Other lots by Artis-Historia
#742Artis-Historia“Bestemming in Beeld” Een lot van 19 albums met betrekking tot verschillende destinaties. Volledig ingeplakt. Jaren ‘90.
"Destination in Pictures" A lot of 19 albums depicting various destinations. Fully glued. 1990s.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#739Artis-HistoriaEen groot lot compleet ingeplakte boeken, over werelddelen en fauna en flora etc... 24 stuks totaal.
A large lot of fully pasted books, about continents and fauna and flora etc... 24 pieces in total.No longer availableEstimate: € 40 / 60
#194‘De Baadster.’ Bronzen beeld naar Degas.
'The Bather.' Bronze statue after Degas.No longer availableDim. h 66 cmEstimate: € 1400 / 1600 -
#76Arne Jacobsen Fritz Hansen, Denmark“Tongue”. Een serie van 6 vintage design, wit gelakt houten stoelen met gechromeerd metalen poten. Ontwerp door Arne Jacobsen voor Fritz Hansen, Denemarken 1986, onderaan gemerkt.
“Tongue”. A series of 6 vintage design, white lacquered wooden chairs with chromed metal legs. Designed by Arne Jacobsen for Fritz Hansen, Denmark 1986, marked at the bottom.No longer availableDim. 78,5 x 34,5 x 45 cmEstimate: € 400 / 600 -
#368Capo di MonteEen set van twee porseleinen tafellampen, gemerkt Capo Di Monte.
A set of two porcelain table lamps, marked Capo Di Monte.No longer availableDim. h 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#200Een 18 kt geelgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,08 ct.
An 18 kt yellow gold bracelet set with diamonds totaling approximately 1.08 ct.No longer availableDim. 17,30 gEstimate: € 2300 / 2500 -
#668Een koperen Griekse bruiloft gesp met gesculpteerde details.
A copper Greek wedding buckle with sculpted details.No longer availableDim. 25 cmEstimate: € 60 / 80 -
#374Een spiegel met gebeeldhouwde kader in notelaar met weelderige kuif.
A mirror in a carved walnut frame with a lush crest.No longer availableDim. h 79 x b 69 cmEstimate: € 40 / 60 -
#303Val Saint-LambertEen meerkleurig vintage glazen coupe. Onderaan gemerkt.
A multicolored vintage glass coupe. Marked at the bottom.No longer availableDim. 17 cmEstimate: € 60 / 80 -
#104E. Hirtz‘Stilleven met haas, fazant en asperges’, olieverf op paneel, gesigneerd en gedateerd 1884.
#354Anton DunkerPeriod: 1770“Du Cabinet de Mr le Duc de Choiseul”. Een paar gravures op papier. Inscriptie “Ad Van Ostade pinx”.
#258PentaxEen lot vintage fotografisch materieel met onder meer een Asahi Pentax ES en een Ashahi Pentax Spotmatic, diverse lensen, documentatie en varia.
A lot of vintage photographic equipment including an Asahi Pentax ES and an Ashahi Pentax Spotmatic, various lenses, documentation, and miscellaneous items.No longer availableEstimate: € 120 / 180