#127SchucoEen elekrische vintage speelgoed auto in originele doos. Gemerkt Schuco - Electro Ingenico 5311 - 1950-1959 - Duitsland.
An electric vintage toy car in original box. Marked Schuco - Electro Ingenico 5311 - 1950-1959 - Germany.No longer availableDim. 21 cmEstimate: € 200 / 250 -
"Pinkee" the Farmer. A vintage tin-can toy cart with a pig. Made in Japan, marked.No longer availableDim. 17 x 23,5 cmEstimate: € 75 / 125
#387Een muizenpot in hout, Senegal, West Afrika.
#179Barend Cornelis KoekkoekPeriod: 1803-1863“Bosrijk landschap met koeien bij de drinkplaats”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd. Herdoekt.
"Paysage boisé avec des vaches au point d'eau". Huile sur toile. Signée et datée. Retoilée.No longer availableDim. 50 x 59 cmEstimate: € 3000 / 3500 -
#165‘Le Cheval De Marly’. Een bronzen groep naar Guillaume Coustou.
#453Een terracotta baksteen met Boeddha, volgens het certificaat Wei dynasty.
#613Een set van twee Thaïse marionetten.
#131Een bronzen paard in de geest van Botero.
A bronze horse in the style of Botero.No longer availableDim. 33 x 26 cmEstimate: € 329 / 340 -
#59“Schipbreuk”. Een schilderij, olieverf op doek. Met restauratiesporen.
#491Een paar dekselvazen van blauw-wit porselein. Chinees werk.
#18Een ovale antieke stolp met hieronder een wassen Madonna, twee miniatuur Vieux-Bruxelles vaasjes en een guirlande van kunstbloemetjes.
An oval antique bell jar with a wax Madonna underneath, two miniature Vieux-Bruxelles vases, and a garland of artificial flowers.No longer availableDim. h 33 cmEstimate: € 40 / 60