#24Koffie-en theestel van verzilverd metaal met toegevoegde plateau.
Un lot comprenant divers plats et un ramasse-miettes en métal argenté.No longer availableEstimate: € 40 / 60
#600Een 18 karaats wit en geel gouden art deco ring bezet met een diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie d’un diamant ancienne taille ayant un poids total de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 10,16 gEstimate: € 300 / 400 -
#371Val St. LambertEen drageoir en een coupe op voet van geslepen kristal, resp. mauve en groen gekleurd in de massa. De eerste gemerkt.
Un drageoir et une coupe sur pied en cristal taillé, de couleur mauve et verte dans la masse. Le premier porte une marque.No longer availableDim. h: 25 & 22 cmEstimate: € 80 / 120 -
#201Joseph d’AstePeriod: 1881 - 1945“Retour des champs”. Een groep van bruingepatineerd brons op groen marmeren sokkel. Gesigneerd.
”Retour des champs”. Un groupe en bronze patiné brun sur socle en marbre vert. Porte une signature.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 850 / 1000 -
#5Een lot van zes wollen tapijtjes.
Un lot comprenant six petits tapis en laine.No longer availableEstimate: € 60 / 70 -
#494“Compositie”. Gemengde techniek op doek. Draagt een monogram J.R.
”Composition”; Techniques mixtes sur toile. Porte le monogramme: J.R.No longer availableDim. 39 x 48 cmEstimate: € 100 / 120 -
#260Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,35 ct. en een centrale peervormige saffier van ± 1,28 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,35 ct et d’un saphir central de forme poire de ± 1,28 ct.No longer availableDim. 5,13 gEstimate: € 1600 / 1800 -
#571Een paar vazen van meerkleurig Chinees porselein, versierd met een decorkostbaarheden in reliëf. XIXe eeuw. Gemonteerd als lampenvoeten.
Deux vases en porcelaine de Chine avec une décoration d’objets précieux en relief. XIXième siècle. Montés en lampes.No longer availableEstimate: € 800 / 1200 -
#186Een gefineerde Hollandse tweedeursvitrine met onderaan een grote bolle lade en twee kleine holle laden.
Une vitrine en bois de placage hollandaise a tiroir rond en dessous et deux petits tiroirs.No longer availableDim. b: 195 cmEstimate: € 500 / 800 -
#590Een 18 karaats geel gouden broche in de vorm van slangen bezet met fantasiestenen.
Une broche en or jaune 18 ct en forme de serpent sertie de pierres de fantaisie.No longer availableDim. 8,46 gEstimate: € 200 / 300 -
”Paysage hivernal”. Une lithographie d’après une oeuvre de Valerius de Saedeleer. Signée et numérotée 156/350 hors planche et avec cachet de de Saedeleer.No longer availableDim. 66 x 48 cmEstimate: € 40 / 60