Une carafe et pichet en cristal incolore taillé avec montures en étain.No longer availableDim. h: 30 & 31 cmEstimate: € 30 / 40
#111A. ThornburnEen grote en een kleine arendskop op natuurstenen sokkel.
#209Een zittende dame van brons.
#415Starlux19 diverse loden soldaatjes, met de hand geschilderd. Allen gemerkt.
#577Een rond bijzettafeltje met glazen blad, op chromen voet met ringen.
#536Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#632Tony WongPeriod: 1948 - 2012“Schepen in een baai”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Navires dans une baie. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 59 x 43 cmEstimate: € 60 / 100 -
#363Paul Van DesselPeriod: 1956-2021“Een paar stillevens met groenten”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1989.
UNe paire de natures mortes aux légumes. Huile sur toile. Signée et datée 1989.No longer availableDim. 44 x 50 cmEstimate: € 100 / 150 -
#256Een eikenhouten gatelegtafel.
#47Dunhill, ParisEen humidor. Met sleuteltje.
#153ImperialEen messingen klokstel met marmer, gedecoreerd met bronzen saters. Duitsland.
#40Een 18 K wit en geelgouden art deco ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
Une bague art déco en or blanc et jaune 18 kt sertie de diamants taille ancienne d'un poids combiné de +- 0,40 ct.No longer availableDim. 6,62 gEstimate: € 350 / 450