Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een groot lot fantasiejuwelen allerlei. Waaronder halssnoeren, broches, ringen e.a.

Een groot lot fantasiejuwelen allerlei. Waaronder halssnoeren, broches, ringen e.a.

Un grand lot de bijoux fantaisie en tout genre. Y compris colliers, broches, bagues et autres
SKU: 2202220700.
Auction day: 23 February 2022 19:00
Catalogue #700
Estimate: € 50 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #667

    Vier groepjes van meerkleurig porselein, waarbij twee als boeksteunen. Onderaan gemerkt.

    Quatre groupes de porcelaine multicolore dont deux en serre-livres. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm - 16 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #267

    Een grote gedreven en verzilverd metalen siervaas.

    Un grand vase décoratif en métal chassé et argenté.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #435

    Een designschaal van meerkleurig glas.

    Un bol design en verre multicolore.
    No longer available
    Dim. Ø: 40 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #164
    A. Lang

    “Winters dorpszicht met houtsprokkelaars”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1870(?).

    "Vue du village d'hiver avec ramasseurs de bois". Huile sur toile. Signé et daté 1870(?).
    No longer available
    Dim. 81 x 124 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #322
    Maurice Langaskens
    Period: 1884 - 1965

    “Le géant”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.

    "Le géant". Une lithographie. Signée à l'extérieur de la plaque. Epreuve d'artiste.
    No longer available
    Dim. 45,5 x 34,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #507

    “Vierspan”. Een bronzen groep.

    "Quatre-en-main". Un groupe en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 350 / 500
  • #21

    Twee verschillende karaffen van geslepen kleurloos kristal.

    Deux carafes en cristal incolore taillé différentes.
    No longer available
    Dim. h: 30 en 31 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #316

    Een reeks van zes mahoniehouten stoelen met gesculpteerde versiering in de rug en met gerainureerde voorste poten.

    Suite de six chaises en acajou à dossier et pieds avant sculptés.
    No longer available
    Dim. H:90cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #251
    Van de Velde

    “Vrouw aan de stoof”. Een beeldje van gepatineerd terracotta. Gesigneerd met stempel.

    "Femme au poêle". Une figurine en terre cuite patinée. Signé au cachet.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #108
    Le Printemps - Chantilly

    Een Franse stijlklok met een ronde geprofileerde messing rand. De wit emaillen wijzerplaat met zwarte Romeinse cijfers. De klok is voorzien van een harpslinger en twee gewichten en met achtdaags uurwerk met belslag.

    Une horloge de style français avec un rebord en laiton profilé rond. Le cadran en émail blanc avec chiffres romains noirs. L'horloge est équipée d'un balancier harpe et de deux poids et d'un mouvement d'horlogerie huit jours avec sonnerie.
    No longer available
    Dim. H:130cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #698

    Een lot van zes stuks meerkleurig porselein, bestaande uit drie koppen met onderbordje van Brussels of Parijs’ porselein, een dekseldoosje met handgeschilderd decor en twee kleine kopjes met bordjes, waarbij één gemerkt van Haviland.

    Lot de six pièces en porcelaine multicolore, composé de trois tasses à fond plat en porcelaine de Bruxelles ou de Paris, d'une boîte à couvercle à décor peint à la main et de deux petites tasses à assiettes dont une estampillée Haviland.
    No longer available
    Dim. H:5-10cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #354

    Een decoratief glazen windlicht met reliëfdecor van herten in het bos.

    Une lanterne décorative en verre avec une décoration en relief de cerfs dans la forêt.
    No longer available
    Dim. Ø: 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 22 & 23 Februari 2022

Veiling volledig - 700 loten in veiling. Tentoonstelling Vrijdag 18/02/22 & Zaterdag 19/02/22 van 10.00u tot 17.00u

22 February 2022 19:00
23 February 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 February 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More