Other lots in this auction
-
#248Een set van 2 Chinese vazen, famille rose. De ene met figuren in het decor, de andere met fauna en flora.
A set of 2 Chinese vases, famille rose. One decorated with figures, the other with flora and fauna.No longer availableOnline onlyDim. h 47 cmEstimate: € 40 / 60 -
#67WMF ZinnEen set van vier tinnen muurplaketten, ‘De vier jaargetijden’.
A set of four tin wall plaques, 'The Four Seasons'.No longer availableOnline onlyDim. Ø 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#210SatsumaEen Japans porseleinen Satsuma vaas met meerkleurig en figuratief decor. Onderaan gemerkt.
A Japanese porcelain Satsuma vase with multicolored figurative decoration. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 36 x Ø 21 cmEstimate: € 40 / 60 -
#219Een kolomvitrine, medio jaren 80 van de vorige eeuw. Het spiegeltje bovenaan is gebarsten.
A pedestal showcase from the mid-1980s. The small mirror at the top is cracked.No longer availableOnline onlyDim. 98,5 x 30 x 30 cmEstimate: € 30 / 40 -
#144Een Chinees porseleinen vaas, meerkleurig met floraal decor en vogels versierd.
A Chinese porcelain vase, multicolored with floral decor and decorated with birds.No longer availableOnline onlyEstimate: € 10 / 20 -
#233Delfts blauw Chemkefa.Een bord van Delfts plateel met een blauw-wit decor van “De man met de tulband” naar Rembrandt in het decor. Gemerkt. Minieme randschilfer.
Une assiette en faïence de Delft à décor bleu et blanc de "L'homme au turban" d'après Rembrandt dans le décor. Marqué. Éclat de bord minimal.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 39,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#121Een nautische telescoop, ook wel piratenkijker genoemd, in messing en leder. Decoratief.
A nautical telescope, also known as a pirate's spyglass, in brass and leather. Decorative.No longer availableOnline onlyDim. l 60 cmEstimate: € 20 / 30 -
#285Een kleine oude verrekijker met lederen etui. Begin XXste eeuw. Gebruikssporen.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#167Een lot van 2 kunststoffen bustes van een jongen en meisje met hoofddeksel.
A lot of 2 plastic busts of a boy and girl with headgear.No longer availableOnline onlyDim. 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#221Een Vlaams aardewerken schenkkan met opschrift: Abbaye Notre Dame D’Orval.
A Flemish earthenware jug with the inscription: Abbaye Notre Dame D’Orval.No longer availableOnline onlyDim. h 24 cmEstimate: € 20 / 30 -
#65OsakaEen Japans porseleinen vaas met groen decor en pagode in het tafereel. Begin 20e eeuw.
A Japanese porcelain vase with green decoration and a pagoda in the scene. Early 20th century.No longer availableOnline onlyDim. 46,5 x Ø 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#68WMFEen lot verzilverd bestek, bestaande uit 12 dessertvorken en lepels. 2105, 2104, 0060. Bijgevoegd een 24kt vergulde ‘Cromargan’ taartschep (tevens WMF)
A lot of silver-plated cutlery, consisting of 12 dessert forks and spoons. Included is a 24kt gold-plated 'Cromargan' cake server (also WMF).No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60



