#86
Een zeshoekig bijzettafeltje met beige marmeren blad en met verguld bronzen beslag.
Une table d'appoint hexagonale avec plateau en marbre beige et garnitures en bronze doré.No longer availableDim. 78 x 61 x 53 cmEstimate: € 50/80 -
#18
Een lot van tien pijpaarden pijpen in de vorm van hoofden van bekende personen.
#91
#78
Maquette van een viermaster.
#106
Table à dîner à allonges richement sculptée aux pieds, formant des hermès.No longer availableDim. 159 x 107 cmEstimate: € 250/400 -
#234Benoit
“Zeilschepen op zee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Voiliers en mer". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 60/80 -
#477
“Hoofd van een strijder”. Gepatineerd gips. Naar het werk van François Rude.
#154
“Stadsgezicht bij kade.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
“Vue de ville au quai”. Huile sur toile. Illisiblement signée.No longer availableDim. 40 x 60 cmEstimate: € 200/240 -
#55Wiskemann, Bruxelles
Een uitgebreid verzilverd metalen bestek. Compleet voor twaalf personen.
#666
Een gebeeldhouwd houten figuur. Aziatisch werk.
Un personnage en bois sculpté. Travail asiatique.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 50/60 -
#532Pierre Willy De MuijlderPeriod: 1921 - 2013
“Objet de mer”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Objet de mer". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 30 cmEstimate: € 200/300 -
#514
Een kleine luchter met acht lichtpunten, versierd met kristallen pendeloques.
Un petit lustre à huit points lumineux, décoré de pendeloques en cristal.No longer availableDim. H:40cmEstimate: € 100/120