Similar lots by type
-
#951
“Geschiedenis der vaderlandsche schilderkunst. Roeland van Eynden & Adriaan der Willigen. Deel I tem III. Het later verschenen deel IV is niet aanwezig. 1816.
“Geschiedenis der vaderlandsche schilderkunst. Roeland van Eynden & Adriaan der Willigen. Partie I -partie III. Partie 4 non inclus.No longer availableEstimate: € 180/220 -
#967
“Galerie Flamande et Hollandaise”. Arsène Houssaye. 1857.
”Galerie Flamande et Hollandaise”. Arsène Houssaye. 1857.No longer availableEstimate: € 180/220 -
#961
Een partij boeken met diverse onderwerpen. Vijf delen van Librairie Larousse, 1915 - 1925; Vier gebonden jaargangen van ‘ L’illustration’: 1846, 18471849 en 1856; ‘ Annales du cercle artistique, littéraire et scientifique d’Anvers’, 1/10/1868 - 31/12/1869, enkele losse uitgaven van l’Illustration, etc...
Un lot de livres divers. Cinq parties du Librairie Larousse, 1915 - 1925; quatre années reliés de ‘ L’illustration’: 1846, 18471849 et 1856; ‘ Annales du cercle artistique, littéraire et scientifique d’Anvers’, 1/10/1868 - 31/12/1869, etc...No longer availableEstimate: € 50/80 -
#271
“De Humani Corporis Fabrica”. Een heruitgave van het bekende werk van Andreas Vesalius. Uitgave uit 1975 met introductie door G. A. Lindeboom. In stofhoes.
“De Humani Corporis Fabrica”. Réédition de l’oeuvre connue par Andreas Vesalius de 1975. Introduction par G. A. Lindeboom. Dans son étui.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#224
“Historisch album der Stad Antwerpen”. Verzameling van 41 gezichten en gedenkteekens van vroegere tijden. Naar de natuur geteekend en in koper gesneden door J. Linnig en met historische aanteekeningen door J. H. Mertens, stadsbibliothecaris”. Ed. Dujardin-Van der Avoort, 1868. Gerestaureerd.
“Historisch album der Stad Antwerpen”. Verzameling van 41 gezichten en gedenkteekens van vroegere tijden. Naar de natuur geteekend en in koper gesneden door J. Linnig en met historische aanteekeningen door J. H. Mertens, stadsbibliothecaris”. Ed. Dujardin-Van der Avoort, 1868. Restauré.No longer availableEstimate: € 300/400 -
#138
“Les muses”. Ed. Erasme. 15-delige reeks kunstboeken.
“Les Muses”. Ed. Erasme. Série de livres d’art en 15 volumes.No longer availableEstimate: € 100/160 -
#1038
Een lot van vier boeken: - Antiek encyclopedie.- Collecting Oriental antiques- Historical relics, unearthed in New China- Hollandse schilders in de gouden eeuw.
Un lot de quatre livres:- Antiek encyclopedie.- Collecting Oriental antiques- Historical relics, unearthed in New China- Hollandse schilders in de gouden eeuw.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#948
Een lot boeken over verschillende onderwerpen. Een aantal XVIIIe eeuwse woordenboeken Frans-Nederlands en Nederlands-fFans. Enkele XIXe eeuwse christeijke werken waaronder een geïllustreerde bijbel door de Rev. John Brown. Enkele XIXe eeuwse litteraire werken waaronder een Vlaamse versie in 8 delen van ‘De Graaf van Monte-Christo’ etc...
Un lot de livres divers. Quelques dictionnaires français-néerlandais du XVIIIième siècle. Quelques oeuvres Chrétiens du XIXième siècle dont une bible illustrée par Rev. John Brown. Quelques oeuvres littéraires dont une version en néerlandais du “Comte de Monte-Christo” du XIXième siècle.No longer availableEstimate: € 50/70 -
#991
Een lot van zeven boeken ivm wandtapijten.
Un lot de sept livres portant sur les tapis muraux.No longer availableEstimate: € 100/160 -
#222
“Historisch album der Stad Antwerpen”. Verzameling van 41 gezichten en gedenktekens van vroegere tijden. Naar de natuur getekend en in koper gesneden door J. Linnig en met historische aantekeningen door F.H. Mertens, stadsbibliothecaris. 1868. Franstalige versie, gesigneerd door Linnig.
“Album Historique de la Ville d’Anvers”. Collection de vues et de monuments des temps passés. Dessins d’après nature et gravés sur cuivre par J. Linnig avec Notices Historiques par F. H. Mertens, Bibliothécaire de la Ville. Ed. Buschmann 1868. Signé par Linnig.No longer availableEstimate: € 300/400 -
#288
“Vrijen en trouwen”. Catalogus van een tentoonstelling, Antwerpen, 1975.
“Vrijen en Trouwen”. Catalogue d’une exposition à Anvers en 1975.No longer availableEstimate: € 20/24 -
#764
“Oranje. Een Koninklijk schip”. Wim Grund. Ed. Van Soeren & Co. Amsterdam, 2001.
”Oranje. Een koninklijk schip.” Wim Grund. Ed. Van Soeren & Co. Amsterdam, 2001.No longer availableEstimate: € 24/30
Other lots in this auction
-
#552
“Notre dernière rencontre remonte à plusieurs jours”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd Roger Dewint.
“Notre dernière rencontre remonte à plusieurs jours”. Technique mixte sur papier. Signée Roger Dewint.No longer availableDim. 108,5 x 71,5 cmEstimate: € 220/240 -
#411
Een lot van vier verschillende kannetjes met roestbruin glazuur, versierd met handgeschilderde decors.
Lot de quatre verseuses en faïence à glaçure rouille, décorées à la main.No longer availableDim. h: 14 - 20 cmEstimate: € 40/50 -
#779
Een art deco vaas van Booms glas met rood en verguld decor.
Un vase Art Déco en verre de Boom avec décor rouge et doré.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 30/40 -
#617
Een coupe op voet en een vaas van geslepen amberkleurig en kleurloos glas, versierd met een bloemendecor.
Une coupe et un vase sur piédouche en cristal taillé partiellement coloré ambre dans la masse.No longer availableDim. h: 18 & 26 cmEstimate: € 80/120 -
#875
Een rond bijzettafeltje met vier gecanneleerde poten en een marmeren blad.
Une petite table ronde avec quatre pieds cannelés et tablette en marbre.No longer availableDim. 64 x Ø 60 cmEstimate: € 30/50 -
#565
Een kaptafel van mahoniehout met een spiegel en een lade in de gordel. Regencystijl.
Coiffeuse en acajou avec miroir et ouvrant à un tiroir en ceinture. Style Regency.No longer availableDim. 160 x 100 cmEstimate: € 150/250 -
#803
Een antiek schrijntje met gesculpteerd deurtje. Raampje manco. Beschadiging bovenaan.
Un écrin antique avec une petite porte sculptée. Une fenêtre est manquante, comporte des dégâts.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 25/35 -
#1067Val St. Lambert
Een grote en een kleine vaas van geslepen kristal, gedeeltelijk mauve gekleurd in de massa. Beide gemerkt onderaan.
Un grand et un petit vase en cristal taillé, partiellement mauve dans la masse. Tout deux portent une marque en dessous.No longer availableDim. h: 16 & 21 cmEstimate: € 80/120 -
#339Capitte
“Brug”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Pont”. Huile sur toile. Signée.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#806
Een oude houten wieg.
Un berceau ancien en bois.No longer availableDim. l: 92 cmEstimate: € 35/45 -
#519Chromachron
Een wandklok in arduinen lijst naar een ontwerp van Tian Harlan. Enkele krassen.
Pendule murale encadrée de pierre de taille d’après un design de Tian Harlan. Quelques griffes.No longer availableDim. 40 x 33 cmEstimate: € 100/140 -
#185
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een centrale smaragd van ± 3 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,40 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie d’une émeraude centrale de ± 3 ct et de brillants ayant un poids total de ± 1,40 ct.No longer availableDim. 6,85 gEstimate: € 1300/1500