Similar lots by type
-
#60Amélie Van Assche
Een 18 karaats geel gouden broche met een handgeschilderd herenportret op ivoor.
Broche en or jaune 18 ct présentant un portrait d’homme miniature sur ivoire.No longer availableDim. 5 x 4 cmEstimate: € 150/250 -
#418
Een lot verzilverd metaal, bestaande uit diverse kommen en schalen, een sigarendoos, een kandelaar, een dosje, enz.
Un lot d’objets en métal argenté comprenant des coupes, une boîte à cigarettes, un chandelier, une petite boîte, etc...No longer availableEstimate: € 30/40 -
#308
Een lot verzilverde voorwerpen, bestaande uit vijf verschillende kleine doosjes. We voegen er een Chinees doosje en een ring van zilver aan toe.
Un lot d’objets argentés, comprenant cinq petites boîtes différentes. Nous ajoutons une petite boite chinoise et une bague en argent.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#447
Een lot van diverse schotels en een tafelstoffer met blik van verzilverd metaal.
Un lot comprenant divers plats et un ramasse-miettes en métal argenté.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#599Schapmans
Een uitgebreid bestek van 800‰ zilver, bestaande uit twaalf grote vorken, twaalf lepels, twaalf messen, negen kleine vorken, negen dessertlepels, twaalf ijslepels, drie grote ijslepels, zes koffielepeltjes, twee strooilepeltjes, een vijfdelig serveerbestek en een theezeef. Belgische keuren. Gewogen zonder de messen.
Couvert en argent 800‰ comprenant douze grande fourchettes, douze cuillères douze couteaux, neuf petites fourchettes, neuf cuillères à dessert, douze cuillères à glace, trois grandes cuillères à glace, six cuillères à café, deux saupoudroirs, un couvert de service cinq pièces et une passoire. Poinçons belges. Poids sans les couteaux.No longer availableDim. 3490,32 gEstimate: € 1000/1500 -
#761
Een ménagère met een bestek van verzilverd metaal met een Lodewijk XV-motief.
Une ménagère avec des couverts en métal argenté, motif Louis XV.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#24
Koffie-en theestel van verzilverd metaal met toegevoegde plateau.
Un service à thé et café en métal argenté et un plateau.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#355Wiskemann
Een vijfdelig koffie-en theestel van verzilverd metaal. Op dienblad.
Un service à café et à thé en cinq pièces en métal argenté. Sur un plateau.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#217
Twee tweedelige slabestekken van ivoor, waarbij één set met zilveren handvatten. Evenals een zilveren taartschep en een ivoren brievenopener met zilveren heft. We voegen er een handspiegel en borstel, een opengewerkte taartschep, enkele kleine lepeltjes en een suikertangetje van verzilverd metaal aan toe.
Deux couverts à salade en ivoire, dont un couvert avec poignées en argent. En plus, une pelle à tarte, un coupe-papier avec une poignée en ivoire et argent. Nous ajoutons un petit miroir à main, une brosse, une pelle à tarte, quelques petites cuillères et une pince à sucre en métal argenté.No longer availableEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#178
Een groenteschaal van 800‰ zilver. Gemerkt van Wolfers.
Un légumier en argent 800‰. Au poinçon de Wolfers.No longer availableDim. 1300,10 gramEstimate: € 300/350 -
#562Van de Venne
“Kliffen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘36.
”Falaises”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘36.No longer availableDim. 63 x 119 cmEstimate: € 80/120 -
#769
Een mahoniehouten speeltafeltje in Régencestijl met een klapblad, bekleed met vilt.
Une petite table de jeu en acajou, style Régence, avec tablette abattant, revêtement en feutre.No longer availableDim. b: 83 cmEstimate: € 80/100 -
#605
Een messingen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.
Un lustre en laiton à six points lumineux et pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 120/180 -
#347
Een jardinière van Frans porselein met een meerkleurig decor van vogels en vlinders en vergulde details. Onderaan gemerkt.
Une jardinière en porcelaine de France avec un décor polychrome d’oiseaux et de papillons et détails dorés. Marque en dessous.No longer availableDim. b: 29 cmEstimate: € 20/40 -
#584
“Compositie”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Lam en de vermelding Parijs September.
”Composition”. Huile sur toile. Porte la signature: Lam et une mention: Paris Septembre.No longer availableDim. 61 x 45 cmEstimate: € 400/500 -
#191Albert Ernest Carrier - BelleusePeriod: 1824 - 1887
“La liseuse”. Een bronzen beeldje.
”La liseuse”. Une statue en bronze.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 360/400 -
#696
Een eikenhouten commode met drie laden in accolade.
Une commode en chêne à trois tiroirs accolés.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#682G. Compernol
“Vuurtoren”. Pastel op papier. Gesigneerd.
”Le phare”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 17 x 27 cmEstimate: € 30/50 -
#42
“Koeien in de wei”. Ets. Binnen de plaat gemonogrammeerd W.J.V.T. (Wouter Johannes van Troostwijk) en gedateerd 1810.
”Vaches dans la prairie.” Une eau-forte. Porte le monogramme W.J.V.T. (Wouter Johannes van Troostwijk) dans la planche, datée 1810.No longer availableDim. 15 x 19 cmEstimate: € 20/25 -
#772
Twee verschillende Japanse juwelenkistjes van zwartgelakt en gepolychromeerd hout. We voegen er een kwartronde doos aan toe (Scharniertjes te vervangen).
Deux coffrets à bijoux Japonais en bois laqué noir et bois polychrome. Nous ajoutons une boîte à couvercle en quart de cercle (charnières à remplacer).No longer availableDim. h: 18 & 26 cmlEstimate: € 50/80 -
#727Willy Vandersteen
“Suske en Wiske”. Een lot van tien albums.
”Suske en Wiske”. Un lot de dix albums.No longer availableEstimate: € 30/50