Other lots in this auction
-
#578
Een celadonkleurige vaas van crackleware porselein.
Vase en porcelaine craquelée couleur céladon.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#226
Een eikenhouten kloostertafel.
Une table de réfectoire en chêne.No longer availableDim. 220 x 85 cmEstimate: € 100 / 150 -
#273
Een grote groep van meerkleurig biscuit. Een breinaald afgebroken.
Un grand groupe de biscuit multicolore. Une aiguille à tricoter s'est cassée.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 60 / 80 -
#301Christofle Porcelaine
Een porseleinen schotelltje met meerkleurig en verguld decor van bladermotieven. Gemerkt en in origineel etui.
Un petit plat en porcelaine à décor multicolore et doré de motifs de feuilles. Marqué et dans son écrin d'origine.No longer availableDim. 20 x 26 cmEstimate: € 80 / 120 -
#276
Een metalen lamp met een kap van metaal en glas. In werkende staat met kleine schade aan de fitting.
Une lampe en métal avec un abat-jour en métal et verre. En état de fonctionnement avec des dommages mineurs à la douille.No longer availableDim. h: 172 cmEstimate: € 40 / 60 -
#161Buescher, USA
Een altsaxofoon met gegraveerd decor. In instrumentenkist. Met origineel mondstuk.
Un saxophone alto au décor gravé. Dans la boîte à instruments. Avec embouchure d'origine.No longer availableDim. H:167cmEstimate: € 400 / 600 -
#19
Een houten regulateur. Enkele beschadigingen.
Un régulateur en bois. Quelques dégâts.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 40 / 50 -
#484Choisy
“Vrouw met blauwe ogen”. Een zeefdruk op papier. Gesigneerd.
"Femme aux yeux bleus". Une sérigraphie sur papier. Signé.No longer availableDim. 77 x 58 cmEstimate: € 25 / 30 -
#559Albert BockstaelPeriod: 1898 - 1989
“Symbolistich tafereel”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Scène symbolique". Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 125 x 101,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#30
Een 18 K geelgouden ring bezet met diamantjes en robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants et de rubis d'un poids combiné de +- 0,10 ct.No longer availableDim. 1,18 gEstimate: € 160 / 200 -
#218
Een sierschotel van Delfts aardewerk met een blauw op wit decor van bloemen en een vogelk en met gele rand.
Plat décoratif en faïence de Delft à décor bleu sur blanc de fleurs et d'un oiseau et à bord jaune.No longer availableDim. Ø:27cmEstimate: € 50 / 80 -
#248
Een sabel in een ijzeren schede.
Un sabre dans un fourreau de fer.No longer availableDim. l: 92 cmEstimate: € 120 / 180