#127SchucoEen elekrische vintage speelgoed auto in originele doos. Gemerkt Schuco - Electro Ingenico 5311 - 1950-1959 - Duitsland.
An electric vintage toy car in original box. Marked Schuco - Electro Ingenico 5311 - 1950-1959 - Germany.No longer availableDim. 21 cmEstimate: € 200 / 250
#107Een 19e eeuws massief eikenhouten Mariabeeld afkomstig uit een klooster. Het beeld is op meerdere plaatsen gebarsten.
A 19th-century solid oak statue of Mary from a monastery. The statue has cracks in multiple places.No longer availableDim. h 56 cmEstimate: € 120 / 180 -
#320Een 18 karaats geelgouden zakhorloge.
#269Een spiegel met geslepen glas in houten verguld kader. Verso label genummerd.
#547Een bronzen beeld van een panter.
#339Albert SaverysPeriod: 1886-1964‘Winterzicht’, een offset-litho door Albert Saverys.
'Winter View', an offset lithograph by Albert Saverys.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 30 / 50 -
#54“Strandzicht”. Een aquarel op papier, onderaan onduidelijk gesigneerd, gedateerd 1997.
#247Een oude gebogen sabel met messingen handvat.
An old curved saber with a brass handle.No longer availableDim. l 90 cmEstimate: € 140 / 160 -
#633Een lot van 3 Indonesisch aardewerken schalen met symmetrisch patroon aan het randreliëf.
#53Val Saint-LambertEen bonbonnière met deksel van geslepen kristal, in de massa groen gekleurd. Gemerkt.
#382Een Chinese schenkkan in de geest van het Kendi-porselein.
A Chinese ewer in the style of Kendi porcelain.No longer availableDim. h 24 cmEstimate: € 40 / 60