Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een groot lot glazen bestaande uit acht kleine en acht grote wijnglazen, zes champagnecoupes, zes likeur glaasjes en twaalf sherry glaasjes. Allen met een fraai bloemendecor in reliëf.
Een groot lot glazen bestaande uit acht kleine en acht grote wijnglazen, zes champagnecoupes, zes likeur glaasjes en twaalf sherry glaasjes. Allen met een fraai bloemendecor in reliëf.
Een groot lot glazen bestaande uit acht kleine en acht grote wijnglazen, zes champagnecoupes, zes likeur glaasjes en twaalf sherry glaasjes. Allen met een fraai bloemendecor in reliëf.

Een groot lot glazen bestaande uit acht kleine en acht grote wijnglazen, zes champagnecoupes, zes likeur glaasjes en twaalf sherry glaasjes. Allen met een fraai bloemendecor in reliëf.

Un grand lot de verres composé de huit petits et huit grands verres à vin, six coupes à champagne, six verres à liqueur et douze verres à sherry. Le tout avec un beau décor floral en relief.
Dim. h: 11 - 17 cm
SKU: 2806220201.
Category: Glaswerk.
Auction day: 28 June 2022 19:00
Catalogue #201
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #203
    Val Saint Lambert

    Een vaas in groen en kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.

    Vase en cristal vert et incolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #581

    Een grote moderne vaas van rood glas.

    Un grand vase moderne en verre rouge.
    No longer available
    Dim. h: 71 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #567

    Een vaas van polychroom glas in de stijl van Murano.

    Vase en verre polychrome de style Murano.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #25
    Val Saint Lambert

    Een vaas van geslepen kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.

    Vase en cristal incolore taillé. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #173
    Val Saint-Lambert

    Een kelkvormige vaas opgehouden door een hand van kleurloos en blauw kristal. Gesigneerd Alain Thiry

    Un vase en forme de calice soutenu par une main de cristal incolore et bleu. Signé Alain Thiry.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #208
    Val Saint Lambert

    Een schaal in groen en kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.

    Coupe en cristal vert et incolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. Ø 25 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #371

    Een oorvaasje van Luiks glas met decor van druiventrossen.

    Un vase à oreilles en verre liégeois à décor de grappes de raisin.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #242
    Frans Steens

    “Kaartspelers in een interieur”. Een glas-in-lood raam. Gesigneerd.

    "Joueurs de cartes dans un intérieur". Un vitrail. Signé.
    No longer available
    Dim. 96 x 51 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #577

    Een moderne ronde vaas van meerkleurig glas.

    Un vase rond moderne en verre multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #319

    Een lot van zes kleurloze karaffen. Glas en kristal. Eén stop manco, één stop gebarsten.

    Lot de six carafes incolores. Verre et cristal. Un bouchon manquant, un bouchon fêlé.
    No longer available
    Dim. h: 20 & 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #381
    Cenedese, Murano, Venetië

    Drie eenden van gekleurd en ruw geschuurd glas. Onderaan gemerkt.

    Trois canards en verre sablé coloré. Marqués en bas.
    No longer available
    Dim. h: 24, 27 & 33 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #5
    Val Saint-Lambert

    Een driehoekige schaal in deels blauw kristal.

    Plat triangulaire en cristal en partie bleu.
    No longer available
    Dim. Ø 32 cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #348

    Een zesdelig toiletstelletje van geel en kleurloos glas. Eéntje beschadigd aan de rand en één stop manco. We voegen er een dekselpotje en een flesje van geslepen kleurloos kristal aan toe.

    Un ensemble de toilette de six pièces en verre jaune et incolore. Un abîmé sur le bord et un bouchon manquant. Nous ajoutons un bocal à couvercle et une bouteille de cristal incolore taillé.
    No longer available
    Dim. H:3-23cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #308

    Een vaas van groen en kleurloos glas met reliëfdecor van bloemen.

    Vase en verre vert et incolore à décor en relief de fleurs.
    No longer available
    Dim. H:35cm
    Estimate: € 40 / 50

Other lots in this auction

  • #260

    Een lot van 7 zilveren slavenarmbanden.

    Lot de 7 bracelets d'esclave en argent.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #350
    Ice Watch Quartz

    Een roestvrij stalen horloge in originele doos met verlengstuk en certificaat.

    Une montre en acier inoxydable dans sa boîte d'origine avec extension et certificat.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #480

    Een oude zakhorloge in de stijl van de vrijmetselarij. In werkende staat. Chinees werk.

    Une ancienne montre de poche franc-maçonnerie. En état de marche.
    No longer available
    Dim. 6,5 x 5,5 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #555

    Een staande klok in eikenhouten kast met koperen wijzerplaat.

    Horloge de vestibule en chêne. Cadran en cuivre.
    No longer available
    Dim. H:220cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #471

    Een balustervaas van Chinees porselein met een blauw op wit decor.

    Vase balustre en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #337

    Een camera Ensign Cupid 1922. In etui. Bijgevoegd een klein opvouwbaar stereokijkertje met fotootjes, eveneens in etui.

    Un appareil photo Ensign Cupid 1922. Dans son étui. On joint une petite visionneuse stéréo pliante avec des photos, également dans une pochette.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #510

    Een paar 18 K geelgouden oorbellen bezet met telkens twee parels.

    Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats serties de deux perles chacune.
    No longer available
    Dim. 6,10 g
    Estimate: € 280 / 350
  • #689

    Een klein antiek niervormig tafeltje op drie poten.

    Petite table rognon ancien sur trois pieds.
    No longer available
    Dim. h: 51 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #44
    J. De Vogelaere

    “Zeilboot op zee”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Voilier en mer". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 30 x 38 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #506
    Harakeh

    Een handgeknoopt tapijt van zijde met de tekening opgehoogd.

    Un tapis de soie noué à la main avec le dessin en relief.
    No longer available
    Dim. 180 x 123 cm
    Estimate: € 850 / 1000
  • #188

    “Moeder en kind.” Stenen polychroom beeld.

    "Mère et l'enfant." Statue en pierre polychrome.
    No longer available
    Dim. 68 x 27 x 15 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #367

    Een bloeiende plant met bloemen en blaadjes van jadeiet en in pot van celadonkleurig porselein.

    Une plante fleurie avec des fleurs et des feuilles en jadéite et dans un pot en porcelaine de couleur céladon.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 50 / 60
View all auction items ›

Veiling 28 & 29 Juni 2022

Afhaling van de goederen  kan nog in de week van 4 t.e.m. 8 juli van 10.00 tot 12.00 en 14.00 tot 17.00. Steeds op afspraak!

28 June 2022 19:00
29 June 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 June 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More