#125Limoges FranceEen porseleinen tafellampje met toegevoegd een bonbonnière, beide gemerkt Limoges en gedecoreerd met roze bloemen.
A porcelain table lamp with an added bonbonnière, both marked Limoges and decorated with pink flowers.No longer availableOnline onlyDim. h 31 cmEstimate: € 20 / 30 -
#256Een zilverkleurige porseleinen vaas.
#213Een set van 2 Afrikaanse bustes. De dame heeft een schade aan de neus.
#165Een kunststoffen buste van een jonge dame met hoofddeksel.
#58Een set van 2 bronzen engeltjes, onderdeel van vermoedelijk een luchter.
A lot of 5 silver-plated items consisting of 3 ice buckets, a jug, and a thermos.No longer availableOnline onlyDim. h 24 cmEstimate: € 60 / 80 -
#1Een zwarte ronde metalen gepekte maatbeker. 1/2 dekaliter, gemerkt J.J. Hardeman.
A black round metal pecked measuring cup. 1/2 decaliter, marked J.J. Hardeman.No longer availableOnline onlyDim. h: 20 cm Ø 19 cmEstimate: € 10 / 20 -
#295Een lot van 12 porseleinen borden, made in China.
No longer availableOnline onlyDim. Ø 20.5 cmEstimate: € 5 / 10 -
#124Een lot van 2 porseleinen wijwatervaatjes.
#102Een verzilverde koffie-en theeset met melkkan en suikerpot.
#5Een paar tinnen vijzeltjes met stampers. Onderaan gemerkt.
A pair of pewter mortars with pestles. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 7 x Ø11,5 cmEstimate: € 40 / 60