Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een groot lot compleet ingeplakte boeken, bestaande uit jaarboeken (’88-’94, ‘96, ‘98), ‘Europa’s Erfgoed’ (10 delen), ‘Burchten en Kastelen van België’ (10 delen). (29 totaal).
Een groot lot compleet ingeplakte boeken, bestaande uit jaarboeken (’88-’94, ‘96, ‘98), ‘Europa’s Erfgoed’ (10 delen), ‘Burchten en Kastelen van België’ (10 delen). (29 totaal).
Een groot lot compleet ingeplakte boeken, bestaande uit jaarboeken (’88-’94, ‘96, ‘98), ‘Europa’s Erfgoed’ (10 delen), ‘Burchten en Kastelen van België’ (10 delen). (29 totaal).
Artis-Historia

Een groot lot compleet ingeplakte boeken, bestaande uit jaarboeken (’88-’94, ‘96, ‘98), ‘Europa’s Erfgoed’ (10 delen), ‘Burchten en Kastelen van België’ (10 delen). (29 totaal).

A large lot of fully bound books, including yearbooks ('88-'94, '96, '98), 'Europe's Heritage' (10 volumes), 'Castles and Chateaus of Belgium' (10 volumes). (29 total).
SKU: 1604240741.
Auction day: 17 April 2024 19:00
Catalogue #741
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Artis-Historia

  • #742
    Artis-Historia

    “Bestemming in Beeld” Een lot van 19 albums met betrekking tot verschillende destinaties. Volledig ingeplakt. Jaren ‘90.

    "Destination in Pictures" A lot of 19 albums depicting various destinations. Fully glued. 1990s.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #739
    Artis-Historia

    Een groot lot compleet ingeplakte boeken, over werelddelen en fauna en flora etc... 24 stuks totaal.

    A large lot of fully pasted books, about continents and fauna and flora etc... 24 pieces in total.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #608

    Een paar Japans porseleinen dekselvazen met krijgstafereel. Onderaan gemerkt.

    A pair of Japanese porcelain covered vases with battle scenes. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 25 x Ø 15 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #482

    Een Chinese gesculpteerde houten kamferkoffer met figuren in het decor.

    A Chinese carved wooden trunk with figures in the decoration.
    No longer available
    Dim. 48 x 89 x 43 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #215

    “Maria met kind”. Een polychroom houten triptiek met religieus tafereel, olieverf op paneel. In een antiek houten kastje.

    "Mary with child". A polychrome wooden triptych with a religious scene, oil on panel. Housed in an antique wooden cabinet.
    No longer available
    Dim. 40 x 62 x 15 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #641
    Erpe

    Een bureaulamp uit de jaren 30 van de vorige eeuw, gietijzer en een bakelieten kap, gemerkt Erpe.

    A desk lamp from the 1930s, cast iron with a bakelite shade, marked Erpe.
    No longer available
    Dim. h 44 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #688

    Een gesculpteerde houten maniok vijzel en stamper.

    A wooden carved cassava mortar and pestle.
    No longer available
    Dim. 61 & 33 x Ø 23 cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #79
    A. De Racourt

    “Hoevezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1918.

    "Farmhouse view." A painting, oil on canvas. Signed and dated 1918 at the bottom.
    No longer available
    Dim. 32,5 x 40,5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #127

    Een meerkleurig polychroom houten Mariabeeld met Kind en kroon. 16e eeuws.

    A multi-colored polychrome wooden sculpture of Mary with Child and crown. 16th century.
    No longer available
    Dim. 44,5 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #584

    Een wandspiegel met gesculpteerde houten lijst en geslepen glas. Gepatineerd met floraal top en gevleugeld dier in het snijwerk.

    A wall mirror with a wooden carved frame and beveled glass. Patinated with a floral top and winged animal in the carving.
    No longer available
    Dim. 125 x 74 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #150

    Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale briljant van 1,38 ct. D SI2.

    An 18 kt white gold ring set with a central brilliant-cut diamond of 1.38 ct, D SI2.
    No longer available
    Dim. 5,90 g
    Estimate: € 3000 / 3200
  • #548

    Een lot bestaande uit een nautilusschelp en een struisvogelei op staander.

    A lot consisting of a nautilus shell and an ostrich egg on stand.
    No longer available
    Dim. h 29 cm
    Estimate: € 220 / 260
  • #336

    Een licht gevlamde marmeren piëdestal.

    A lightly veined marble pedestal.
    No longer available
    Dim. 102 x 31 x 31 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #424

    Thankawiel, een schilderij, gemengde techniek op gemaroufleerd doek.

    Thankawheel, a painting, mixed technique on marouflaged canvas.
    No longer available
    Dim. 73 x 46,5 cm
    Estimate: € 100 / 150
View all auction items ›

Veiling 16 & 17 April 2024

Veiling volledig: 750 loten in veiling. Tentoonstelling: Vr. 12 & Zat. 13 April van 10.00 tot 17.00.

16 April 2024 19:00
17 April 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 17 April 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More