Similar lots by type
-
#369
“Mijn vermakingen zijn met de mensenkinderen”. Een herdruk van een ets naar een werk van Rubens. Uitgereikt door toenmalig Antwerps burgemeester Schroyens in het Rubensjaar 1977.
“Mijn vermakingen zijn met de mensenkinderen”. Une réédition d’une eau-forte de Rubens. Emise par Mme Schroyens, maire d’Anvers lors de l’année Rubens 1977.No longer availableDim. 46 x 33 cmEstimate: € 30/50 -
#319Julien CélosPeriod: 1884-1953
“Zicht op Brugge”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 005/350 buiten de plaat.
“Vue de Bruges”. Eau forte en couleurs. Signée et numérotée 005/350 hors planche.No longer availableDim. 43,5 x 53,5 cmEstimate: € 40/60 -
#322
“La fuite à dessein”, “Le menuet de la mariée” & “La noce au chäteau”. Drie lithografieën.
“La fuite à dessein”, “Le menuet de la mariée” et “La noce au château”. Trois lithographies.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#1039Floris Jespers
“Harlekijn”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 29/100 buiten de plaat.
”Arlequin.” Une eau-forte. Signée et numérotée 29/100 hors planche.No longer availableDim. 26 x 20,5 cmEstimate: € 60/100 -
#889Edgard BytebierPeriod: 1875 - 1940
“Kerk te Itterbeek”. Een lithografie. Gesigneerd en gedateerd 1920 buiten de plaat
”Eglise à Itterbeek.” Une lithographie. Signée et datée 1920 hors planche.No longer availableDim. 64 x 44 cmEstimate: € 20/30 -
#469Willem Vermandere
“De verzoener”. Een linosnede. Artiestenproef, gesigneerd.
“Le réconciliateur”. Linogravure. Epreuve d’artiste signée.No longer availableDim. 19,5 x 14 cmEstimate: € 40/60 -
#10Omega Genève
Een roestvrij stalen dameshorloge.
Montre de dame en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#152Hans KitslaarPeriod: °1944
“Zelfportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Autoportrait”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 81 x 65 cmEstimate: € 150/200 -
#292Goezu
‘Mirador de chasse’. Een ets. Genummerd 2/35 en gesigneerd buiten de plaat.
“Mirador de chasse”. Eau-forte. Numérotée 2/35 et signée hors planche.No longer availableDim. H: 43,5 cm; B: 57 cmEstimate: € 55/65 -
#34
“Insulae Indiae Orientalis Praecipuae”. Een oude landkaart van Zuid-Oost Azië. Met de hand ingekleurd.
“Insulae Indiae Orientalis Praecipuae”. Ancienne carte de l’Asie Sud-Est. Colorée à la main.No longer availableDim. 34 x 46 cmEstimate: € 100/120 -
#362Alfred Van Neste
“Begijnhofpoort” en “Binnenhof”. Twee etsen. Beide gesigneerd buiten de plaat en respectievelijk genummerd 218/350 & 75/350.
“Porte de béguinage” et “Cour intérieur”. Deux eaux fortes. Signées hors planche et respectivement numérotées 218/350 et 75/350.No longer availableDim. 25,5 x 19,5 & 27 x 39 cmEstimate: € 30/50 -
#742
“Burcht en fontein”. Een houtsnede. Gesigneerd, gedateerd ‘53 en genummerd 20/30 buiten de plaat.
”Château fort et fontaine.” Une gravure sur bois. Signée datée ‘53 et numérotée 20/30 hors planche.No longer availableDim. 22,5 x 15 cmEstimate: € 25/35 -
#22
Een paar oude ingekleurde Franse prenten.
Paire d’estampes anciennes en couleur. Travail français.No longer availableDim. 14 x 20 cmEstimate: € 30/50 -
#462Nick Andrews
“Death warmed up”. Een kleurenets. Gesigneerd, genummerd 121/260 en gedateerd 2013.
“Death warmed up”. Eau forte en couleurs. Signée, numérotée 121/260 et datée 2013.No longer availableDim. 17 x 13,5 cmEstimate: € 30/50 -
#409Van Kerkhove
“Zomers straatzicht”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Vue estivale sur la rue”. Une gravure. Signée hors planche.No longer availableDim. 19 x 35,5 cmEstimate: € 30/40 -
#962Paul Van HoeydonckPeriod: Antwerpen 1925
“Compositie”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 5/80 buiten de plaat.
”Composition.” Une lithographie. Signée et numérotée 5/80 hors planche.No longer availableDim. 54 x 71 cmEstimate: € 70/100 -
#9Henri Schaefels
“Personages in de straat.” Een oude gravure. Gesigneerd binnen de plaat.
“Personnages dans la rue”. Une eau-forte . Signée dans la planche.No longer availableDim. 21 x 28 cmEstimate: € 20/25 -
#272Isidore OpsomerPeriod: Lier 1878 - Antwerpen 1967
“Begijnhofkerk in de sneeuw”. Lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
“Eglise de béguinage sous la neige”. Lithographie. Signée hors planche.No longer availableDim. 68 x 40 cmEstimate: € 25/40 -
#707
“Zonneland”. Een lot schooltijdschriften. Complete reeks oktober 1656 - december 1962.
”Zonneland.” Un lot de magazines écoliers. Série complète octobre 1956- décembre 1962.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#964Johannes LuykenPeriod: 1649 - 1712
“Het belegh der Stadt Antwerpen in den Jaeren MDLXXXIV en MDLXXXV”. Een laat XVIIe eeuwse ets met een voorstelling van de slag om de Kouwensteinsedijk.
“Het belegh der Stadt Antwerpen in den Jaeren MDLXXXIV en MDLXXXV”. Eau-forte de la fin du XVIIe siècle représentant la bataille de Kouwensteinsedijk.No longer availableDim. 27,5 x 35,5 cmEstimate: € 60/100 -
#752Felix Labisse
“Naakt”. Een lithografie. Artiestenproef. Gesigneerd buiten de plaat.
”Nu.” Une lithographie. Epreuve d’artiste. Signée hors planche.No longer availableDim. 60 x 45 cmEstimate: € 200/240 -
#739Roger HebbelinckPeriod: 1912 - 1987
“De rede van Antwerpen”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 29/350 buiten de plaat.
”La rade d’Anvers.” Une eau-forte. Signée et numérotée 29/350 hors planche.No longer availableDim. 37 x 49 cmEstimate: € 40/50 -
#302
“Le baiser à la dérobée” & “Les serments du berger”. Twee lithografieën.
“Le baiser à la dérobée” et “Les serments du berger”. Deux lithographies.No longer availableDim. 44 x 54 cmEstimate: € 40/80 -
#332
“La promenade du matin”, “La promenade du soir”, “Rose et Colas” & “Mythologische scène”. Vier oude lithografieën.
“La promenade du matin”, “La promenade du soir”. “Rose et Colas” et “Scène mythologique”. Quatre lithographies anciennesNo longer availableEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
Een luchter met kristallen pendeloques.
Lustre aux pendeloques en cristal.No longer availableEstimate: € 120/160 -
#161
Twee cachepots van Sèvresporselein met een meerkleurig decor van personages en bloemen in vergulde uitsparingen en op kobaltblauwe fond. Met verguld koperen montuur en voet. Onderaan gemerkt. Einde XIXde eeuw.
Deux cache-pot en porcelaine de Sèvres à décor polychrome de personnages et de fleurs dans des cartouches dorées sur fond bleu cobalt. Montures en cuivre doré. Marque sous la base. Fin XIXe siècle.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 300/400 -
#65
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,24 ct. en twee saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de brillants ayant un poids total de ± 0,24 ct et de deux saphirs ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 2,03 gEstimate: € 450/550 -
#214Henri HoubenPeriod: Antwerpen 1858-1931
“Conversatie op het veld”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Conversation dans les champs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 53 x 66 cmEstimate: € 800/1000 -
#354Karel Van LerberghePeriod: 1889 - 1953
“Kasteel te Laarne”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Château de Laarne”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 38 x 49 cmEstimate: € 80/120 -
#1033
Buste van aardewerk. Gemerkt Les Biens de Louvière.
Buste en faïence. Porte la marque Les Biens de Louvière.No longer availableDim. H. 26 cmEstimate: € 40/80 -
#850
Een ovaal bartafeltje van gefineerd hout met een tussenblad, versierd met sober fruithouten inlegwerk en parketwerk.
Une table de bar ovale en bois de placage avec tablette réglable, avec un décor de bois fruitiers incrustés.No longer availableDim. 86 x 76 cmEstimate: € 40/60 -
#709Ferrari & Co
Mandoline. Binnenin gemerkt.
Une mandoline. Porte une marque à l’intérieur.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#558
Vijf houten Christusbeelden zonder armen. Spanje, XIXde eeuw.
Cinq statues du Christ en bois sculpté et polychromé. Sans bras. Espagne, XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 125/200 -
#1083
Een lot van acht keukenpotten in verschillende formaten. Eén deksel manco.
Une batterie de huit pots de cuisine en formats différents. Un couvercle est manquant.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#1066
Een fraai hallbankje van gesculpteerd eikenhout.
Un banc de vestibule en chêne sculpté.No longer availableDim. 110 x 120 cmEstimate: € 100/120 -
#829
Een achthoekig bijzettafeltje van gebeeldhouwd eikenhout.
Une petite table hexagonale en chêne sculpté.No longer availableDim. 60 x 47 cmEstimate: € 20/25