#187
Een brons gesculpteerd beeld van een staande man op marmeren voet.
Een groot wandtapijt met jonkheren te paard in het bos.
A large tapestry with noblemen on horseback in the forest.No longer availableDim. h 195 x b 220 cmEstimate: € 150/250 -
#267Jodan
Twee gegoten glazen beeldjes van paarden. Op sokkel. Gemerkt.
Two cast glass figurines of horses. On pedestal. Marked.No longer availableDim. h 20 & 12 cmEstimate: € 80/100 -
#541
Een brons gesculpteerd beeld van Bodhisattva Indra in rusthouding. Vermoedelijk 19e eeuws.
#186
Een grote eikenhouten kleerkast, 2 deurs met gesculpteerde panelen, 2 laden binnenin. 19e eeuws.
#657
Een lot van 6 polychrome wijwatervaten.
A lot of 6 polychrome holy water fonts.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#566Hamadan
Een handgeknoopt Oosters loper van wol met een geometrisch motief.
#595
Een grote Vlaamse eikenhouten opbergkoffer met briefpanelen. Vermoedelijk 17e-18e eeuw.
A large Flemish oak storage chest with letter panels. Presumably 17th-18th century.No longer availableDim. 72 x 145 x 55cmEstimate: € 150/250 -
#464Félix LabissePeriod: 1905-1982
“Figurine”. Een litho op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 89/175.
"Figurine". A lithograph on paper, signed and numbered 89/175 at the bottom outside the image.No longer availableDim. 69 x 46cmEstimate: € 150/250 -
#604F. Winkler
“Een winters boslandschap.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"A winter forest landscape." Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 80/100 -
#622
Een vierkante spiegel in gesculpteerd en verguld houten kader.
#556Bidjar
Een handgeknoopt Oosters dozar karpet van wol.
A hand-knotted Oriental dozar rug made of wool.No longer availableDim. 235 x 134 cmEstimate: € 100/140