheren te paard in het bos.
A large tapestry with noblemen on horseback in the forest.No longer availableDim. h 195 x b 220 cmEstimate: € 150 / 250