#700
Tien verschillende ronde sierdoeken en 40 kleine sierdoekjes van naaldkant.
#231
Deux reliefs muraux en bois sculpté, l'un représentant le Christ et l'autre représentant Moïse avec les dix commandements.No longer availableDim. h: 54 & 81 cmEstimate: € 100/120
#693
Een art deco luchtertje van verchroomd metaal en hout en met glazen kapjes.
#660
Een halssnoer met in briolet geslepen amethist.
#466
Een Chinees houten reiskoffer met smeedijzeren beslag en hengsels.
Coffre de voyage chinoise en bois avec garnitures et poignées en fer forgé.No longer availableDim. 93 x 96 x 48 cmEstimate: € 100/150 -
#225
Een 14 K geelgouden ring bezet met met één briljant van +- 0,30 ct.
#95
Une broche en or jaune 18 carats en forme de scarabée sertie d'émail, d'une perle, de petits diamants et de deux rubis.No longer availableDim. 8,58 gEstimate: € 200/300 -
#27
Een messingen stolpklok.
#386
Een bronzen bollantaarn met gebogen glas.
#651
Lot de neuf chopes à bière différentes dans différents matériaux et designs.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#503Louisville Slugger
Een promotionele vergrootte baseballbat.
Een verlengbare ovale tafel met gerainureerde tapse poten. Zonder verlengblad.
#330Mont Blanc
Een zilveren armband in originele doos. 925‰. Gemerkt.
#585
Vase en cristal taillé et doublé rouge. Quelques petits éclats. Vraisemblablement le Val Saint Lambert.No longer availableDim. h: 22,5 cmEstimate: € 35/45