#194Marius GirardPeriod: 1927 - 2014“Zicht op Montmartre”. Olieverf op papier. Gesigneerd en gedateerd 1963.
#363“Bloemenmeisje”. Een aquarel op papier. Gesigneerd.
#360Martin WallaertPeriod: °1944“Meisje met geit”. Litho. Gesigneerd buiten de plaat.
"Girl with goat". Lithograph. Signed outside the plate.No longer availableOnline onlyDim. 45 x 52 cmEstimate: € 35 / 45 -
#19“Profiel-portret”. Een schilderij, olieverf op doek.
"Profile portrait." A painting, oil on canvas.No longer availableOnline onlyDim. 38,5 x 28,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#401Carlo Tarras“Spaans dorp”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1979.
#342Een spiegel in uitbundig versierde vergulde kader.
A mirror in an extravagantly decorated gilt frame.No longer availableOnline onlyDim. h 68 x b 57 cmEstimate: € 40 / 60 -
#109“Little big redskin, ...”. Een collage. Gesigneerd.
"Little big redskin, ...". A collage. Signed.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 65 cmEstimate: € 40 / 60 -
#282Franz De VadderBloemstilleven in Delftse vaas, met rozen, olieverf op het paneel.
Flower still life in Delft vase, with roses, oil on panel.No longer availableOnline onlyDim. 31 x 23 cmEstimate: € 100 / 150 -
#389Een wandspiegeltje van gebeeldhouwd eikenhout versierd met twee zuiltjes.
#367M. Sannen“Koeien in de wei”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘57.
#10A. Vermeulen“Zeezicht”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd en gedateerd 1911.
"Seaview". A painting, oil on canvas, signed and dated 1911 at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 47 x 77cmEstimate: € 120 / 200 -
#235Dielens (?)“Stilleven met Bloemenvaas.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
"Still Life with Flower Vase." Oil on canvas. Illegibly signed.No longer availableOnline onlyDim. 20 x 15 cmEstimate: € 50 / 70