#443L. De Backer‘Driftwood’, potlood op papier, gesigneerd L. De Backer en gedateerd 1976.
#232“Portrait d'une jeune fille”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Portrait of a young girl". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 38 x 33cmEstimate: € 80 / 120 -
#98“Boszicht in de herfst.” Olieverf op doek. Draagt handtekening ‘Santa’ Gedateerd 1928.
#31‘De bittere drank’, olieverf op paneel, naar Adrien Brouwer.
#76“Landschap met vijver”. Een schilderij, olieverf op paneel.
#396“Vaas met bloemen”. Pastel op zwart papier. Gemonogrammeerd ‘ACK’.
"Vase with Flowers". Pastel on black paper. Monogrammed 'ACK'.No longer availableOnline onlyDim. 47 x 33 cmEstimate: € 20 / 30 -
#365“De paardenkoets”. Olieverf op doek.
#190M. Op de Beeck“Dieseghemhoeve te Mortsel”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#147Jos Martin“Bloemenvaas”. Olieverf. Gesigneerd.
"Flower Vase". Oil paint. Signed.No longer availableOnline onlyDim. 25 x 19 cmEstimate: € 80 / 120 -
#441Médard II Tytgat“Wandelaar met hond aan herberg.” Olieverf op doek. Gesigneerd, gedateerd 1941.
"Walker with dog at inn." Oil on canvas. Signed and dated 1941.No longer availableOnline onlyDim. 64 x 91 cm -
#330“Jezus & Maria”. Een print op doek.
"Jesus & Maria". A canvas print.No longer availableOnline onlyDim. 97 x 67cmEstimate: € 40 / 60