Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een groot lot met 41 diverse albums met chromo’s. Meurisse, Jacques, Martougin, Côte d’Or, Victoria, Nestlé,  Aiglon, “Bunte Filmbilder”, Rik Van Looy (Fort, Itegem) enz.

Een groot lot met 41 diverse albums met chromo’s. Meurisse, Jacques, Martougin, Côte d’Or, Victoria, Nestlé, Aiglon, “Bunte Filmbilder”, Rik Van Looy (Fort, Itegem) enz.

Un grand lot de divers albums à chromos: Meurisse, Jacques, Martougin, Côte d’Or, Victoria, Nestlé, Aiglon, “Bunte Filmbilder”, Rik Van Looy (Fort, Itegem) etc.
SKU: 2509180779.
Auction day: 26 September 2018 19:00
Catalogue #779
Estimate: € 120 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #492
    Pol Mara
    Period: 1920-1998

    “Il Maestro”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 41/125 buiten de plat.

    ”Il Maestro”. une lithographie. Signée et numérotée 41/125 hors planche.
    No longer available
    Dim. 76 x 55 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #17

    Een zoutvaatje van meerkleurig Frans aardewerk met drie recipiënten. Schilfer aan het deksel.

    Une salière en faÏence de France à trois récipients. Eclat au couvercle.
    No longer available
    Dim. Ø: 14 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #780

    Een handgeknoopt wollen Morikarpetje.

    Une carpette Mori en laine noué main.
    No longer available
    Dim. 174 x 101 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #304
    Floris Jespers
    Period: 1889 - 1965

    “Knoks landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1947 achteraan.

    ”Paysage de Knokke”. Huile sur toile. Signée et datée 1947 au dos.
    No longer available
    Dim. 27 x 37 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #570

    “Oude man”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor. Onderaan gesigneerd. Eerste helft XXe eeuw.

    ”Vieil homme”. Un netsuke en ivoire sculptée. Marque sous la base. Première partie du XXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 5,5 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #356

    Een sober gebeeldhouwd violontafeltje.

    Une table violon sobre sculptée.
    No longer available
    Dim. 90 x 61 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #46

    Een gedraaid houten kapstok.

    Un portemanteau en bois tourné.
    No longer available
    Dim. h: 184 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #767

    Een lot van dertien hoeden spelden, verschillende ontwerpen. 20ste eeuw.

    Un lot d’épingles à chapeaux, différents modèles. XXème siècle.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #370

    Een open eikenhouten boekenkast.

    Une bibliothèque ouverte en chêne.
    No longer available
    Dim. 125 x 125 x 35 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #384

    Een bord van zachte pasta met een blauw en wit Ronda-decor en met gechantourneerde rand. Achteraan gemerkt met de zwaarden in blauw onder glazuur. Doornik, XVIIIde eeuw.

    Une assiette en pâte de verre à décor bleu et blanc Ronda et rebord chantourné. Marque au dos, des épées sous glaçure bleue. Tournai, XVIIIème siècle.
    No longer available
    Dim. Ø 24 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #113

    Klokstel van marmer en zamak. Twee cassolettes en een pendule versierd met een allegorische figuur.

    Une garniture de cheminée en marbre et régule. deux cassolettes et une pendule à la décoration d’une figure allégorique.
    No longer available
    Dim. H. 56 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #263

    Een paar zeshoekige kandelaars van geslepen kleurloos kristal. In originele doos.

    Une paire de candélabres en cristal incolore taillé. Dans la boîte d’origine.
    No longer available
    Dim. h: 23,5 cm
    Estimate: € 150 / 180
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 September 2018

De veiling is volledig - 805 loten. De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de dowloads pagina

25 September 2018 19:00
26 September 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 September 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More