#284Een wassen pop, genummerd 4312. Met echt haar.
Une poupée de cire, numérotée 4312. Avec de vrais cheveux.No longer availableOnline onlyDim. h 46 cmEstimate: € 50 / 70 -
#42Vier romantische groepjes van Italiaans porselein en een kopje van gips.
#51Een lot aardewerk, bestaande uit vier borden van Regout, twee van Creil & Montereau (één met barst) en één Engels, alsook een theepot. Enkele randschilfers.
Lot de faïence composé de quatre assiettes de Regout, deux de Creil & Montereau (dont une fêlée) et une d'Engels, ainsi qu'une théière. Quelques éclats de bordure.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 18 & 22 cm h: 23,5 cmEstimate: € 15 / 25 -
#122Een onyxen sokkeltje.
#33Daum, FranceNegen messenleggers van gegraveerd kristal.
#118Twee verschillende borden van blauw en wit Chinees porselein.
#295Een schenkkan van Keuls aardewerk. Een haarscheur bovenaan.
#286Een eend van geglazuurd Chinees aardewerk. Barst in de hals.
Un canard en poterie chinoise émaillée. Fêlure au col.No longer availableOnline onlyDim. h: 20 cmEstimate: € 35 / 45 -
#60Biscuit beeldje wit, 3 meisjes, lichte herstelschade aan 1 arm.
#59Rotan gevlochten kussen/neksteun.
#262Een kleine replica van een Zaans klokje met gewichten.