Other lots in this auction
-
#194Engelbert Van AnderlechtPeriod: 1918-1961
“Huizen in het bos, nr 116”. Olieverf op doek. Achteraan gesigneerd en gedateerd 1946.
“Maisons dns le bois, numéro 116”. Huile sur toile. Signée et datée 1946 au verso.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 300/400 -
#607
Guanyin met een kind. Beeld van gesneden en opengewerkt ivoor. Eerste kwart XXste eeuw.
Guanyin avec un enfant. Sculpture en ivoire sculpté et ajouré. Premier quart du XXe siècle.No longer availableDim. H. 19,5 cmEstimate: € 300/500 -
#691
Een vaas van Cantonporselein met een meerkleurig decor van een klasscène in cartouces op achtergrond van bloemen en vlinders. XIXe eeuw.
Un vase en porcelaine Canton, décor polychrome d’une scène de classe, en cartouches sur fond de papillons et fleurs. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 150/200 -
#466
Twee Chinese sokkels van gebeeldhouwd hardhout.
Deux socles chinois en bois dur sculpté.No longer availableEstimate: € 180/240 -
#437
Een art deco vaas van kleurloos kristal met een geslepen amberkleurig decor en versierd met een 800‰ zilveren montuur. Gemerkt van Delheid.
Vase art déco en cristal incolore à décor taillé ambré, avec monture en argent 800‰. Marque de Delheid.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 80/100 -
#656
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 353 x 247 cmEstimate: € 200/300 -
#357
Een bronzen en een messingen vijzel, beide met stamper, en een bronzen antropomorfe aquamanile met apocriefe inscriptie “Deus et Lumen MDLXXV”.
Mortier en bronze et un en laiton, avec leurs pilons. Ainsi qu’un aquamanile antropomorphique à l’inscription apocryphe “Deus et Lumen MDLXXV”.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#259War. MackenPeriod: 1883-1970
“Interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Intérieur”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 60 cmEstimate: € 80/120 -
#597
Een tegel van Chinees porselein.
Carreau en porcelaine de Chine.No longer availableDim. 19,5 x 19,5 cmEstimate: € 160/200 -
#119
“Personages op het strand omstreeks 1900.” Olieverf op doek. Met monogram.
“Personnages sur la plage vers 1900”. Huile sur toile. Avec monogramme.No longer availableDim. 61 x 91 cmEstimate: € 80/120 -
#568
Een paar grote balustervazen van polychroom porselein met een decor van lange lijzen in een tuin met een prieel. Achteraan uitgebreide tekst. Twee oren met sporen van verguldsel. Eén bovenrand beschadigd. China, begin XXste eeuw. Onderaan een oud Chinees label.
Paire de grands vases balustres en porcelaine polychrome à décor de longues élises dans un jardin avec belvédère. Grand texte au verso, deux anses avec traces de dorure. Un col accidenté. Chine, début du XXe siècle. Une ancienne étiquette chinoise sous la base.No longer availableDim. H. 57,5 cmEstimate: € 350/500 -
#718Manufacture Liègeois
Een Luiks jachtgeweer, versierd met gegraveerde decors. Omstreeks 1890.
Fusil de chasse liégeois à décor gravé. Vers 1890.No longer availableDim. L. 112 cmEstimate: € 200/300