Similar lots by type
-
#67Twee oude boeken in lederen band: - “Sacrosancti et oecumenici concilii tridentini”. Antwerpen, 1644.- “Dwalende rave huiten de arke van Noë”. Antwerpen, 1757.
Deux livres anciens en reliure en cuir: - Sacrosancti et oecumenici concilii tridentini . Anvers, 1644. - Wandering rave huiten from Noë's Ark . Anvers, 1757.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#47“Historia Francica” Joannis de Bussieres. Leiden, 1661. In perkamenten band.
Historia Francica Joannis de Bussieres. Leiden, 1661. Couvert en parchemin.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#43“Saint Martin”. A. Lecoy de la Marche. Ed. Alfred Mame et fils. Tours, 1881.
Saint Martin . A. Lecoy de la Marche. Ed. Alfred Mame et fils. Tours, 1881.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#367Een lot boeken:- “Eigen aard. Overzicht van het Vlaamse volksleven”. Prof. Dr. K. C. Peeters. Uitg. De Vlijt. Antwerpen, 1963.- “Les Belges Illustres. Drie delen. Ed. Librairie Nationale. Brussel, 1844 & 1845.- “Les Hommes Célèbres de la France”. Louis Dumas. Ed. Alfred Mame et Fils. Tours, 1883.
Lot de livres: - Eigen aard. Vue d'ensemble de la vie populaire flamande . Prof. Dr. KC Peeters. Ed. De Vlijt. Anvers, 1963. - Les Belges Illustres. Trois volumes . Ed. Librairie Nationale. Bruxelles, 1844 et 1845.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#238“Geschied- en aardrijkskundig woordenboek der Belgische gemeenten. Twee delen. Eug de Seyn. Ed. Bieleveld, Brussel. Gesigneerd.
Dictionnaire historique et géographique des communes belges. Deux volumes. Eug de Seyn. Ed. Bieleveld.No longer availableEstimate: € 75 / 100 -
#343Een lot chromo-albums, uitgegeven door Côte d’Or, bestaande uit vier albums uit de reeks ‘Faunaflor’ (één dubbel) en twee maal twee albums van de reeks ‘Folklore’.
Un lot d'albums chromo, édités par Côte d'Or, composés de quatre albums de la série 'Faunaflor' (un double) et de deux albums de la série 'Folklore'.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#323Een lot van vier catalogi van tentoonstellingen over kunst in de Nieuwe Wereld.
Un lot de quatre catalogues d'expositions à dix portes sur l'art dans le Nouveau Monde.No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#322Een lot van zes oude boeken:- “L’Inde Tamoule”. Pierre Suau. H. Oudin, Paris. Begin XXe eeuw.- Nouvelle encyclopédie d’Enseignement Moderne” Tome I. A. Quillet. Parijs, 1922. - “Vlaggen en wimpels. Aandenken van “Oud-Vlaenderen””. René de Cramer. Tweetalige uitgave naar aanleiding van de Wereldtentoonstelling te Gent in 1913.- “Les Voyages Artistiques - Rome”. Ed. Tolra. Parijs, 1898. - “La Belgique Centenaire”. Les editions Nationales. Brussel, 1930.- “Bolivia - A Central higway of South (..)
Un lot de six livres anciens: - L'Inde Tamoule . Pierre Suau. H. Oudin, Paris. Début XXe siècle. - Nouvelle encyclopédie d'Enseignement Moderne Tome IA Quillet. ParisNo longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#347Een lot chromo-albums:- “’s Lands Glorie”. Zes delen. Ed. Historia.- “Liebig Chromo”. Twee delen.
Lot d'albums chromo: - 's Lands Glorie . Six volumes. Ed. Historia. - Liebig Chromo . Deux volumes.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#338Een lot chromo-albums e.d., waarbij uitgaves van Kwatta, De Beukelaer, Toffee Trefin, Gebr. Veen, Ri-Ri Demaret, Meurisse, enz. Vele uitgaven niet compleet gevuld.
Lot d'albums chromo et autres, dans lesquels des éditions de Kwatta, De Beukelaer, Toffee Trefin, Gebr. Veen, Ri-Ri Demaret, Meurisse, etc. La majorité des éditions ne sont pas complètement remplies.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#638“Geschied- en aardrijkskundig woordenboek der Belgische gemeenten. Twee delen. Eug. de Seyn. Ed. Bieleveld Brussel. Gesigneerde editie.
Dictionnaire historique et géographique des communes belges. Deux volumes. Eug. De Seyn. Ed. Bieleveld Bruxelles. Edition signée.No longer availableEstimate: € 75 / 100
Other lots in this auction
-
#422Rita ReychlerPeriod: 1933 - 2020“Modern”. Gemengde techniek op paneel. Gemonogrameerd en gedateerd ‘02.
Moderne . Technique mixte sur panneau. Monogrammé et daté 02.No longer availableDim. 40 x 40 cmEstimate: € 1209 / 200 -
#641Een vaas van blauw en kleurloos kristal. Niet gemerkt.
Vase moderne en cristal bleu et incolore. Sans marque.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 40 / 50 -
#442Utagawa KokunimasaPeriod: 1874 - 1944“Keizerlijke zilveren bruiloftsceremonie”. Een Japans triptiek. Gesigneerd. Tijdperk Meji.
Cérémonie de mariage impérial en argent . Un triptyque japonais. Signé. Epoque Meji.No longer availableDim. 37 x 24 cm x3Estimate: € 200 / 260 -
#256Een mahoniehouten Engelse commode met drie grote en twee kleine laden in gebogen front.
Commode anglaise en acajou avec trois grands et deux petits tiroirs à façade incurvée.No longer availableDim. 98 x 84 x 47 cmEstimate: € 200 / 240 -
#506Een notenhouten staande klok.
Horloge de vestibule en noyer.No longer availableDim. 240 x 50 cmEstimate: € 120 / 200 -
#336“De Klokkengieters”. Gravure.
Les fondeurs de cloches . Gravure.No longer availableDim. 48 x 60 cmEstimate: € 80 / 100 -
#4751 gouden munt van 4 Dukaten. Au 986/1000. Oostenrijk-Hongarije, 1915. Recto Franz-Josef, verso dubbelhoofdige adelaar.
"1 pièce d'or de 4 Ducats. Au 986/1000. Autriche-Hongrie, 1915. Recto Franz-Josef, aigle bicéphale au revers."No longer availableDim. (13,96 g)Estimate: € 700 / 800 -
#378Een art deco schouwstelletje van meerkleurig aardewerk, bestaande uit een klokje en twee cassolettes.
Une garniture de cheminée Art Déco en faïence multicolore, composée d'une horloge et de deux cassolettes.No longer availableDim. h: 22,5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#460Een paar porseleinen vazen met meerkleurig decor van bloemen en vogels op kobaltblauwe achtergrond.
Paire de vases en porcelaine à décor polychrome de fleurs et d’oiseaux sur fond bleu cobalt.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 100 / 150 -
#4901 gouden munt “Conservation”. Au 900/1000. Thailand 1974. Recto: Rama IX, verso: siantarazwaluw. Heel kleine oplage.
1 pièce d'or Conservation . Au 900/1000. Thaïlande 1974. Recto: Rama IX, verso: aronde d’Asie. Edition très limitée.No longer availableDim. (33,43 g)Estimate: € 2700 / 5000 -
#452Katsuhika Masahisa“The romance of the three kingdoms”. Een Japans vouwboekje met houtsnedes. Tijdperk Meji.
La romance des trois royaumes . Un livret pliable japonais avec des gravures sur bois. Epoque Meji.No longer availableEstimate: € 260 / 300 -
#110Een paar 18 K geelgouden oorbellen bezet met briljanten en diamant baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 3,67 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats serties de brillants et de baguettes de diamants d'un poids combiné de + - 3,67 ct.No longer availableDim. 8,86 gEstimate: € 2900 / 3200

