#127SchucoEen elekrische vintage speelgoed auto in originele doos. Gemerkt Schuco - Electro Ingenico 5311 - 1950-1959 - Duitsland.
An electric vintage toy car in original box. Marked Schuco - Electro Ingenico 5311 - 1950-1959 - Germany.No longer availableDim. 21 cmEstimate: € 200 / 250
#537Een Chinees aardewerken bolpot met deksel. Blauw-wit met floraal decor.
#691Val Saint LambertEen lot van drie stuks Val Saint Lambert bestaande uit een asbak en een vaasje, groen en kleurloos, en een roze schaaltje. Allen gemerkt onderaan en met sticker.
#20Een 18 kt geelgouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct. en twee robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
An 18 kt yellow gold ring set with diamonds totaling approximately 0.10 ct. and two rubies with a total weight of approximately 0.20 ct.No longer availableDim. 2,23 gEstimate: € 380 / 450 -
#17Een kogel, gemerkt september 1918, onschadelijk gemaakt.
#370Drie 18 kt geelgouden hangers, twee met horoscoop en een harlekijn.
Three 18 kt yellow gold pendants, two with horoscope symbols and one with a harlequin.No longer availableDim. 7,37 gEstimate: € 220 / 280 -
#362Een geweven wandtapijt met een middeleeuws tafereel.
#243Val Saint-LambertEen vaas op voet van geslepen kristal, in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt.
An oak sideboard with superstructure. Adorned with sculpted flowers, lion heads, fruit, and some faces. 19th century.No longer availableDim. h 225 x b 156 x d 60 cmEstimate: € 250 / 350