Similar lots by type
-
#36Een aardewerken kruik met twee oren en beslag in de vorm van bladeren.
Cruche en faïence à deux anses et rehaussée de feuillage.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 50 / 70 -
#737Een grote terrine van bruin geglazuurd Belgisch aardewerk.
Grande terrine en faïence belge à glaçure brune.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#357Een lot van acht aardewerken borden met handgeschilderde decors. Voornamelijk Quimper.
Lot de huit assiettes en faïence aux décors peints à la main. En majorité de Quimper.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#176Een sobere eikenhouten secretaire-bibliotheek met klapblad. Achter het klapblad zes kleine laden, eronder twee deuren. Bovenaan een opzet met twee beglaasde deuren. Medio XIXde eeuw.
Sobre bibliothèque-secrétaire à abattant, cachant six petits tiroirs. Le bas à deux portes pleines, le haut à deux portes vitrées. Milieu du XIXe siècle.No longer availableDim. H. 176 x 104 x 50 cmEstimate: € 300 / 400 -
#13Vier boerenpersonages van terracotta met gepolychromeerde gezichtjes.
Quatre paysans en terre cuite aux visages polychromes.No longer availableDim. h: 20 - 22 cmEstimate: € 120 / 200 -
#278Antoon AmorgastiPeriod: 1880-1942“De steenkapper”. Een beeld van gepolychromeerd terracotta. Gesigneerd.
“Le tailleur de pierres”. Sculpture en terre cuite polychrome. Signée.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 300 / 400 -
#391Een lot van drie antieke aardewerken po’s.
Lot de trois pots de chambre anciens.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 30 / 50 -
#108Een aardewerken siercoupe met meerkleurig decor, gedragen door bronzen bacchanten en met ramskoppen. Onderaan gemerkt.
Coupe décorative en faïence à décor polychrome portée par des bacchantes en bronze et ornée de têtes de bélier. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 220 / 240 -
#727Een paar vissen van meerkleurig geglazuurd aardewerk gesigneerd door Maurice Fauré. Omstreeks 1930.
Paire de poissons en faïence polychrome signés par Maurice Fauré. Vers 1930.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 40 / 60 -
#312Twee XVIIIe eeuwse aardewerken schotels, waarbij een Franse met een vogel in het plat en een Delftse met Chinees decor. De tweede gemerkt en met randschilfer.
Deux plats en faïence du XVIIIe siècle dont un français décoré d’un oiseau, l’autre de Delft à décor Chinois. Avec marques et avec un éclat.No longer availableDim. Ø: 30 & 31 cmEstimate: € 80 / 120 -
#57GienNegen bekertjes, drie grote en zeven kleinere borden, twee schaaltjes met voet, een snoepschaaltje in bladvorm en een broodschaaltje met een blauw en witte Lodewijk XV-rand en monogrammen. Verschillende merken, XIXde eeuw. Sommige met een Parijs’ merk.
Neuf gobelets, trois grandes et sept plus petites assiettes, deux petits plats au piédouche, un petit plat à friandises en forme de feuille et un panier au bord Louis XV en bleu et blanc aux monogrammes. Différentes marques, XIXe siècle. Certains aux marques de Paris.No longer availableDim. Ø 26 cmEstimate: € 60 / 100 -
#491Een balustervaas van Nankin-aardewerk met een meerkleurige veldslagscène. Onderaan gemerkt.
Vase balustre en faïence de Nankin décoré d’une scène de guerre polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 50 / 80 -
#66Een gedraaide houten staande lamp met retrokap. Medio XXste eeuw.
Lampadaire en bois tourné à abat-jour retro. Milieu du XXe siècle.No longer availableDim. H. 175 cmEstimate: € 40 / 60 -
#743Een paar schotels van meerkleurig Hollands aardewerk met een decor van een bloemenvaas op het plat en een Japans geïnspireerd decor op de vleugel. XIXe eeuw.
Paire de plats en faïence polychrome hollandaise décorés d’un vase fleuri dans le creux et d’un décor à la japonaise sur les ailes. XIXe siècle.No longer availableDim. Ø: 35 cmEstimate: € 200 / 240 -
#440Een groengeglazuurde aardewerken schildpad. Chinees werk.
Tortue en faïence verte. Travail chinois.No longer availableDim. l: 66 cmEstimate: € 100 / 120 -
#781Drie bordjes van Delfts aardewerk met meerkleurige decors, waarbij een koppel met een bloemenvaas in het decor en een pannekoekbordje met een decor van een personage met bloemen. Omstreeks 1800.
Trois assiettes en faïence de Delft à décor polychrome dont un couple décoré d’un vase fleurie et une assiette pannenkoek décorée d’un personnage et des fleurs. Vers 1800.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 300 / 350
Other lots in this auction
-
#345Een Engelse tafel van mahoniehout met gedraaide poten. In twee delen verdeelbaar.
Table anglaise en acajou aux pieds tournés. Peut se diviser en deux.No longer availableDim. 186 x 104 x 74 cmEstimate: € 200 / 300 -
#577Bronzen Boeddha op een lotusbloem.
Bouddha en bronze sur une fleur de lotus.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#674Twee Japanse tekeningen met personages op zijde. In één frame.
Deux dessins japonais sur soie représentant des personnages. Dans un cadre.No longer availableDim. 32 x 12 & 36 x 14 cmEstimate: € 100 / 120 -
#476Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 287 x 90 cmEstimate: € 50 / 80 -
#175Een 14 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,10 ct.
Bague en or blanc et jaune 14 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,10 ct.No longer availableDim. 5,85 gEstimate: € 300 / 400 -
#442Chanman“Oosterse danseres.” Gemengde techniek. Gesigneerd.
“Danseuse orientale”. Technique mixte. Signée.No longer availableDim. 39 x 39 cmEstimate: € 60 / 100 -
#198Een Zwitserse cilindermuziekdoos “Mandoline” met acht melodieën. In kist, versierd met marquetterie.
Boîte à musique suisse “Mandoline”. Huit mélodies, le meuble décoré de marquetterie.No longer availableDim. 14 x 54 cmEstimate: € 550 / 600 -
#7Twee kleine en een groot bord van meerkleurig aardewerk van Rouen.
Deux petites et une grande assiette en faïence polychrome de Rouen.No longer availableDim. Ø: 20 & 24 cmEstimate: € 30 / 40 -
#147Een kolompendule van zwartgelakt hout, versierd met inlegwerk en met messingen slinger en versiering rond de wijzerplaat. Met sleutel.
Pendule à colonnes laquée noir et décorée d’incrustations et avec balancier et entourage du cadran en laiton. Avec clé.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 120 / 200 -
#299“Hoeve aan een vijver”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd ‘S.V.S.’.
“Ferme au bord d’un étang”. Huile sur panneau. Monogrammé S.V.S.No longer availableDim. 26 x 15 cmEstimate: € 80 / 120 -
#155Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een briljant van ± 0,87 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,14 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie d’un brillant de ± 0,87 ct et de brillants ayant un poids total de ± 0,14 ct.No longer availableDim. 4,15 gEstimate: € 1500 / 1600 -
#238Een lot van vier handgeschilderde miniaturen op ivoor en in met ivoor belegde lijstjes.
Lot de quatre miniatures peintes à la main sur ivoire et dans des cadres plaqués d’ivoire.No longer availableDim. 14,5 x 12 cmEstimate: € 300 / 350

