#127SchucoEen elekrische vintage speelgoed auto in originele doos. Gemerkt Schuco - Electro Ingenico 5311 - 1950-1959 - Duitsland.
An electric vintage toy car in original box. Marked Schuco - Electro Ingenico 5311 - 1950-1959 - Germany.No longer availableDim. 21 cmEstimate: € 200 / 250 -
"Pinkee" the Farmer. A vintage tin-can toy cart with a pig. Made in Japan, marked.No longer availableDim. 17 x 23,5 cmEstimate: € 75 / 125
#90Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,52 ct.
An 18 kt white and yellow gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.52 ct.No longer availableDim. 3,05 gEstimate: € 600 / 700 -
#347LimogesEen set van twee bustes in biscuit op een kobaltblauw sokkeltje, gemerkt Tharaud Limoges.
A set of two biscuit busts on cobalt blue bases, marked Tharaud Limoges.No longer availableDim. h 20 cmEstimate: € 30 / 40 -
#233Val Saint-LambertEen vaas op voet “Gary” van geslepen kristal, in de massa rood gekleurd. Gemerkt.
#56Een ronde tafel op centrale poot met leeuwenklauwen, fineer inlegwerk in het blad.
#274Ph. S. Heiders‘Zicht vanop de binnenkoer’, olieverf op doek, gesigneerd.
'View from the courtyard', oil on canvas, signed.No longer availableDim. 59 x 80 cmEstimate: € 60 / 80 -
#135Een zwartgelakt, houten buikcommode in Lodewijk XV stijl met 2 laden en zwart marmeren blad.
#178Mappin & Webb, London & SheffieldEen set van twee zilveren theepotten gemerkt Mappin & Webb Ltd., De grootste op warmhouder gemaakt in London, 1919 met een gewicht van 2050 gram, de kleinste gemaakt in Sheffield in 1934 met een gewicht van 810 gram.
A set of two silver teapots marked Mappin & Webb Ltd., The largest on a warmer made in London, 1919 weighing 2050 grams, the smaller made in Sheffield in 1934 weighing 810 grams.No longer availableDim. h 29 cmEstimate: € 1800 / 2400 -
#442“Abstract”. Een zeefdruk op papier. Vermoedelijke uitgave door Keith Haring Foundation.
"Abstract." A silkscreen on paper. Presumably published by the Keith Haring Foundation.No longer availableDim. 46 x 62 cmEstimate: € 120 / 180 -
#447Een houten gesculpteerd moederschapsbeeldje, tribale fetisj, Attié - Ivoorkust.
A wooden carved motherhood figurine, tribal fetish, Attié - Ivory Coast.No longer availableDim. 47,5 cmEstimate: € 100 / 150